• Stihl
    3k

    Ma dobro, nije ni bitno.
    Malo sam mozda nepotrebno ušao u raspravu oko toga, a iskreno baš me i ne zanimaju juniori, niti ih pratim. Ali evo drago mi je da ce igrat UYCL.
  • nkdz
    829
    prebacio sliku dresa u odgovarajucu temu
  • Dino
    2.2k
    Mi smo maksimir :lol: dislajk za dres
  • LovroZG
    1.3k
    Juniorsko se prvenstvo poništilo jer je HNS odlučio da se nakon pauze ne nastavlja nijedno natjecanje osim kupa i 1.HNL. Prvak nije proglašen jer je odigrano nešto više od pol prvenstva, a i Dinamo je imo utakmicu manje (i dva boda manje) koja se nije mogla odigrat jer je prvenstvo prekinuto.

    Ko šta kaže Infinity, u ovoj situaciji nema pravednog rješenja, al nešto se moralo odlučit.
  • agramZ
    2.3k
    gadniji dres nisam vidio..
  • über alles
    1.5k
    ovo izgleda koda su stavili maskirni marker na zagrijavanju preko plavog dresa
  • SAS1987
    13.3k
    sto ce ga biti sram? Pokrali su desetke milijuna eura, sprdaju se sa navijacima i znaju da neće biti osuđeni. Sram moze biti svakog drzavljana da je dio drzave koji stiti takvu gamad.
  • Bosna86
    11.6k
    Ako koga treba biti sram, onda su to mediji koji skaču na svaki njihov hop... Njih treba totalno ignorirati, to bi im bila veća kazna nego bilo koji zatvor
  • Nolifer
    6.5k


    Pa sram ga može biti, ako ga ima uopće, kaj su uništili klub on i bracika, a sad pričaju o ponosu i sl. A i to, ne samo štiti nego govore da su "kralj, legende, da njih nema, Dinamo bi propo"..to me smeta isto da...



    Isto točno, zna se gdje im treba biti mjesto... ovo je baš ruganje i kaj trebal bi ih žalit? Ma daj ùžasni su. Uglavnom, slažem se sa Vama da...
  • marcio amoroso
    32k

    Nažalost smo i mi mediji, i mi trabunjamo o njima bez prestanka. I otvaramo svaki link koji se njih tiče.
    Zato ih mediji ne mogu ignorirati, upravo zbog nas.
  • Dinamosvetinja
    38
    Jel ima iko informaciju kada bi trebala poceti nova sezona HNL-a?
  • Bosna86
    11.6k
    Kad su BBB u pitanju, ne želim se s time previše opterečivati. BBB mene ne trebaju voljeti, ali trebaju pokazati ljubav prema klubu i momčadi, bodriti momčad. Ne mogu prihvatiti da ti dečki ne navijaju za Dinamo. Kad čujete repertoar njihovih pjesama, onda oni uglavnom pjevaju o sebi, oni ne reagiraju kad Dinamo postigne pogodak, oni ne tuguju kad Dinamo primi pogodak, kod njih ne vidite reakciju kad je momčadi teško kao što je bilo protiv Hajduka kad smo imali igrača manje. To sam im rekao na sastanku, na to su se jako uvrijedili. Siguran sam da većina te grupe ne poznaje igrače. Pitao sam ih zašto ne skandiraju igračima, u deset godina možda se na prste jedne ruke može nabrojiti igrače kojima su skandirali. Kad sam ih pitao zašto je to tako, kazali su da igrači to nisu zaslužili. Rekli su mi da će ukoliko ja ostanem trener, urinirati po momčadi i po klubu. To budi želju da im se pokaže da napravimo pravi rezultat. Kad počnu navijati za momčad ja ću ih zvati navijačima, ovako su za mene samo aktivisti. Jednom se bore protiv Tuđmana, Canjuge, Šoića, Mamića... Uvijek nađu nekoga. Navijaj za momčad, dečki su to zaslužili.

    Bolesno, bolesnooo

    A zanimljiv je i ovaj dio da igrači neće odredjivati tko će biti trener, sto je vrlo znakovito
  • Dinamosvetinja
    38
    Postoji milion videa na sluzbenom yt kanalu Josip Kuže di se slavi nakon golova.Čovjek jednostavno sve zeli okrenuti protov boysa pa prica laži.Iskreno se nadam da je istina da pojedini igrači bojkotiraju na utakmica Dinama te da ce ga tako potjerat sa klupe.Iako se postavlja pitanje kako da potera samoga sebe
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Igraci su mu u lice rekli da ga ne zele za trenera zbog sjevera, eto nek se zna sve.
    A klosar nek izvrce i okrece kako hoce.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.