• Stihl
    3k
    Oni se već godinama ne žele opterećivat sa BBB-ima, a zdravac bi dao sve samo da cuje svoje ime sa sjevera....
    Imaju oni neke svoje "prave" navijače, koji navijaju i bodre momčad bez pogovora.
  • marcio amoroso
    32k
    Očigledno napokon imamo prave igrače :love:
  • Mali dioničar
    14k
    Ne mogu prihvatiti da ti dečki ne navijaju za Dinamo. Kad čujete repertoar njihovih pjesama, onda oni uglavnom pjevaju o sebi, oni ne reagiraju kad Dinamo postigne pogodak, oni ne tuguju kad Dinamo primi pogodak,Bosna86

    Ni jedan od ova tri klošara u naručenom intervjuu se nije sjetio scene nakon Sahtara i nakon Cityja i komunikacije sjevera sa igračima u tim sjebanim trenucima da mu barem malo proturiječi.
  • Nolifer
    6.5k
    "Možda se nekima neće svidjeti, ali tada je mojim povratkom krenula Dinamova renesansa, svake godine smo se plasirali u Europu i grupna natjecanja i tada sam imao 6000 eura bruto plaće. Što je u odnosu na sve ostale igrače bilo bijedno, ali brat me počastio s dodatnih tisuću eura. Trebalo je biti pet tisuća. Niti ovog puta moja plaća neće biti nešto što će jako opteretiti Dinamovu blagajnu."

    Dno dna... prestrašno nešto...
  • Dinamosvetinja
    38

    Džabe to pises ovdje.Igraci trebaju javno izaći i reći ne zelimo ga za trenera.Kad bi se javno to izjavilo vidio bi kako bi se odjednom svi okrenuli protiv Mamica koji bi se jednostavno morao povući.

    I kad smo vec kod trenera Toplak je javno rekao da bi prihvatio ponudu Dinama.Ne znam zasto nebi zaslužio priliku.
  • Infinity
    15.2k
    Svake godine klik na isti nacin. Ne moraju mijenjati tekst, naslov, sliku, samo iznova objave. Sportsko novinarstvo nam je dno kakvo je dno Mamic u Dinamu. Zuta stampa pokosila sve.
  • Pop corn
    4.8k
    Džabe to pises ovdje.Igraci trebaju javno izaći i reći ne zelimo ga za trenera.Kad bi se javno to izjavilo vidio bi kako bi se odjednom svi okrenuli protiv Mamica koji bi se jednostavno morao povući.Dinamosvetinja

    Pa nisu javno nista rekli kad su njihove place i obrazi bili u pitanju, a di ce sada? Budite realni ljudi.
  • Mali dioničar
    14k
    To što nisu rekli javno, ne znači ništa.

    Nitko ne može bez igrača, ako te igrači ne podržavaju, nema ti opstanka.

    Btw, za napomenu klošara da su BBB aktivisti, a ne navijači trebalo bi pitati njega da li su brat i on vlasnici kluba ili savjetnik uprave i trener/sportski direktor.
  • Crusades1986
    9.6k
    Da kojim slučajem krenu "bušit" Zokija, ona fraza da je lakše zamijenit trenera nego 11 igrača ne bi bila baš nit vodilja u Dinamu :sweat:
  • Pop corn
    4.8k
    U borbi za Dinamo uvijek su navijaci bili sami bez ikoga (uz veliku i duznu cast i kapu dolje par legendi koji se nabroje na prste jedne do dvije ruke, ali i to nazalost deklarativno što je ipak za cijeniti) i to kad shvatis i prihvatis sve je onda lakse dalje u djelovanju. Nema tih laznih nada da ce netko ti pomoci....
  • Ludovic IX
    5.2k
    "neće prodavati kapitalne do kraja kvalifikacija"..znači i ako uđemo, ne želimo bit konkurentni i zaraditi 10-15 miliona mogućim pobjedama i prolazom i imst igrače koji će vrijedit više neg su vrijedili već je cilj uzet 15 za ulaz i 10-15 za petka i Livija i to je to..i oni će prodati priču kak se to mora
  • Ludovic IX
    5.2k
    Igrači nisu tu da vode rat..njima je to posao i kad bi imao priliku rekao bih im da im ne zamjersm ni ako igraju ispod svojih mogućnosti niti ako igraju bolje jer oni moraju misliti kako će svojih 10 godina profesionalnog nogometa najbolje odraditi...znakovito je to iz svlačionice ali vjerojatno će ostati na tome.

    Teško će itko od nas pljuvati po svojim poslodavcima javno i raditi ćemo normalno i truditi bit bolji da bi mogli naći bolji posao tako da igrači su isto to..samo zaposlenici.

    Navijači to rade iz ljubavi i ne razumijem niti jednog navijača koji razmišlja kako nešto zaraditi/prodati..cilj sportskog kluba je sportski uspjeh a ne zarada i to je to. Zaraditi da bi bio još bolji, to da ali ovo nije to
  • Mali dioničar
    14k
    "neće prodavati kapitalne do kraja kvalifikacija"Ludovic IX

    Klasika.

    Sve je to u skladu s onom o pokušavanju postizanja drugačijeg rezultata ponavljanjem jedne te iste stvari. Groundhog day.

    A i cijelo tržište je tak posloženo, prijelazni rok je do kraja listopada.
  • MM17
    221

    A koji su ti?
    Ja ne poznajem niti jednoga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.