• Dino
    2.2k
    Jako zanimljiv dizajn, cudi me da nigdje ne pise GNK
  • Majki2111
    2.6k
    Prema relevantnoj sudskoj praksi, u takve “izvanredne” okolnosti ubrajaju se neotklonjivi prirodni događaji, recimo potres, poplava ili suša, ili nove ekonomske pojave, recimo nagli, izuzetni i velik pad ili skok cijena ili od strane državne uprave poduzete mjere.

    Ćapin kaže kako uopće nije dvojbeno da se trenutno stanje u Hrvatskoj u svezi viusom COVID-19 u pravnom smislu ubraja u tzv. izvanredne okolnosti.

    - U procjeni je bitan i subjektivan moment, a taj je da nastupom tih okolnosti kod ugrožene ugovorne strane nastaje nova situacija u kojoj je motiv koji je postojao u momentu sklapanja konkretnog ugovora otpao i izgubio svoj raniji ekonomski cilj, zbog čega ugovor više ne odgovara očekivanju ugovorne strane. Po mom mišljenju, ispunjen je i ovaj subjektivni element jer uopće nije dvojbeno da je zbog pandemije COVID-19 nastala totalno nova situacija u kojoj je motiv Dinamo u svezi sklapanja ugovora s igračima koji je postojao u momentu sklapanja konkretnog ugovora otpao i izgubio svoj raniji ekonomski cilj, zbog čega ugovor više ne odgovara očekivanju ugovorne strane.
    SN

    Zanimljiv dio intervjua iz sportskih. Sva ova situacija sa virusom vjerojatno nigdje nije u ugovorima definirana crno na bijelo, sve je ovisno o percepciji suda... Sve je to siva zona. Kaže još pred kraj da klub od suda može tražit raskid ugovora, ali ne i promjenu istog. Baš je situacija nezahvalna i nepotrebna. Ovo je kao partija šaha dva defanzivna igrača koji ne žele preuzeti inicijativu nego su radili bespotrebne poteze za rješavanje situacije na šahovskoj ploči. Fuj Fuj fuj.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Dinamo na sluzbenoj FB stranici radi premijerni live utkamica protiv Partizana (5-0)
  • Dudu
    2.6k


    Broj gledatelja i na fejsu standardan zadnjim trendovima haha

    469ppfkxcfzbdhdl.png
  • xavier
    11.1k
    Dinamo na sluzbenoj FB stranici radi premijerni live utkamica protiv Partizana (5-0)Navijač Dinama

    Mogu jedino pustiti snimku, kako bi radili "live" utakmice koja je odigrana prije više od 20 godina? :smile:
  • Gelipter
    3.4k
    Ali ajde jedna od rijetkih dobrih ideja u zadnje vrijeme. Kad sam vidio da ide live mislio sam slijedi obraćanje Bjelice glede nedavnih događaja i objava budućih poteza. :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ma na to sam i mislio :smile:
  • Ludovic IX
    5.1k
    @majki-papi2111 - Dinamo im može jedino raskinuti ugovore a onda ima kitu tako da igrali imaju zadnju riječ u ovome i nadam se da će ovo potrajati do ljeta..nikad nisam htio poraze Dinama, ali sad se nadam da će HNL krenuti a da ovi neće ništa potpisati do tada i da će igrati juniori..
    I nema pristajanja na ništa dok se ne ispune uvjeti - povratak stožera i priznavanje bjelici prvo mjesto u hijerarhiji što se tiče 1.momčadi..ne drži Dinamo njih za jaja već igrači Mamića
  • Majki2111
    2.6k
    Iz službene perspektive otkaz pa onda povratak stožera bi izgledalo amaterski. Mislim da si to klub neće dopustit.
  • The Undertaker
    4k
    Igračima za koje klub očekuju odštetu veću od trenutne plaće u principu ne mogu ništa. Zato se i išlo na Bjelicu jer ima veliku plaću a nema odštete. Meni sami rezon nije toliko ni sporan ali način na koji je to napravljeno je katastrofa.
  • The Undertaker
    4k
    Kako ti @The Undertaker vidiš pobjedu ili poraz.?

    Isprike na kasnom odgovoru. Za mene je ''pobjeda'' da klub dobije vodstvo bolje od sadašnjega. Sam način kako to postići mi nije pretjerano važan. Izbori mog biti jedan od načina, privatizacija ili politička intervencija su još neke opcije.
    Vidim da ovdje većina smatra da bi raspisivanje izbora bila pobjeda. Ok, u kontekstu rata sa vodstvom kluba to mi je, u neku ruku, i razumljivo. Međutim, valjda je većini jasno, a vidljivo je iz primjera Hajduka, da izbori, sami po sebi, neće ništa riješiti. Ako, u konačnici, dobijemo vodstvo kluba gore od današnjeg (da, moguće je) onda ste/smo džabe krečili.
  • Papastrumf
    9.4k
    Ali ako promijenis statut i uspostavis demokratske izbore u klubu, onda ces tu novu upravu moci i zamijeniti nekom drugom, sto sad ocito nije moguce.
  • The Undertaker
    4k
    Ma razumijem to. Samo, da se sada promijeni statut i raspišu izbori, ja bih bio više zabrinut nego sretan. A većina ovdje bi otvarala šampanjac.
  • xavier
    11.1k
    Ako, u konačnici, dobijemo vodstvo kluba gore od današnjeg (da, moguće je) onda ste/smo džabe krečili.The Undertaker

    Stvarno bih volio da mi objasniš kakvo bi to vodstvo moglo biti gore od sadašnjeg koje je ukralo iz kluba stotine milijuna, otuđilo klub od navijača i napravilo još sličnih poteza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.