• db-izbjeglica
    12.6k
    Meni je jučer Pukšar zaslužio biti u ovoj rubrici.

    Čuđenje i sranje po sucu "kako to nije penal??????? " , a lik 100% zna pravila, jer ono - sportski novinar je. Ako ja, koji nogomet pratim rekreativno, znam da penala nema ako se lopta odbije od koljena/glave/nekog drugog dijela tijela.... zna i on! Još sudac jasno pokazuje i objašnjava što se dogodilo i zašto to nije kažnjivo penalom.

    Čovjek se u dvije situacije pravi glup, umjesto da pojasni i kaže zašto to nije penal. Čemu? Treba biti nepotrebno pristran, navlačiti mržnju na suca iako je ispravno procijenio situaciju, širiti bajke ako igra HR klub u prijenosu, stvarati gorivo za alibi navijačima tog našeg kluba u slučaju poraza?
    Magarad okolo već piše bajke, čak su i nogometne ikone, koje također 100% znaju pravila, posvetile status "rukometu" na poljudu.

    Baš mi se zgadio lik!
  • Mališan
    1.7k


    Rijetko iritantna pojava. I u podcastima je naporan, površan i nepristojan
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Shit of the day su danasnji natpisi o jucerasnjoj utakmici Hajduka. Meni je jasno da je magarad u euforiji, pa mediji samo potpaljuju jer klik je zivot, ali ipak..
  • striko
    1.1k

    Ja stigao na Makarsku rivijeru i sjeo u prvi kafic. Da ne znam o čemu je riječ pomislio bih da je sinoć deklasiran Real Madrid u finalu Lp
  • Carrasco
    4k
    Hajdukova pobjeda protiv kluba pred bankrotom>Dinamove pobjede protiv Arsenala, Atalante, Fenerbachea, Anderlechta, CSKA, Feyenoorda, West Hama, Tottenhama, Benfice, Seville.

    Mediji danas i javnost općenito.
  • Infinity
    15.2k
    Pa neka ih velicaju, nek slave. To samo pokazuje da su manji klub. Koliko se u Sevilli slavi pobjeda nad Realom, a koliko u Cordobi? Dinamove pobjede nad velikanima su normala, njihove nad prosjecnim ekipama nisu. Naravno da se svi naloze kad konacno nekog dobiju. I u Frankfurtu se vise slavila EL nego sto se u Munchenu slavi LP.
  • Keyser Soze
    8k
    cxchpx5hc6xhba08.jpeg

    Mrzim kad napišu ovakvo opravdanje za loš rezultat, ko ih prati na društvenim mrežama zna da ovo često rade.
  • Krizy
    35k
    Jedno vrijeme su igrači vodili društvene mreže, izgleda da sad Čačić vodi :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    valjda nam pokušavaju objasniti kako je X u varaždinu zapravo dobar rezultat!

    bitno je ostati neporažen.... :strong:
  • Mlađi referent
    10.3k
    “Ovo je nama sedma utakmica u 21 dan, dosta je umora, a čeka nas dvoboj sezone. Morali smo voditi računa da se energetski previše ne potrošimo, u tome nismo uspjeli, najveće zasluge pripadaju domaćinima koji su se bespoštedno borili. “ - Čačke

    Umoran si prve tekme nakon priprema, umoran si mjesec dana nakon priprema, umoran si na polovici sezone jer igraš često, umoran si krajem sezone jer si imao tešku sezonu. Paralelno s tim strašnim umorom imaš roster 25+ igrača, hijerarhija je nepostojeća i nisi povezao dvije utakmice u nizu da ti 40% momčadi minimalno nije doživjelo rotaciju.
  • Ali
    1.9k
    Prosjek primanja navijaca koji su apremni potegnuti do varazdina, sibenika, pule, osijeka, splita, pa i skopja, razgrada... je 8.000kn bruto i nisu umorni, 90 minuta i vise deru grla

    Prosjek primanja igraca koji igraju 7 utakmica ovaj mjesec od kojih 4 na gostovanju na koje putuju luksuznim prjevozom je 40.000€ ili 300.000 kn, dakle sko 40x vise, a realno igraju u prosjeku 60min, i u tom vremenu u prosjeku aktivno sudjeluju u igri ili max trku 15tak minuta. I omi su UMORNI !
    Ubijte se svi skupa sa strucnim stozerom i kondicijskim trenerima
  • Carrasco
    4k
    Ne zna se šta je veći shit, Čačić koji se vadi na umor, a nije iskoristio svih 5 zamjena ili ovaj komentar u fazonu" ja radim na baušteli 10 sati dnevno pa nisam umoran, a oni se umore od dvije utakmice tjedno".
  • Ali
    1.9k
    Di je netko spomenuo baustelu ???? Samo tuh 90 komparacija nista drugo
  • Ali
    1.9k
    90min
  • Ali
    1.9k
    aqp176xw874ttnwr.jpg

    Informiranost VL novinara, naravno nepotpisan
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.