• Eduardo
    17.3k
    Emreli potez previše, ali svaki put protiv Hajduka. Dosta potencijalno dobrih napada zaustavio jer je previše pimplao. Sav nedorečen.Mali Zeus

    Kao da su dva Petkovića bila na terenu. Jednog takvog možemo istrpiti, ali dvojicu nikako.
  • Markelo
    2.5k
    Mene je stvarno iznenadilo koliko je Emreli imao spore reakcije i to u Hnl utakmici. Ne znam što onda očekivat od njega kada dođu Europske utakmice
  • Salva
    2.3k
    Plava nedjelja u Koprivnici, ajmo Dinamo!

    Mozda sam preoptimistican, ali ocekujem minimalno 700-800 ljudi u gostujucem sektoru i oko njega. A na terenu, rutinska pobjeda, 0-2.
  • seljak86
    2.3k
    Iskreno, ovo mi malo izgleda kao predobro da je istina :rofl: :rofl: :rofl:

    Hvala na info u svakom slučaju
  • Salva
    2.3k
    kwlltq78pn1wxwzx.jpeg

    Svi u Koprivnicu
  • deda
    27.6k
    Ulaznice su puštene u prodaju. Navali narode, svi u Koprivnicu! Cijena samo 40 kuna.

    https://ulaznice.hr/web/event/106/26
  • Nino Bule
    11.3k
    1800 karata u prodaji, moglo bi vecina toga otic
  • deda
    27.6k
    Gostujući sektor je C2. C1 nisu pustili u prodaju, vjerojatno kao rezervu za naše navijače.
  • bbb medimurje
    2.9k

    pusten je u prodaju C2 (gostujuci sektor)
    Ukupno je 353 mjesta, ukupno je za sad prodano 92 karte, ostalo je jos 261 karta
    Ukupno je pusteno 1800 karta u prodaju za sada (cijeli stadion ima 3134 ulaznice)
    sumnjam da budu bas sve pustili u prodaju zbog tampon zone izmedu gostujuceg sektora i domacih navijaca
  • bbb medimurje
    2.9k
    dodajmo jos i da je cijena karte 40 kuna i za domace i za gostujece navijace bez obzira na sektor
  • Bosna86
    11.6k
    Već je prodano 40% boxa… Požurite, do večeras je to prodano
  • Nino Bule
    11.3k
    Dobro je deda rekao, otvorit ce i c1 kad c2 ode. Nisam ni gledao koje su pustili koje nisu.
  • Salva
    2.3k
    Ostalo je još 177 karata za gostujući sektor…ne sumnjam da će se to rasprodati. Vidimo se u nedjelju !
  • deda
    27.6k
    Nakon tri sata prodaje otišlo je 213 ulaznica, dakle još je ostalo 140 komada. :strong:
  • flexXy
    1.9k
    Jel isao itko vlakom do Koprivnice da zna jel se isplati? Vidim da su karte jeftinije nego gorivo trenutno al ne znam kakvi su sa kasnjenjima i slicno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.