• Blue98
    721
    Zvezda osvojila ligu prvaka 91., al njima je veći uspjeh njihovo 5. mjesto, dobra droga
  • Dino
    2.2k
    Sam cekam nekog da izjavi kak je Hajduk trofejniji od Reala, ali onog iz Madrida.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    5yj7jb7zj3tg7esk.jpg


    Nepresušan izvor g...a :lol:
  • Keyser Soze
    8k
    Sam cekam nekog da izjavi kak je Hajduk trofejniji od Reala, ali onog iz Madrida.Dino

    Nisu mogli to stavit jer ne mogu izmislit toliko trofeja, al zato igraju u istom terminu :lol:
  • NORTE
    8.9k
    tovar veli kako je njihovo ispadanje 95 od ajaxa 5. mjesto (!!!!!!!!!!!)....koga briga za ostale 3 ekipeSlavonac
    Ne razumiš ti to prika moj!
    Oni su bili 5.klub Europe i ako oni tako kažu tako je.
    Najveći mitomani na svijetu.
  • Dino
    2.2k
    al zato igraju u istom terminu :lol:namodi grebza

    :yikes: :brow: :lol: :rofl:

    Kak sam predvidio poveznicu izmedu dva bijela dresa.
  • xavier
    11.1k
    Nekako je onda bliža poveznica Hajduka i Barce...oba na moru, gradovi bez konkurencije po tome što misle o sebi, oba kluba su "više od klubova" :rofl:
  • Dino
    2.2k

    Dresovi crveno-plavi…Okej, nisu iste nijanse, al vidi se poveznica.
  • Oluja
    3.6k
    ja poveznicu vidim s Hajduk Kulom, bijeli dresovi i obadva su za kurac
  • Oluja
    3.6k
    Index
    "Torcida provocirana i pokradena
    Iz Vitorije su nakon utakmice kontinuirano provocirali Torcidu i ostale simpatizere Hajduka, koji su još neko vrijeme morali boraviti na gostujućoj tribini, puštanjem iste pjesme s razglasa, pri čemu su jedini zvučnici koji su ostali uključeni na stadionu bili oni u gostujućem sektoru, a njihova glasnoća pojačana je na maksimum.

    Pored ne previše domaćinske geste kluba iz Guimaraesa, stigla je i vijest kako su tijekom utakmice navijači Porta porazbijali kombije Torcidaša i ostalih navijača Bijelih koji su parkirali ispred stadiona i pritom im pokrali više osobnih stvari. Slike razbijenih kombija splitskih registracija šire se Telegram grupama i ostalim platformama.

    Sve u svemu, prvo Hajdukovo europsko gostovanje prošlo je u znaku mukotrpne borbe u neprijateljskom okruženju i navijačkih izgreda. Na kraju dana, Valdas Dambrauskas može biti zadovoljan držanjem svoje ekipe koja je uspješno preživjela prvi i mentalno poprilično izazovan europski test."

    A srca draga, vidite kako im je tesko bilo kad su ih maltretirali glazbom a tratincice su vecer prije bili druzeljubive prema domacinima i dodavele im stolice na terasama da imaju gdje sjesti i osvetljavali ih bengalkama da ne sjede u mraku
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Meni je suludo da oni sami sebi vjeruju da su stalno žrtve, a kamoli da im netko drugi vjeruje.
  • Mrvica
    3.1k
    Samo ću ovo ostavit ovdje :lol:
    Hvalospjevi na najjače


    [url]http://FB-IMG-1660202185489.jpg
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Ja bi samo prilozio ovo jet Hajduk je sinoc izgleda ... pobijedio
    26sg0j2w43kkes5q.jpg
  • Oluja
    3.6k
    Vulić bi trebao uzeti veliku dozu probiotika da zaustavi ovaj proljev
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.