• NitkoBitan
    12.2k
    sad je potpisao ugovor iz ciste ljubavi prema klubu i gradu koju je stekao igrajuci ovdje 5 godina!Orc123

    Ne treba pretjerivat. Bio je mjesecima slobodan igrac i valjda je odlucio po principu bolje ista nego nista.
  • Orc123
    5.1k

    Covjek je izjavio da bi zelio poslje karijere zivjet u Zg...ako to nije privrzenost gradu onda nezz sta je, bas kao i Soudani...
  • NitkoBitan
    12.2k
    Nisu mi napete te izjave nogometasa, pogotovo stranih. Cisti PR.
  • mali M
    3.5k
    ma sve pet, KTC je top igračina za čvrstu obranu i nabijačinu.. više od njega očekivati je iluzorno, nije taj tip igrača. Današnji stoperi bi jedan dio igre trebali imati i u iznošenju lopte. KTC je više staromodni tip, ali iznimno koristan u ovakvim recimo utakmicama kad treba jednog Livaju strpat u đep..
  • Vesna
    50
    Dobar je bio
  • Captain America
    13.9k
    Da li se ikad saznalo koja konjina je ovakvom profesionalcu odlučila ne ponudit ugovor? Sinoćnja predstava je bilo remek-djelo kako bi stoper trebao igrati. Nadam se da dolazi lijevi bek da dobri Kevin nakon Jolea i Jope odgoji i Maura.

    Dudua i Olma ne gledam pod strance i meni je Kevin daleko najdraži strani igrač koji je nosio naš dres.
  • Patak
    2.2k
    Većina foruma je tu bila protiv povratka, te star te ovo ono.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Većina foruma se i sprdala s Kanekom tj. dobar dio.
  • Fanboy
    2.2k


    Bio jedan od glavnih za njegov povratak...Uopće mi nije jasna ekipa koja u profi nogometu gleda godine kao nešto toliko bitno, ajde razumijem ljude na twitteru ili instagramu po Aziji koji se pale na fm menadžere gdje mladim igračima cijena raste..
    No, zaista u zadnjih 10-ak godina su dobitnici Zlatne lopte skoro sve bili ne samo 30+ igrači, već je to sad prešlo u 33+ godina, nekad je prvih 10-ak kandidata bilo u toj grupi godišta. Jučer Modrić u 39-oj najbolji igrač utakmice, Silva igra u Engleskoj u svojoj 40-oj, skoro su prosjeci nekih najboljih momčadi sad već dobro u 30-im godinama.

    Nije to samo specifično za nogomet, već za ostale sportove od tenisa do košarke gdje su ljudi u 37, 38 i tim godinama i dalje najbolji ili ponajbolji na Svijetu. Ako igra dobro, može trčati, profesionalac je i nema težih ozljeda takvog igrača se jednostavno mora potpisati. Pa da ti uz takvog igrača stasa mali Živković koliko si na dobitku, a čovjek može odraditi još itekako kvalitetnih utakmica.

    Medicina, prehrana, kondicijski treninzi su napravili revoluciju u sportu, što su nekad bile kasne 20-te sad su srednje 30-te. Izgleda da su žene bile u pravu da su godine samo broj :))
  • The Undertaker
    4.1k
    Ista ekipa koja se sprda sa Moharramijem.
  • Patak
    2.2k
    E, da, Moha je isto na "tapeti"...
  • mali M
    3.5k
    eeee da tako je... legendarni Moha... nikad nećemo naučiti cijeniti njegov maestralni doprinos..
    Ljudi moji nemojte se ljutiti, ali staviti KTC-a i Kaneka u rečenicu sa Moharramijem je grijeh.. nemojte me zezati. KTC-eove mane se vide kod jačih europskih utakmica, za ostale je avion.. Mohine se mane vide protiv Rudeša i Moslavine.. jadni mali Moha, nitko ga nevoli.. :roll:
  • Dinaminjo
    511
    Da sno imali KTCa u grupi mozda smo mogli biti prvi.

    Ovako trostruka glavobolja.
    Em moras igrati kolo i to protiv Betisa, em imas registraciju manje kako god okrenes
  • Bosna86
    11.6k
    Jedini koji lici na igrača… Ništa osim poštovanja prema njemu
  • Teofil Kateran
    872
    Svaka mu čast, baš grize, trebao bi biti primjer drugima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment