• NORTE
    9.4k
    Što bi za vas bila pobjeda? Konkretno.The Undertaker

    Odavno poznati stavovi, Mamići u zatvoru a mumija i djed mraz van kluba. Slobodno tome nadodati i sve dokazane mamićevce i držače lojtri. Izbori i približavanje kluba navijačima. Zadnjih godinu i pol je bilo dijelom na tragu nekih boljih vremena, ali i to je samo privid. Nikako nisam za to da se itko od navijača petlja u rad kluba ali moraju imati pravo glasa/veta kod barem nekih pitanja u i oko kluba.
  • agramZ
    2.3k
    ja do dan danas ne razumijem tkzv. "skupstinu" dinama koja se sastoji od nekih istih izabranih 80 ljudi. u clanskom klubu skupstina kao takva ne postoji, nju cine clanovi kluba koji se pojave na bilo koju skupstinu bila to izborna ili neka redovna ili godisnja i nisu nikakvi "skupstinari". gnk svaki put naziva te skupstinare clanovima pa me uvijek zbunjuje..
  • xavier
    11.1k


    Samo da klub funkcionira u skladu sa zakonom, ništa više. Znači da netko napokon odluči provesti zakon i spriječiti da udrugom od 10+ tisuća članova (formalno) upravlja skupština koju ti članovi nisu birali.

    To je sve što bilo tko može tražiti.
  • Pop corn
    5.3k


    Vjeko, hvala ti na ovome. Evo potrudili smo se u DTSM pa omogucili izlozbu pod radnim nazivom Kak su krali nasi stari.

    Svaku večer ćemo objaviti jedno "ulje na platnu", tj. "ukradeni prihod na offshore na racunu".

    Samo cinjenice!
  • vjeko1701
    5.9k
    Samo naprijed!
  • Dino
    2.2k

    Cak ne bi ni maknul ekipu koja je trenutno u upravi iz Dinama, neg bi provel izbore za njihova mjesta. Ionak svi znamo da niko ne bi glasal za njih, vec bi pobjedu odnijeli ljudi koje clanovi smatraju najpodobnijima za to mjesto.
  • Dino
    2.2k
    Kak je Dinamova insta stranica brzo iskljucila komentare nakon objave o postupcima tijekom korona krize
  • Ero
    934
    Jedan komentar ih je baš pokopao u smislu kako će nogomet tek prodisat kad braća odjebu
  • Crusades1986
    9.9k
    Nisu valjda ocekivali pozitivan feedback :lol:
  • NORTE
    9.4k
    Uefa je kaznila Eintracht sa 10.000 eura zbog ogromne 10-metarske poruke Uefa mafia na stadionu. Mi bi dobili 3 tekme bez gledatelja i 300.000 eura kazne.
  • xavier
    11.1k
    Cak ne bi ni maknul ekipu koja je trenutno u upravi iz Dinama, neg bi provel izbore za njihova mjesta. Ionak svi znamo da niko ne bi glasal za njih, vec bi pobjedu odnijeli ljudi koje clanovi smatraju najpodobnijima za to mjesto.Dino

    Apsolutno sam za izbore jer je to jedino u skladu sa zakonom i kako sam napisao, jedino što možemo tražiti. No moram priznati da nisam baš siguran kakvi bi bili rezultati.

    Prvo, pitanje je koliko ljudi bi uopće izašlo. Načelno većina to želi, ali kad do izbora stvarno dođe, bojim se da na kraju veći dio članova neće ni iskoristiti svoje pravo.

    A zatim dolazimo do druge stvari koje se stvarno pribojavam. Čitajući stranice kao što je Zona i druge forume, čovjek bi stekao dojam da svi mislimo isto, ali kako je jedan kolega forumaš napisao, bojim se da je nas kojima je to prioritet zapravo puno manje nego što mislimo. Iskreno se nadam da sam u krivu.
  • marcio amoroso
    32.6k
    Gospodo, dosta je! Srušili ste ugled kluba na najniže grane...
    https://www.24sata.hr/sport/gospodo-dosta-je-srusili-ste-ugled-kluba-na-najnize-grane-684439

    Mediji ih solidno peru u zadnje vrijeme, bar to je dobro.
  • MM17
    221

    Kao da to njih dira nažalost :sad:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.