• Dino
    2.2k
    A ja sam među tih par tisuća "borbenijih" ili makar zainteresiranijih.Neki tip sa Zapada

    Ne moras stavljati ovo pod navodnike, samim tim kaj si redovit na tekmama vodis borbu, makar ona bila i sa zapada.

    Prvo, pitanje je koliko ljudi bi uopće izašlo. Načelno većina to želi, ali kad do izbora stvarno dođe, bojim se da na kraju veći dio članova neće ni iskoristiti svoje pravo.xavier

    Ni meni se ne cini ko da bi puno vise ljudi od nas 2500 koji dolazimo redovito na utakmice glasovalo. Al ak dode do zakonskog ustrojstva kluba, lako se mogu iskoristit mogucnosti koje pruzaju mediji, internet, racunalni sustav. Razglasi se di god je moguce da su izbori tad i tad, moguce je glasat prek interneta il na licu mjesta itd. Vjerujem da bi sigurno polovica clanova dala svoj glas.
  • runtothehills
    382
    Tko o čemu, mediji o ugledu kluba. Ti isti mediji, koji se okreću kako vjetar puše, sutra će pisati o mogućim kandidatima za novog trenera umjesto Bjelice i o ”uspjesima” tokom vladavine našmrkanog smeća.
  • vjeko1701
    5.9k
    Al malo kad je baš bila tolika medijska paljba po gamadi
  • xavier
    11.1k


    Malo kad je bila i situacija da sporta uopće nema pa sportski novinari nemaju o čemu pisati. Ja imam svoje mišljenje o njihovom pisanju i čast izuzecima, ali većina njih mora puno, puno toga napisati da barem malo ispravi bljezgarije koje su u prošlosti pisali.
  • vjeko1701
    5.9k
    Tu se apsolutno slažemo, samo bi moglo i nešto dobro proizaći iz svega ovoga. Naravno ukoliko već za tjedan dana ne okrenu ploču...
  • SAS1987
    13.3k
    Sa medijima se nikad nezna sto ce biti. Zbog toga je jako vazno da stranice kao sto su dtsm i zona dinamo imaju sto veci reach. Jer jedino tako se moze konstantno i kvalitetno informirati javnost.
  • vafenss
    233

    Crni je brutalan
  • Zambatine škude
    2k
    Ivica Medo i Vlado Boban tvrde da je dinamo nakon dobre posle godine u plusu jedva 2 milijuna kuna. Prema financijskom izvjestaju u plusu smo 13 milijuna kuna ili sam ja to nes pobrkao.
    Zanimljivo da se govore kak klub lose financijski posluje, a opet ima plus u blagajni vjerojatno ko svi ostali klubovi skupa.
    bbb medimurje

    Ja i dalje ne mogu vjerovati da netko u 2020. godini u analizi Dinamovih financija vidi generala Rašetu, tovarsku zavjeru ili crno-žute vragove. To su dobro poznate parole koje koristi prije svega uprava kluba protiv svih koji ne pušu u njihovo jedro.

    Zapitaj se iduću stvar - ako ne bude 60 milijuna eura prihoda od UEFA-e i transfera kao što je bilo posljednjih godinu i pol dana (a sada je očigledno da ne bude) kako će funkcionirati klub koji je i s tom lovom u plusu dva, pet ili petnaest milijuna kuna, pri čemu ima krede u iznosu od 10 milijuna eura i ne vraća ih?

    Pa prije tri dana su potjerali sedam ljudi iz stožera kako bi natjerali Bjelicu da ode (između ostalo)g jer ima i previsoku odštet. Ja se stvarno trudim, ali ne mogu razumjeti koliko potresa, znakova, signala, analiza i šokova treba da bi ljudi shvatili najbanalnije stvari na svijetu. Ali da, puno je vjerojatnije da Boban i Medo pokušavaju srušiti Dinamo preko osmog najčitanijeg portala u državi. Možda im se pridruži i Zeko.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Trošimo toliko zato što toaletni papir u Dinamu košta 100kn po roli a bunt papira 1000..

    Fiktivni ugovori sa dobavljačima da bi opravdali troškove..
  • marcio amoroso
    32k

    Sva tri su vrh meni. Jel ovo neka zajebancija ili ofišl?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    9376rx3b2xinwv6o.jpg
    Unatoč virusu i promjenama i odlascima, ovakvu prvu postavu SN najavljuje za narednu sezonu, i opet kažem da smo i sa ovakom postavom mnogo jači od Haj, Os i Ri
  • Bosna86
    11.5k
    Neki Meksikanac označio Zonu, pa sam samo prenio.. I meni su bolji od sadašnjih
  • NORTE
    9k
    Sva tri su vrh meni. Jel ovo neka zajebancija ili ofišl?marcio amoroso

    Ti dresovi su samo dizajnerska ideja.
  • Majki2111
    2.6k
    Gvardiol u prvoj? Nebi , hvala. LP ne trpi onakve greške ko protiv Zaprešića. Kastrati će bit bomba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.