• vjeko1701
    5.9k
    KTC, ako zbilja nakon karijere dolazi živjet u ZG, ne vidim zašto ne bi dio skaut zadužen za frankofonske države, ukoliko se vidi u tom poslu.
  • Jaro
    5.4k
    Clanak ima ton kao da covjeku zamjera sto je profesionalac i nije prodavao laznu patetiku i satro emociju...
    U stvari - kao sto je Viduka opisao - ocito nije vodio novinare na vecere i ruckove kako "se to ocekuje u Hrvatskoj".
    Da je svaki igrac dinama u zadnjih 20 godina bio razina profesionalnosti ko KTC - sva prvenstva bi bila osvojena sa 20+ razlikom, a nebi godinama prije bili kante za napucavanje po Europi...
  • Mrvica
    3.1k
    Ne znam šta je gore u tom članku što ispada da je KTC igrao bez emocija ili da mu je oproštajna utakmica bila bez emocija. Baš gadno za čitat, ali opet navikli smo na to da su novinari lešinari i da samo traže kako kenjat po Dinamu i igračima Dinama.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Iskreno po ovom članku izgleda kao da su ga svi mrzili zbog te greške što definitivno nije istina. Slažem se da je šteta što odlazi jer imam osjećaj da su mladi igrači mogli stasati uz njega. Sve u svemu šteta što odlazi.Mrvica

    Ja nisam to shvatio iz članka, osobito ne da su ga svi mrzili. Samo mali pogled na facebook recimo i vidit ćeš o čemu se radi. Al dobro društvene mreže su smrt civilizacije.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ne znam šta je gore u tom članku što ispada da je KTC igrao bez emocija ili da mu je oproštajna utakmica bila bez emocija. Baš gadno za čitat, ali opet navikli smo na to da su novinari lešinari i da samo traže kako kenjat po Dinamu i igračima Dinama.Mrvica

    I ovo si krivo shvatio. Među ostalim referirao se i na novinare koji su mu sapunali dasku i koji su zapravo i pokrenuli tiradu protiv njega nakon Šahtjora, a dosta ljudi je nažalost zajahalo na tom valu. Olivari je danima pljuvao po njemu samo zato jer se usudio tražiti novi ugovor.
    Meni se čini da neki više gledaju tko piše, a ne što se piše u ovom slučaju.
  • Krizy
    35.4k
    Samo da aktiviramo temu.
    Dobrodošao nazad :heart:
  • Droljo
    4.8k
    Wellcome back Theo! :strong:
  • Olmic
    2.7k
    Sutra starta sigurno
  • Endeavour
    396
    Briljantna partija! Zacementiran u prvih 11.
  • runtothehills
    382
    Ćaća obrane jučer, danas i sutra.
  • Droljo
    4.8k
    KTC car, kralj sve!
  • cibona
    1.4k
    Bio sam protiv njegovog dolaska, i jako sam se prevario. On je trenutno nas najbolji stoper, a uprava i trener se trebaju zapitati kako je doslo do toga da nam igrac koji nije igrao mjesecima postane nasa najjaca obrambena karika.
  • NORTE
    9k
    Bio sam protiv njegovog dolaskacibona
    Tvoj sport je više košarka...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Kad čovjek po loptu koja polako ide prema našem golu sprinta kao da mu život ovisi o toj jednoj sekundi koju će dobiti jer ju ranije vrati naprijed onda znaš da je to to. Bolji od svih obrambenih i dan danas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment