• marcio amoroso
    32k

    dizajnerNORTE

    Bome zna posao :cool:
  • Infinity
    15.2k
    Meni osobno prvi dobar, drugi moze proci, a crni kao s pijace. Nemam nista protiv da imamo crni dres, cak bih ga rado vidio jedne sezone. Isto tako neke kockice kao onda na kragni su mi OK, al ovoliko kopirati dres reprezentacije mi nije po ukusu. Sreca pa je to samo necija zezancija.

    Jos nisam vidio da je Adidas izasao s novim modelima, a i kad izadje opet necemo moci tek tako da nagadjamo koji model ide nama, jer Dinamu i Adidasu ugovor zavrsava ovo ljeto, pa bi u iducu sezonu mogli s novim sponzorom.
  • Ero
    930
    Možda bi bilo bolje s nekim manje zvučnim sponzorom jer adidas i nike sigurno neće pravit neke posebne dresove za naš klub.. Zanima me kako bi se New Balance iskazao za dres.
  • Bosna86
    11.5k
    Dinama Gvardiol u prvoj? Nebi , hvala. LP ne trpi onakve greške ko protiv ZaprešićaMajki-Papi2111

    Dečku je to bila druga utakmica u Dinamu, sta bi ga trebalo nabiti nogom odmah
  • SAS1987
    13.3k
    Clanak iz najpopularnijeg slovenskog casopisa Večer. :cool: 8ceoyafrlz5vuc27.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Možda bi bilo bolje s nekim manje zvučnim sponzorom jer adidas i nike sigurno neće pravit neke posebne dresove za naš klub.. Zanima me kako bi se New Balance iskazao za dres.Ero

    Ja se osobno nadam da Adidas i Nike nece biti sponzori u buducnosti. New Balance i Under Armour kvalitetom nisu nista ispod, nisu ni cijenom, al mislim da bi nam se vise posvetili, imali bi vise artikala u shopu. Mozda bi u tom smislu najvise profitirali s nekim poput Macrona, al New Balance je moj osobni favorit.
  • xavier
    11.1k


    Mislim da danas nema uopće potrebe pisati o "kvaliteti". Vjerujem da su kvalitetom svi renomirani proizvođači tu negdje. Možemo govoriti da se nekom nešto više sviđa ili mu više odgovara, ali teško da ćeš izabrati Adidas zato što Nike, UA ili NB "nisu dovoljno kvalitetni".

    Meni je iskreno svejedno tko će prozvoditi dresove, samo želim da mi se sviđaju.
  • nkdz
    829


    to je i moje mišljenje, možda bi se manji proizvođači više potrudili za nas kao ipak realno manjeg klijenta jer ipak adidas nam više manje samo napravi genericke dresove s izmjenjenim bojama kakve imaju i drugi klubovi, ko npr.Maribor, a manji bi se nekom logikom svojom boljom uslugom trebali probijati.
    New Balance bi i ja volio, isto tako ove sezone me odusevio Umbro sa West Ham dresovima, nisu mi ni Everton losi.
    Glavno da se potpiše firma koja ce napuniti shop artiklima, a ne da bude ko zadnjih sezona s par artikala, i naravno da dresovi lice na nekaj.
  • Infinity
    15.2k
    Kvalitet realno danas ima jako puno nabavljaca opreme i iz tog razloga ne gotivim Adidas i Nike. Odgovor se krije u postu kolege @nkdz. Misljenja sam da bi mi nekom drugom proizvodjacu bili na visoj stepenici prioriteta. Mi smo realno Adidasu nitko i nista, mozda smo im trideseti klub na ljestvici prioriteta.

    Taj spominjani NB od svjetskog topa imaju tek Liverpool s kojim im ove sezone zavrsava ugovor koji se nece produziti. Liverpool je vec potpisao Nike, a i ganjali su se po sudu. Tu su jos Standard, Nantes, Lille, Porto, Celtic, Bilbao i Dynamo Kiev. To je sva njihova krema u svijetu nogometa i mislim da bi mogli dobiti jako puno paznje, u svakom slucaju vise nego od Adidasa.

    Za dresove se slazem, bitno da su lijepi, nebitno od koga su, al gledam malo sire, gledam tko bi nam mogao dati vise artikala u shop i slicno.
  • Dino
    2.2k
    Pored svega kaj New Balance nudi, jos je i jako popularan medu navijacima sto bi se moglo odrazit na vecu kupnju artikala iz shopa.
  • vafenss
    233
    Umbro bi bio jos bolje rjesenje od NB
  • NORTE
    9k
    Dinamu i Adidasu ugovor zavrsava ovo ljetoInfinity

    Jesi 100% siguran u ovo? Ovo mi je baš iznenađenje pa ako možeš nać nekakvu potvrdu da je tako.
  • Dino
    2.2k

    I ja sam to negdje cuo, al se nemrem sjetit izvora
  • Infinity
    15.2k
    Jesi 100% siguran u ovo? Ovo mi je baš iznenađenje pa ako možeš nać nekakvu potvrdu da je tako.NORTE

    Vec duze vrijeme se prica da je ovo posljednja sezona. Kada se potegla prica o dvije zvjezdica izasla je prica da je ovo posljednja sezona Adidasa i da ce od naredne sezone sva oprema biti s tri zvjezdice. Mozda Adidas produzi ugovor, al taj novi ugovor bi bio izmijenjen, te bi se taj problem sa zvjezdicama rijesio. Zvjezdice spominjem jer se od njih potegla sva prica o tom da Adidasu istice ugovor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.