• Krizy
    35k
    U 28. kolu Dinamo gostuje kod sedmoplasiranog Slaven Belupa. Ovo je četvrti susret s ovim protivnikom ove sezone. Na Maksimiru je Belupo neočekivano dobio 2:0 dok je u Koprivnici bilo 1:4 za Dinamo, pa na Maksimiru 3:0 za Dinamo.

Dosad smo s Belupom odigrali 74 utakmice u HNL-u te ostvarili 56 pobjeda uz 11 neriješenih te 7 poraza. Gol razlika je 165-49.
    U gostima smo Slaven pobijedili u 23 utakmice, 8 puta remizirali te 5 puta izgubili, uz gol razliku 69-27.

Zadnju utakmicu protiv Istre, Slaven Belupo je igrao u sastavu:

Sušak - Tepšić, Paracki, Božić - Bosec, Marina, Caimacov, Goda - Bogojević, Brković, Zapata

Kod Slavena će utakmicu zbog kartona propustiti Bosec i Crnac a kod Dinama nema suspendiranih.
    31.8k
    Livaković- Ristovski, Šutalo, Franjić- Špikić, Mišić, Gojak, Bočkaj- Emreli, Petko, Orša

Ovi igrači koji su lošije odigrali u Splitu kao Emreli ili Bočkaj trebaju minuta i ja bi opet sa njima.
  • pencilneck
    633
    Očekujem rutinsku pobjedu Dinama od 1 ili 2 razlike bez neke posebne igre. Na ovakvim utakmicama se osvajaju prvenstva i ako nešto Dinamo zna, onda je to doći u Koprivnicu ili Šibenik ili Pulu i uzeti 3 boda kad mu trebaju. Osijek, Rijeka i Hajduk to ne znaju i zato neće biti prvaci.
  • seljak86
    2.2k
    Baš to kaj veliš za druge klubove. Eto Rijeka kiksa protiv HD...
  • Infinity
    15.1k
    Bio bi ja malo oprezniji s Koprivnicom. Belupo mi izgleda bolje nego prvu polusezonu, a mi smo tamo vec dva puta gubili utakmice koje su nam odredile sezonu. U Koprivnici smo zavrsili u ligi za opstanak, kao i utrku za titulu s Rijekom. Znaju oni nas zeznuti, mada nam je pobjeda nuzda.
  • Olmic
    2.7k

Ne vidim zašto bi Emreli nakon onakve tekme igrao ispred Andrića, Jurića ili Menala
  • miro
    3.1k
    Imam osjećaj sa će sa Slavenom bit zeznuto skroz, nadam se da će igrat Tolić umjesto Petka i Špikić umjesto Emrelia
  • Mr Anderson
    5.2k
    Špikić i Bulat zaslužuju više igrati. Emreli je jučer bio igrač manje.
  • Mali Zeus
    9.1k
    Emreli potez previše, ali svaki put protiv Hajduka. Dosta potencijalno dobrih napada zaustavio jer je previše pimplao. Sav nedorečen.

Nezgodna tekma, ali takva će biti svaka. Očekujem rutinsku pobjedu, ali samo ako krenemo ozbiljno od prve.
  • dzg717
    923
    Po meni Emreliju treba dat još prilike i stavit ga od prve minute protiv Slavena. Uz njega mora od pocetka i Tolić,a Petko klupa.
  • deda
    27.3k
    S obzirom na zadnja dva gostovanja gdje su rasprodani gostujući sektori (Osijek 445 i Split 1470) ne očekujem ništa manje ni u Koprivnici (353 mjesta). Dapače bit ću razočaran ako nas bude manje od te brojke tj. očekujem bar 400-500 ljudi.
  • Klenx
    4.1k
    Svi u Koprivnicu!
  • seljak86
    2.2k
    Može li se testirati ispred stadiona u Koprivnici?
  • deda
    27.3k
    Ne nažalost tj. nije se do sada moglo
  • NitkoBitan
    11.5k
    Može li se testirati ispred stadiona u Koprivnici?seljak86

Nemetova 2 testiranje samo subotom 50kn. Takoder 50kn testiranje svakim danom samo se trebas unaprijed narucit preko ovog linka https://zg.brzitest.com.hr/.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Špikić - Andrić - Menalo
    Bulat - Tolić - Gojak
    Pero - Sutalo - Ras - Moha
    Livi

Ovako nešto da vidimo koliko možemo računati još na Mohu i Menala, Bulat, Tolić i Špikić već pokazali da mogu, ne brinem se za njih. Također Andriću dati minute da se vrati u formu lagano, bitan nam je