• deda
    26.3k
    Teški su dani za nama, tmurni oblaci nikako da se razmaknu s Dinamovog neba. Odustati ne smijemo i nećemo. Otvaramo novu temu svaštare za sezonu 2019-2020. Budite dinamovci, budite gospoda kako nam i priliči. Pišite o čemu hoćete i ne osuđujte nikoga zato što piše o onom što vas trenutno ne zanima. Ima nas svakakvih i svi imaju pravo ovdje pisati i iznijeti svoje mišljenje. Samo Dinamo, nema predaje!
  • marcio amoroso
    31.4k
    https://youtu.be/y7U3dSSulXc

    Jedna prigodna za ova teška vremena.
    Bit ćeš opet Dinamo!!!
  • Nino Bule
    10.7k
    Izdan nalog za raspisivanjem tjeralice, ako bog da bit ce uskoro zdravko u hr zatvoru
  • deda
    26.3k
    Možda ovo sa zokom na kraju stvarno ispadne očajnički pokušaj.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ne valja željeti nikome zlo ali njima želim doživotnu samicu. Koliko su mi sjedih nabili i tuge donijeli u životu, ljudski šljam i dno dna. Cigani :rage:
  • reziser
    5.8k
    tko zna što nas čeka u novoj sezoni, loše je počelo, vidjet ćemo kako će sve ovo završiti
    ali da je sad opet negativa oko kluba, je
    razumljivo
    sad su i tihu većinu navukli protiv sebe!
  • LovroZG
    1.3k
    https://www.facebook.com/events/462400500997196/?ti=icl

    DTSM napravio Facebook događaj za doček Mamića pred Remetincem. Nadam se da će do toga i doć.
  • SAS1987
    13k
    Rekao sam nakon pressice o povratku Zokija u Dinamo, da je to dobra stvar jer će znatno ubrzati promjene. Zato - hvala svima vama iz uprave kluba da ste toliko glupi. Nakon presice 90% dinamovih navijaća je bila u depresiji, koja će se aretacijom i izrućenjem Zdravka pretvoriti u totalno euforiju. Uprava će biti ili već je doslovno na koljenima a mi nikad jaći. Sada je vrijeme za još jaći pritisak i završetak posla.
  • Dudu
    2.6k
    Nisam ovih dana pisao ništa, da malo pokušam si iskristalizirat situaciju i sad mi se čini baš da su i oni postali svjesni da će presuda vrlo brzo postati pravomoćna... Nema mi logike da bi se zbog novaca Zoki vratio, jer je u Aziji imao deset puta više, znači došao je tu opet u Dinamo da u zadnji tren pokušaju napraviti završni pritisak na pravosuđe, što im čini se neće uspjeti..

    Očito da su izgubili i podršku svojih novinarčića, jer su se čak i oni okomili na njih.. Podršku navijačkog puka nikad nisu ni imali, politika im čini se također okreće leđa... Evo vidjeh sad Zdravko saziva u ponedjeljak neku očajničku pressicu gdje će opet 99% baljezgati o politčkom progonu, svom vjerničkom životu i ljubavi za Dinamo.. Zadnji trzaji braće Dalton, nakon presude ofenzivu na ostatak uprave, tražiti povrat novca i odstupanje Barišića i ostalih..
  • SAS1987
    13k
    Izgleda da će se Dinamova uprava raspati u roku od par tjedana, možda i manje. Nakon pada je više scenarija:
    a) Politika (Bandić) će pokušati postaviti nove kriminalce u klub
    b) Potpuno bezvladje i kaos u klubu
    c) Raspisat će se izbori a trenutaćna uprava (uz možda koje promjene) će raspisati izbore

    Vjerovatnost događaja je po meni u tom vrstnom redu (a,b,c) - nadam se i vjerujem da postoji neki plan u DSTM za sve tri scenarije. Najvjerovatniji scnenarij je daleko najgori - to bi znaćilo da u klub dođu novi sumljivi ljudi (priča se o Pripuzu, nemam pojma koliko je to ozbiljno) protiv kojih će se težko boriti, jer će imati novu podporu politike, pravno gledano neopterečeni (protiv njih se ne vode nikakvi postupki u vezi sa dinamom) i još će biti manji pritisak navijaća jer će se možda dobar dio navijaća zadovoljiti promjenom uprave itd.
  • Dudu
    2.6k
    Luda kuća u našem Dinamu.. Očito da ima i pametnih i nevjerojatno sposobnih ljudi jer klub ne bi uživao status najboljeg i najstabilnijeg financijski na ovim prostorima, ali pokraj tih tu je toliko jebenih psihopata, dupelizaca, poličkih govana i ostalog šljama da to nije za povjerovati.. Pa, nikad nisam siguran što bi očekivao u budućnosti :D
  • Bosna86
    11.1k
    Moze li link gdje ste iskopali za mamica i potjernicu
  • Bosna86
    11.1k
    Ovi komentari na cetnikoj fb stranici nisu za citati...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.