• serbus
    3.4k


    Pa nije da nije umorna teta u kiosku, ili majstor na baušteli samo nema tu privilegiju reć šefu danas ću slabije odraditi jer sam umoran... Stisne zube i odrade svoje šihte petkom, svetom kako narod kaže.. Imaš u prosjeku 25g ako dvije tekme tjedno nemreš odigrati za tu lovu odi u konzum skladište i doviđenja. Kakav mrtvi umor...
  • Tom vg
    963
    Al dvoje dice na faxu u Zagrebu je ok..
  • Mrvica
    3.1k
    Koji debilizam :lol:
  • xavier
    11.1k
    Dobro, zar netko stvarno vjeruje da su istiniti ti "screenshotovi" poruka? :roll:
  • Mrvica
    3.1k
    A zar netko vjeruje da stvarno ne postoje ovakvi specijalci? :lol:
  • serbus
    3.4k


    Braća Mamić, čak dobiješ i playstation plus jacuzzi...
  • bbb medimurje
    2.9k
    611dzmartzwncrgx.jpg
    xa178i2x70v4jylf.jpg
    Evo i danasnjeg shit of the day

    Ipak je pobjeda tovara protiv Intera u 3 PRETKOLU europa lige nakon koje tovari svakak ISPADAJU veca od Dinamove pobjede protiv Tottenhama u OSMINIFINALA europa lige nakon koje Dinamo PROLAZI
  • Mlađi referent
    10.2k
    Ma to je teška bolest dole, tripovi i halucinacije. Sve 5 navijački ti tvoja više znači, ali di ćeš to uspoređivat

    Čak i bez tog najvažnijeg dijela kojeg si nabrojao, razlika je tolika da uopće ne mogu u istu rečenicu ove dvije ekipe. Spursi su vrijedili 703 milijuna eura kad smo ih mi izbacili, a Inter je te godine vrijedio 242 milijuna eura.
  • Keyser Soze
    8k
    Njima je pobjeda u 3. pretkolu Europske lige nakon koje su ispali najveći uspjeh u zadnjih 25 godina, naše pirove pobjede protiv Benfice i Seville su nešto na kaj smo ponosni, ali ni u ludilu to ne smatramo najvećim uspjesima jer smo ispali. Izbacivanje Tottenhama i ulazak u četvrtfinale je uzevši sve okolnosti u obzir najveći uspjeh hrvatskog klupskog nogometa otkad je samostalne Hrvatske, oni nek se zadovoljavaju ispadanjima.
  • Slavonac
    383


    ...na fejsu "istorija ex yu fudbala" tovar veli kako je njihovo ispadanje 95 od ajaxa 5. mjesto (!!!!!!!!!!!)....koga briga za ostale 3 ekipe....a sto su dinamo i zvezda (jer je objava bila u takvom kontekstu) uradili nakon raspada yuge je bezveze...
  • Keyser Soze
    8k
    Baš me zanima kako je došao do tog 5. kad su bili tići ispali s najvećom razlikom od svih :lol:
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Ipak je pobjeda tovara protiv Intera u 3 PRETKOLU europa lige nakon koje tovari svakak ISPADAJU veca od Dinamove pobjede protiv Tottenhama u OSMINIFINALA europa lige nakon koje Dinamo PROLAZIbbb medimurje

    Ja samo pogledam profilnu sliku i sve mi je jasno...
  • Slavonac
    383


    kao sto jugonostalgicari vele za SP 1990 da je yuga bila 5....jedna dusa a dva tila...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.