• Infinity
    15.2k
    Teophileu ugovor istice ovo ljeto, pa ne znam jeste li upratili sta je UEFA rijesila po tom pitanju. On moze potpisati za novi klub u kojem ne bi bio registriran. Mora igrati za Dinamo dok se sezona ne okonca. Naravno, postoji opcija da se Dinamo njega odrekne i da on pristupi novom klubu. Dinamo bi ga morao placati sve do okoncanja sezone, a novi klub bi ga placao tek kada bi presao u njihove redove.
  • Eduardo
    17.2k
    Mora igrati za Dinamo dok se sezona ne okonca.Infinity

    Ovo je jedina logična i ispravna odluka.
  • Jaro
    5.4k
    Dinamo ga je čekao mjesecima, ali strpljenju je došao kraj. Kevin Théophile-Catherine (30) izbačen je iz prve momčadi Dinama, pišu Sportske novosti.

    Francuski stoper nije htio produžiti ugovor koji mu istječe na ljeto, a u utorak je nakon posljednjeg treninga s prvom momčadi i službeno novom treneru Igor Jovićević (46) da ni neće.

    izvor 24sata

    pise da ce bit upamcen po laktu protiv Šahtara - bas suprotno - jos jedno u nizu iskusnih i svrsishodnih pojacanja u obrani (Koch, Cufre, Tonel, Simunic...) koja dokazuju da nema rezultata na "projektima" bili oni talentirani ili ne - pogotovo ovim "projektima" u obrani...
  • xavier
    11.1k
    Novinari će ga očito pamtiti po tom laktu i svake godine pisati "koliko je milijuna izbio Dinamu iz blagajne" dok će zaboraviti kako je Dinamo imao dvije sezone kakve je imao velim dijelom upravo zbog sjajne obrane čiji je KTC bio ključni dio. Da ne govorimo kako je u toj famoznoj utakmici protiv Šahtara, upravo taj KTC, i to kao stoper, sudjelovao u dva od tri Dinamova pogotka.
  • Jaro
    5.4k
    rijec novinar bi forum trebao automatski stavljati pod navodnike...
  • marcio amoroso
    31.9k
    pise da ce bit upamcen po laktu protiv Šahtara - bas suprotno - jos jedno u nizu iskusnih i svrsishodnih pojacanja u obrani (Koch, Cufre, Tonel, Simunic...) koja dokazuju da nema rezultata na "projektima" bili oni talentirani ili ne - pogotovo ovim "projektima" u obrani...Jaro

    Potpis.
  • marcio amoroso
    31.9k
    I ovo bacanje u drugu momčad je jadno, dečko je potpisao ugovor na dvije godine i taj isti odradio profesionalno.
    Ni prvi ni zadnji koji neće da produži ugovor.
  • deda
    27.5k
    Apsolutno ne vidim razlog zašto bi ga se prebacivalo u drugu momčad.
  • Kwedi
    3.8k
    Merci KTC!
  • Dudu
    2.6k
    Stopercina, necemo skoro ovakvu klasu u obrani imati..
  • Mr Blue
    3.3k
    KTC je za mene osobno najbolji stoper kojeg sam gledao u Dinamu. Seljačine iz kluba su seljačine i njihovi postupci me odavno ne mogu iznenaditi, kao ni mišljenja žutila željnih novinara.

    Covjek je odradio ugovor do kraja, profesionalno i to je to. Nema ga smisla šikanirati.

    Merci KTC!
  • NORTE
    9k
    Ovo je sramotan potez! Izbačen iz prve momčadi a drugoj momčadi je liga prekinuta. Pristao na smanjenje plaće i sad ne može igrat 1.HNL jer želi otić na ljeto, a to da neće produžit ugovor se zna već 6 mjeseci! Ok klub gleda svoj interes da sad gura mlade igrače u novim okolnostima ali ovakvo ponašanje prema najboljem stoperu kojeg smo ikad gledali u Dinamu je nepotrebno. To mu je zahvala, da ga maknu iz momčadi pa će teže nać dobar angažman nakon pola godine bez ikakvog nogometa.
  • Ero
    930
    Ako ne želiš bit vojnik GNKa nemaš šta radit u njemu. Čisti totalitarizam.
  • Kwedi
    3.8k
    Jebiga, projekt Gvardiol je primaran. Već viđeno na primjeru Benkovića, Ćorića, Halilovića, Jedvaja...
  • deda
    27.5k
    Projekt Gvardiol je po meni komplementaran sa ostankom KTC, a ne obrnuto. Očigledno je čovjek odlučio otići, ja to poštujem. Jednako kao što ne poštujem njegovo slanje u 2. momčad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment