• deda
    498
    Teški su dani za nama, tmurni oblaci nikako da se razmaknu s Dinamovog neba. Odustati ne smijemo i nećemo. Otvaramo novu temu svaštare za sezonu 2019-2020. Budite dinamovci, budite gospoda kako nam i priliči. Pišite o čemu hoćete i ne osuđujte nikoga zato što piše o onom što vas trenutno ne zanima. Ima nas svakakvih i svi imaju pravo ovdje pisati i iznijeti svoje mišljenje. Samo Dinamo, nema predaje!
  • marcio amoroso
    254
    https://youtu.be/y7U3dSSulXc

Jedna prigodna za ova teška vremena.
    Bit ćeš opet Dinamo!!!
  • Nino Bule
    28
    Izdan nalog za raspisivanjem tjeralice, ako bog da bit ce uskoro zdravko u hr zatvoru
  • deda
    498
    Možda ovo sa zokom na kraju stvarno ispadne očajnički pokušaj.
  • marcio amoroso
    254
    Ne valja željeti nikome zlo ali njima želim doživotnu samicu. Koliko su mi sjedih nabili i tuge donijeli u životu, ljudski šljam i dno dna. Cigani :rage:
  • reziser
    155
    tko zna što nas čeka u novoj sezoni, loše je počelo, vidjet ćemo kako će sve ovo završiti
    ali da je sad opet negativa oko kluba, je
    razumljivo
    sad su i tihu većinu navukli protiv sebe!
  • LovroZG
    102
    https://www.facebook.com/events/462400500997196/?ti=icl

DTSM napravio Facebook događaj za doček Mamića pred Remetincem. Nadam se da će do toga i doć.
  • SAS1987
    69
    Rekao sam nakon pressice o povratku Zokija u Dinamo, da je to dobra stvar jer će znatno ubrzati promjene. Zato - hvala svima vama iz uprave kluba da ste toliko glupi. Nakon presice 90% dinamovih navijaća je bila u depresiji, koja će se aretacijom i izrućenjem Zdravka pretvoriti u totalno euforiju. Uprava će biti ili već je doslovno na koljenima a mi nikad jaći. Sada je vrijeme za još jaći pritisak i završetak posla.
  • Dudu
    46
    Nisam ovih dana pisao ništa, da malo pokušam si iskristalizirat situaciju i sad mi se čini baš da su i oni postali svjesni da će presuda vrlo brzo postati pravomoćna... Nema mi logike da bi se zbog novaca Zoki vratio, jer je u Aziji imao deset puta više, znači došao je tu opet u Dinamo da u zadnji tren pokušaju napraviti završni pritisak na pravosuđe, što im čini se neće uspjeti..

Očito da su izgubili i podršku svojih novinarčića, jer su se čak i oni okomili na njih.. Podršku navijačkog puka nikad nisu ni imali, politika im čini se također okreće leđa... Evo vidjeh sad Zdravko saziva u ponedjeljak neku očajničku pressicu gdje će opet 99% baljezgati o politčkom progonu, svom vjerničkom životu i ljubavi za Dinamo.. Zadnji trzaji braće Dalton, nakon presude ofenzivu na ostatak uprave, tražiti povrat novca i odstupanje Barišića i ostalih..
  • SAS1987
    69
    Izgleda da će se Dinamova uprava raspati u roku od par tjedana, možda i manje. Nakon pada je više scenarija:
    a) Politika (Bandić) će pokušati postaviti nove kriminalce u klub
    b) Potpuno bezvladje i kaos u klubu
    c) Raspisat će se izbori a trenutaćna uprava (uz možda koje promjene) će raspisati izbore

Vjerovatnost događaja je po meni u tom vrstnom redu (a,b,c) - nadam se i vjerujem da postoji neki plan u DSTM za sve tri scenarije. Najvjerovatniji scnenarij je daleko najgori - to bi znaćilo da u klub dođu novi sumljivi ljudi (priča se o Pripuzu, nemam pojma koliko je to ozbiljno) protiv kojih će se težko boriti, jer će imati novu podporu politike, pravno gledano neopterečeni (protiv njih se ne vode nikakvi postupki u vezi sa dinamom) i još će biti manji pritisak navijaća jer će se možda dobar dio navijaća zadovoljiti promjenom uprave itd.
  • Dudu
    46
    Luda kuća u našem Dinamu.. Očito da ima i pametnih i nevjerojatno sposobnih ljudi jer klub ne bi uživao status najboljeg i najstabilnijeg financijski na ovim prostorima, ali pokraj tih tu je toliko jebenih psihopata, dupelizaca, poličkih govana i ostalog šljama da to nije za povjerovati.. Pa, nikad nisam siguran što bi očekivao u budućnosti :D
  • Bosna86
    156
    Moze li link gdje ste iskopali za mamica i potjernicu
  • Bosna86
    156
    Ovi komentari na cetnikoj fb stranici nisu za citati...
bold
italic
underline
strike
code
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.