• NORTE
    8.9k
    Superkup za 2020 će se odigrat 19.01.2021. Prije 6 godina Mamići su domaćinstvo, trofej i igrače poklonili Rijeci.
  • Kwedi
    3.8k
    Ma ne, nisam mislio na TM.

    Malom rade samo štetu; od onog forsiranja pošto-poto kod Jovičevića pa bildanje kroz članke u Sportskima oko Bayerna...

    Ajd nek odigra polusezonu u nekom klubu di se vidi kakav je onda se može razgovarati.

    Realno, posao stopera u Dinamu je jedan od najlakših(u HNLu) te više skriva nego otkriva kod mladih igrača (Ben, Jedvaj...)
  • marcio amoroso
    31.8k

    Apsolutno se slažem.
  • Bosna86
    11.5k
    Mislim da si malo previše kritičan u ovom slučaju... Gvardiol ima 18 g i cijenu mu određuje potencijal, a ne trenutna kvaliteta... A sto se Bena i Jedvaja tiče, daleko su oni od nekih mačaka u vreći... Da sad prekinu karijeru, dovoljno su uradili
  • Bosna86
    11.5k
    Da se još malo nadovežem... U Dinamu puno stvari nije normalno, ali ja ne znam koji klub ( osim top klubova koji nemaju luksuz da trpe razvoj mladog igrača) ne bi forsirao igrače kao Gvardiola ili Marina...To su potencijalno generacijski igrači, pa Marin je prošle godine protiv Chelsea bio za klasu iznad svih na terenu, a možda i vise... Taj isti Chelsea dovodi sve najbolje na svijetu ispod 18 g, o ovaj se sprda s njima.. . Halilović, Coric i slični su u svojim dobnim skupinama bili daleko ispred svih... Tu dolazimo do problema kad predju u prvu momčad... Jedan dio problema lezi u Mamicima, ali na drugi dio problema zvani HNL Dinamo ne može utjecati... Jednostavno igrači trebaju podražaj da bi napredovali, a to je u HNL jako teško ostvariti jer je Dinamo duplo bolji od svih... Ne treba biti puno pametan pa zaključiti da Dinamo prodaje falicne igrače koji ne uspijevaju ostvariti puni potencijal upravo radi toga... Jedan Olmo je tek prije 2 g počeo pokazivati ovo sto je danas. Nije bas ni da Olmo nije trpio poruge da je projekt i da ne bi došao u Dinamo da je valjao... Isto tako i Gvardiol i slični će tek poslije 2/3 sezone stasati, ne može se očekivati od momaka sa 18 g da budu gotovi igrači
  • Mali dioničar
    13.9k
    Jednostavno igrači trebaju podražaj da bi napredovali, a to je u HNL jako teško ostvaritiBosna86

    Eto Modriću je dovoljan podražaj bila i liga BiH, a Marinu nije ni HNL.
  • Kwedi
    3.8k
    Nek Marin i Gvardiol odigraju jednu Lokomotivu ili odu u Celje, nek tam budu baje gdje ih niko ne gladi perom po guzici kad useru i kad nema te pompe di im glavu srede i umisle da su zvijeri od igrača, a bez ozbiljnijih utakmica u nogama.

    Ili drugu ligu, za to bi trebala služiti, sad napamet pišem al mislim da ni Marin ni Gvardiol ni u drugoj ligi nemaju preveliki staž
  • Kwedi
    3.8k
    Po TMu Marin ima 3 utakmice u drugoj ligi, a Gvardiol 6.

    Sjajan smisao Dinama B
  • Bosna86
    11.5k
    Ne slažemo se... Nije Modrić došao u Tottenham i bio glavni igrač istog trenutka, debelo se i on pomučio... Mogu i ja postaviti slično pitanje, Koliko je Brekalo imao utakmica u Dinamu pa je danas rubni igrač prve momčadi reprezentacije... Jednostavno postoji mogućnost da u tom Celju ne pokaže ništa, a ovako ga možeš za minimalno 5 mil e prodati samo na osnovu potencijala... Idealan svijet ne postoji, ovo je realnost... Da nema Mamica u klubu, apsolutno bi ista politika bila... Dinamo si ne može dopustiti da mu propadne igrač od 5+ mil... Idealan primjer je Coric, koji ne može igrati moderan nogomet ali će se uvijek naći netko tko će takvog igrača kupiti i kockati se
  • Kwedi
    3.8k
    Al on nije igrač od pet milja. To može pisati na TMu, ako ga gradiš ko projekt (Ben, Ćorke, Haladona) i on odigra 2-3 sezone pa ajd.

    Al trenutno klinac koji je imao više grešaka nego poteza u obrani ili Marin kojem se kroz članke stalno titra kako je "u top 100 talenata svijeta" u ovom Dinamu sada po kvaliteti ne mogu do klupe kad su svi zdravi.

    Sad, dal' ih pustiti igraju pola sata protiv Inkera da im u CVu piše kako skupljaju finu minutažu ili neka trpe lupanja po nogama protiv Orijenta, Šibenika ili Cibalije po meni rješenje je logično ovo drugo.
    Makar obojica s tim pedigreom su već odavno trebali drugu ligu apsolvirati i sad već biti u nekom klubu na posudbi s 20+ utakmica u sezoni, a ne sa 20+ tekstova u medijima di Olić radi suptilno reklamu, a novinar napiše "Bayern želi igrača vrijednog 30 milijuna". A ono mačak u vreći.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Ova fotka kak Majer grli Ademija je genijalna. Dečko je fakat dobrica. Ok, neki misle da nije dobio dovoljno prigoda, neki misle da je dobio i previše, ali zbilja se u cijeloj situaciji ponaša skromno, normalno i nepretenciozno bez ikakvog pokazivanja nezadovoljstva.
  • marcio amoroso
    31.8k


    Slažem se. Žao bi mi bilo da ode, zna lopte definitivno.
  • Infinity
    15.1k
    Kakva prodaja Majera. Treba bit lud i pustit ga. Mozda je neiskoristen, ali je i dalje potencijal. Jos treba da proigra u nekom Osijeku. Cijedio bih ga jos dvije sezone ili do isteka ugovora. U njemu ima znanja i zasto bi ga se tek tako odrekli. Nije panj, zna igrat lopte, jos na sve to ne radi sranja, skroman decko (sve pare salje kevi), nema smisla odreci ga se. Ako bi u konacnici bio zadovoljan da sjedi na klupi i povremeno dobija priliku uz placu koja nam nije previse dao bih mu sto duzi ugovor. Netko mora bit i klupa, a ako ce on tim statusom biti zadovoljan, zasto ne? Otjerati ga samo zato jer nije ispunio ocekivanja mi nema smisla ako ce on pristati ja uslove koje Dinamo nudi u skladu s njegovim doprinosima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.