• Keyser Soze
    8k
    Zvijer, daleko naš najbolji stoper, sad je to valjda svima jasno.
  • cibona
    1.4k
    Smijesan si. Oprosti sto sam vjerovao u sposobnosti nasih stopera i nadao se da ce kad tad proigrati. Priznajem, dajem previse kredita drugim stoperima...
  • Captain America
    13.3k
    Jel nam Davorin preživio ovakvu stopersku predstavu?

    Mi sa Zone bi izgledali kao prvoligaški stoperi s ovakvom zvijeri, a Perković bi mogao eksplodirati s njim u paru.
  • cibona
    1.4k
    Top profilna.

    Uz teophila su sazrili i gvardiol i sutalo, pa zasto ne bi dosao red i na perkovica!
  • Jurki
    8.4k
    Vidi se kaj je doktor nogometa.. i to nakon kaj valjda 6 mjeseci nije odigral ni utakmicu.. 4 mjeseca bio bez kluba.
    Pokazal nasim primadonama kak se odnosi prema poslu koji radi.
    Čovjek s 34 godine je nas najbolji stoper.. nek se zapitaju ostali nasi stoperi za koji kurac oni primaju placu.
  • Nino Bule
    11.3k
    Izvrstan danas, mora biti u prvoj jer donosi sigurnost i iskustvo, daje nam i opciju igrat s 3 nazad kad bude potrebno.
  • Krizy
    35.2k
    Kao što sam i prije pisao, uz Tonela najbolji stoper stranac u povijesti Dinama. Cufre također ali je dosta igrao i kao lijevi bek.
  • sport
    2.3k
    KTC radi ono što stoper treba raditi,uvijek blizu igrača,agresivan u duelu,po osvojenoj lopti brzi protok do veznog,nema kod njega dodavanja u nedogled sa drugim stoperom.Uz sve profesionalac od glave do pete.
  • javolimtebejako
    626
    bio sam dost skeptican sto se tice njegovog povratka al kakav doktor..mora bit u prvih 11 opet iducu tekmu
  • miro
    3.1k
    Zamislite da ste napadač i koja je razlika kad ideš na Perića ili kad vidiš KTC-a ispred sebe
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Plaća mu je 240 tisuća godišnje što je sitnica za današnji nogomet ali Theophile je veliki profesionalac i može biti uzor svakom mladom igraču. Kada dođeš na trening ili u teretanu i vidiš Theophila od 34 godine kako se trudi sramota te pored njega biti lijen a mlađi si 10 godina i imaš triput veću plaću.
  • Nousername
    613
    plus to ima i liderskih sposobnosti jer je prosao Francusku ligu i sa Dinamom igrao velikih utakmica
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ja se nadam da će barem jednom u karijeri nositi kapetansku traku. Nosili su je svi iz velike generacije (Ademi, Petković, Oršić, Mišić, Livaković, Ristovski, Perić) jedino Theophile još nikada nije ni na jednoj utakmici bio kapetan. Ispravite me ako sam u krivu ali ja se ne sjećam. Red bi bio da makar jednu utakmicu izađe kao kapetan, on to zaslužuje.
  • Mrvica
    3.1k
    Opet ću ponovit da mi je bilo drago kad sam vidio da se vraća i sad mi je još draže kad vidim kako čovjek sa 34 godine izgleda na terenu. Grize i bori se, fizički spreman čak puno spremniji od mlađe ekipe. Stvarno bi volio a mislim da će tako i biti da dobije dosta minutaže jer itekako zaslužuje. Sretno mu! :strong:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Za 3 koplja bolji od svih ostalih stopera zajedno.

    Osim malog Perkovića, od njega je 2 koplja bolji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment