• Eduardo
    16.9k
    DATUM ROĐENJA: 28.10.1989.
    MJESTO ROĐENJA: Saint-Brieuc (Francuska)
    VISINA: 183cm
    TEŽINA: 86kg
    NOGA: Desna
    BIVŠI KLUBOVI: Stade Rennais, Cardiff, Saint-Étienne
    POZICIJA: Stoper
    BROJ: #28
    UGOVOR: 30.06.2023.
    016l6pvrk801a74s.jpg
  • marcio amoroso
    31.5k
    Bzvz da najbolji obrambeni igrač a možda i općenito najbolji igrač bude bez ijednog posta. Ja ću napisati da mi je Theo igračina i da samo tako nastavi. Onaj crveni mu nije trebao i jedini je loš momenat do sada ali mu je što se tiče mene oprošten zbog predobrih utakmica do sada. Samo tako nastavi majstore.
  • Eduardo
    16.9k
    KTC danas dobio sinčića imena Iñaki :wink:
  • 000
    941
    Cestitke Kevinu Theophile-u & Catherine-i.
  • Slavonac
    383
    meni jedan od najjacih igraca
  • marcio amoroso
    31.5k
    Čestitke Theu. Igračina.
  • Infinity
    14.9k
    Igračina.marcio amoroso

    I ne samo igracina :cool:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    dobar komentar komentatora mi je bio poslje poteza

    "Kažu da je stoper"
  • marcio amoroso
    31.5k
    Naše izvanredno francusko pojačanje danas slavi 30. rođendan. Kevin Theophile-Catherine, stup obrane Dinama posljednjih godinu i po dana.

    U tom periodu upisao je 42 nastupa i 1 pogodak za plave. Ugovor mu istječe sljedećeg ljeta, nadamo se providnosti pri odlučivanju odgovornih i potpisu novog ugovora.

    Sretan rođendan monsieur Kevin!

    : SN

    ---
    Partner Zona Dinamo: Movie Caffe Bar & Familia Slastice

    Sretan rođendan i od mene osobno doktore :love:
  • Dudu
    2.6k
    Sve najbolje i da potpise novi ugovor :smile:
  • reziser
    5.8k
    sretan mu rođendan, a želim mu novi ugovor i da dočeka proljeće u LP :)
    strašno pojačanje....
  • LovroZG
    1.3k
    Dosta ljudi pizdi na KTC-a zbog penala jučer. To mi je shvatljivo, al ipak se nadam da će, kad se svi ohladimo, ljudi skužit da je KTC jednostavno takav igrač. On gubi koncentraciju pred kraj tekme i zalomi mu se ponekad veća greška. Samo je sad ispalo da nas je skupo koštala. :cry:
    Da nema taj problem mogao puno bolje proći od igranja u Dinamu za kolko, 800k €.
  • Eduardo
    16.9k
    Nije to greška, to je debilizam. Uspio je nadmašiti Pyatova što je bilo gotovo nemoguće...
  • Markelo
    2.3k
    Teophile je do tog trenutka bio odlican. Kod prvog gola kiksao Dilaver. Obrana se u dvije utakmice protiv Sahtara nije bas nesto pokazala. 5 golova u 2 utakmice. Kao da je nestalo one cvrstine i kompaknosti
  • hmoody
    128
    Kod prvog gola je i Perić kiksao, nije dovoljno odlučno išao na asistenta i lopta mu je prošla kroz noge.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment