• SAS1987
    13.3k
    Izgleda poput nekog buga iz FIFA-e.Eduardo

    :rofl: :lol: Dobar.
  • jp23
    2.2k
    Izgleda poput nekog buga iz FIFA-e.Eduardo
    Cijela momčad nam tako izgleda, ko kad ti se igrači na fifi zbugaju pa ne znaju izbit ili kad trebaju dodati, pa se naštimavaju 14 dana i izgube loptu.

    Dapače, cijela taktika nam izgleda kao kad netko prvi put igra fifu ili općenito uzme kontroler u ruke :meh:
  • Krizy
    35.4k
    Legenda u svakoj objavi spomene navijače.
    Ovaj put je napisao: "Čarobna noć na NAŠEM stadionu, sa NAŠIM navijačima"
    Nadam se da mu je budućnost vezana za Dinamo, na bilo kakav način.
  • NORTE
    9k

    Ma vidi ti Kevina.

    Inače stoper koji definitivno zaslužuje puno više minuta i prilika.
  • Jurki
    8.4k
    Ne znam o kakvoj se ozljedi radi ali Teo je najbolji stoper kaj je ikad igral u Hnl-u i sigurno ima mjesta za njega u ovoj ekipi. J. Šutala nije dovel do ove razine ni Krki a ni Kopic vec ova prekaljena iskusnjara, moze biti od velike pomoci mladim stoperima Katinicu i Zivkovicu.
  • Zagi
    4.9k
    Više minuta i prilika umjesto koga?
  • Captain America
    13.3k
    Imamo taj luksuz da su tu Ras i Theo koji su izvrsni za sustav s 4 iza kao i Perić koji je za 3. Perića su nastupi u Ligi prvaka nakon 352 i doveli do repke. S loptom može sve, a svjedočili smo i ove sezone kolko je zujao kad je bio samo s jednim stoperom u paru. Naravno tu je i Josip Šutalo, bolesno talentiran stoper koji može u svim sustavima bit odličan i koji bi nakon onoga jučer bio uz bok Koundeu kao najbolji mladi stoper na svijetu. Slatke brige su pred Antom.
  • Zagi
    4.9k
    Zaboravio si Boška.
    Uglavnom, Josip i Boško , Perić i Lauritsen su sigurno ispred Thea. Tako da je max 5. stoper.
    Treba mjesta otvoriti Katiniću i Živkoviću, možda i Gurlici.

    Drag mi je Theo i hvala mu za sve . Bio je iznimno bitan dio jednog povijesnog perioda našeg kluba ali teba se okrenuti budućnosti.
  • Captain America
    13.3k
    Nisam zaboravio Boška već ga nema možda 6 mjeseci. Vjerujem da je kolega mislio za Thea odmah. Jasno kad se Boško vrati da ne može računat na minutažu ako ovaj bude na pravoj razini.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja bi rekao da su Perić, Lauritsen i Theo svi "treći stoper" ovisno o ideji, sustavu, kartonima i ozlijedama. Sezona je duga, raspored je gust a stoper je pozicija na kojoj ne želiš kemijati s igračima van pozicije.
  • Carrasco
    4k
    Po meni je Kevin dosta bolji stoper od Laurtisena.
  • Jurki
    8.4k
    imamo trenutno 5 zdravih stopera, sezona je duga, raspored brutalno gust. Za svakog od njih bi bilo minuta cisto dosta. Bosko se nazalost dugo nebu vratio u pogon. Teo bu tu ostal do kraja sezone i zakaj ga ne koristiti? Nema smisla da ubijes ovu cetvoricu a on da sjedi na klupi. U 2 mjeseca imamo 14 utakmica bolest od rasporeda. Ako ga Čačke ne vidi u utakmicama za ligu prvaka u hnlu bi uz Dilavera bila betonska obrana.
  • Zagi
    4.9k
    Koristiti ga do kraja sezone? Apsolutno. Ima ugovor i ako ga zatrebamo, dužan je obaviti posao. Kao što je i Dilaver imao možda i krucijalnu rolu u prolasku Boda.

    Kako mu na kraju sezone ističe ugovor, shvatio sam vas u kontekstu neke budućnosti. Davanje prilike mi zvući kao da mu damo da pokaže što zna. Znamo što Theo može i što ne može.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment