• Infinity
    15.2k
    Ja ne bih imao nista protiv da potpise novi ugovor za manje love. Istina da nam u ovom trenutku djeluje kao da mozemo bez njega, al imati takvog igraca da te pokrpa kad zatreba je velika prednost.
  • Jaro
    5.4k
    kao sto rekoh - KTC i Dilaver kao opcija 5 i 6 govore o snazi zadnjeg reda
  • Jurki
    8.4k
    I ziher sam da bi Dilaver i Teo bili prvi stoperski par u bilokojem klubu u hnlu.
  • jp23
    2.2k
    Danas nam KTC slavi 33. rođendan. :party: Iako ove sezone više u rezervnom planu, vjerujem da je uvijek spreman uskočiti i pomoći ekipi. :strong: Nadam se da ćemo ga vidjeti još koji put ove sezone.
  • kajsitilud
    190
    KTC opet na zadatku
  • Jaro
    5.4k
    Biscan:

    Na klupi je bio Kevin Theophile. Hoće li on još igrati za Dinamo ili ga neće koristiti, s obzirom da odlazi na ljeto?

    "Mislim da će igrati, zaslužio je da se pozdravi s publikom, ako bude sve u redu, muči se i on s ozljedama, odigrat će barem još jednu minutu, to je naš dogovor i ja ću ga se držati."
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Bravo, tako se to radi.
  • Droljo
    4.8k
    Ktc car i jedan od dražih stranaca u dinamu ikad!
  • jp23
    2.2k
    Iskreno volio bih da ima opcija gdje ga zadržimo da pomaže u razvoju mladih stopera. Meni osobno jedan od dražih i ponajboljih stranaca koje smo imali, pravi profesionalac, uvijek dao sve od sebe. Transfermarkt kaže (a nadam se da će naši statističari potvrditi) 152 utakmice, 3 gola i 4 asistencije u dresu Dinama.
  • Krizy
    35.2k
    Prema službenoj stranici kluba 153 utakmice :nerd:
  • Krizy
    35.2k
    Jedan od najdražih stranaca Dinama ikada, zauvijek ću ga pamtiti.
    Legenda :heart:
  • Mrvica
    3.1k
    Veliko hvala na svemu šta je napravio za klub, pamtit ćemo ga sigurno kao dobrog i zahvalnog igrača! Neka mu je sretno i još jednom veliko veliko hvala! :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment