• immerwieder
    1.2k
    ako u nekom klubu počnem dobivati ozljede koje nisam imao onda bih ja vagal da li da ostanem u tom klubu
  • deda
    27.4k
    Za ovog Gabriela bi bilo hrabro dati 4 milje. Ali eto nije ga se dobro procijenilo. Problem je prekratko vrijeme. Ljudi se pravo ni ne snađu u par mjeseci, pogotovo mladci.
  • Mr Anderson
    5.3k
    To mene čudi. Dobro, 4 milje je puno. Ali, kad je ono zaigrao mislim jedini put protiv Rijeke ja baš kažem frendu nakon pol sata da koja budala tog igrača drži u B ekipi. Odmah vidiš da ima nešto. Možda se moglo licitirati za manhe, ali vjerojatno nije bilo volje.
  • xavier
    11.1k


    Bome Nik ne staje :blush:
  • Papastrumf
    9.3k
    Čestitaju se rođendani članovima Izvršnog odbora? :yikes:
  • SAS1987
    13.2k
    bas sam to htio napisati... Ivo Susak je suodgovoran za pljacku Dinama.
  • Pop corn
    4.8k
    kaj
    Čestitaju se rođendani članovima Izvršnog odbora? :yikes:Papastrumf

    Kaj, di?
  • Kwedi
    3.8k
    na fb-u zone dinama, ivo šušak ima rođendan.

    mislim da ne treba radit oko tog pičvajz jer realno mogli bi onda po istom principu biti veći katolici od pape pa pun kufer toga preskočiti, zatajiti, ignorirati - od golova, pobjeda, rezultata, trofeja, transfera...
  • deda
    27.4k
    Dečki, mi stvarno ne možemo ljude dijeliti na crne i bijele, tj. pitam i sebe i vas gdje ćemo povlačiti crtu tko je pravovaljan tko nije. Ivo Šušak je godinama radio u Dinamu i stvarao mlade igrače, u doba pljačke za koju su braća osuđena on u klubu nije bio. Ovo što je zadnje 2 godine u IO neka ide njemu na dušu.
  • xavier
    11.1k
    @deda je generalno u pravu. Ako bi baš išli u detalje, ispalo bi da je puno bivših igrača i trenera u nekom trenutku napravilo poteze koji nisu bili ispravni (ili nisu ništa napravili kad je nešto trebalo napraviti)...no moram priznati da da bih ja povukao crtu kod svakog tko je pomogao (ili "okrenuo glavu") kod Mamićeve pljačke kluba.

    Kažem ponovo, naravno da svi ti nogometni djelatnici imaju drugačije gledanje na te stvari od nas, ali to nije opravdanje jer kod ovog s Mamićima nema sredine. Ili si protiv njih ili s njima. Želim reći da je napravljeno toliko zla klubu da bi svaki navijač/igrač/trener trebao to osuditi. A ovdje govorimo o nekom tko je u klubu što znači da se slaže s izjavama kluba oko braće Mamić. Još gore je ako se ne slaže, ali uredno tamo uzima svoju plaću i nije ga briga, a nije da mu je baš "o glavu".
  • Papastrumf
    9.3k

    Nije isto čestitati nekom legendarnom igraču tipa Zambate, koji nema nikakav utjecaj na klupsku politiku, bez obzira što ne vidi nikakav problem u mamiću te čestitati članu Izvršnog odbora, koji kroji trenutnu klupsku politiku i radi direktno kontra 90% dinamovih navijača.
    Ne moramo biti katolici veći od samog pape, slažem se, ali ne moramo biti niti idioti.
  • Kwedi
    3.8k
    nek se i slaže sa svim oko mamića. nek je moralno suodgovoran.

    al do kud ide ta crta?

    hoćemo ignorirati svih deset titula jer je prvenstvo neregularno zbog lokomotive?

    hoćemo li modrića poslati u pičku materinu jer je kao i kolega lovren smrad lopovski koji je direktno ukrao novac dinama i lagao na sudu?

    ja recimo imam problem s takvim četnicima poput modrića, lovrena, ćire, lokomotive gdje se direktno kralo klub, služilo kao sredstvo pranja love ili nešto slično.

    ivo šušak je dio tijela koje je moglo spriječiti, al ako ćemo već tako visoko dignuti letvicu, onda bi trebali biti pragmatični i dosljedni do kraja, a primjerice ivo šušak mi sigurno ne ulazi u kategoriju kao jedan moralni pigmejac zvani modrić.
  • BluePhone67
    3.2k
    Obrisano je, napravili smo lapsus ne moze se doslovce sve pratit, pogreske su moguce. Idemo dalje..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.