• Mr Blue
    3.4k
    Ja osobno nikad nisam očekivao od igrača da će voditi ovu borbu protiv uprave zbog nas ili nešto tako slično. Od prvog dana ove drame sam uvjeren da će sklopiti dogovor o plaćama čim se za to steknu neki minimalni uvjeti. Ne vjerujem da će itko od njih zbog 'naše borbe' ugrožavati svoju egzistenciju.
  • xavier
    11.1k


    "Nastrada" je malo preteška riječ jer kako god bilo, ali Bjelica ne pristane na drugo, klub mu ugovor mora isplatiti bez obzira bio on trener do kraja ili mu odluče dati otkaz.
  • xavier
    11.1k


    Upravo tako. Vidim da se neki nadaju da je "to taj trenutak"...no ne smijemo pomisliti da ovo neslaganje igrača i uprave ima bilo kave veze sa "željom igrača za boljim Dinamom". Briga njih za to, dapače, mislim da 99% igrača (ne samo u Dinamu nego općenito) želi upravo "gazdu" kao što je Mamić.

    Kod trenera je već malo drugačija priča, ali neće ni Bjelica sigurno voditi našu borbu jer kako sam i napisao, njegovo neslaganje s Mamićem nema veze s tim, a u krajnjoj liniji, nije ni navijač Dinama.
  • Infinity
    15.3k
    Da. U sustini bi on mogao cak najbolje proci, jer ce mu isplatiti ugovor, a otici ce, al mislio sam na to da bi jedini mogao biti bivsi. S igracima ce se dogovoriti vec nesto. Ne vjerujem da ce prodati 20 igraca. Sve i da zele, ne mogu.
  • Neki tip
    19.4k
    no ne smijemo pomisliti da ovo neslaganje igrača i uprave ima bilo kave veze sa "željom igrača za boljim Dinamom". Briga njih za to, dapače, mislim da 99% igrača (ne samo u Dinamu nego općenito) želi upravo "gazdu" kao što je Mamić.xavier

    Koliko igrača želi kakvog gazdu nije neka sreća procjenjivati (moguća je i ta tvoja), ali ovo prvo što si napisao je baš važno naglasiti.
    Jedan dio ekipe stvara neki osjećaj očekivanja od igrača da daljnim postupanjem (dosljednim i beskompromisnim suprotstavljanjem upravi po ovom pitanju) dokažu koliko im je stalo do Dinama i navijača. Mislim da tako postavljeno očekivanje ne može uroditi baš ničim drugim do novom frustracijim, ovaj put usmjerenom i prema igračima.
    Naravno da će biti kompromisa i naravno da je to za očekivati. Nije to pitanje ili - ili. Ili će s nama rušiti Mamiće i upravu ili će biti pi*de izdajničke. Igračka i navijačka logika, postupanje, očekivanja i reakcije u ovoj situaciji ne mogu nikako biti (posve) iste.

    Ne znam, možda je to moj obrambeni mehanizam - ništa od njih osim dobre igre, odnosno zalaganja i korektnih izjava ne očekujem pa se ne mogu niti razočarati -, ali jako bih se, baš jako iznenadio da se igraci i uprava ne dogovore.
  • nkdz
    829
    Ne znam, možda je to moj obrambeni mehanizam - ništa od njih osim dobre igre, odnosno zalaganja i korektnih izjava ne očekujem pa se ne mogu niti razočarati -, ali jako bih se, baš jako iznenadio sa se igraci i uprava ne dogovore.Neki tip sa Zapada

    Ma mislim da smo svi vec u preko deset godina borbe i pokusaja da vratimo dinamo razvili taj neki obrambeni mehanizam koji nam ne dopušta da se više razocaramo u one za koje mozda naivno djecacki i idealisticki mislimo da ce okrenuti leđa Glavi koji ih "hrani" pa makar i u ovom slucaju gdje im je dinamo okrenuo leđa i pribio na stup srama.
    Naravno mislim na igrace i stožer.
    Vjerojatno ce se sve zavrsiti nekim dogovorom i podjelom love između njih, ali opet ko i prvog dana kada se krenulo u ovo sve ostajem i dalje pozitivan da cemo iznjeti ovo sve do kraja i da cemo pobijediti i dobiti demokratski klub.
    Naivan mozda, pozitivan uvijek :)
  • Neki tip
    19.4k
    i ja se nadam, pa i vjerujem da hoćemo, samo što mislim da nijedan aktivan igrač neće sudjelovati niti u borbi niti u pobjedi.

    I neću ih poslije prezirati zbog toga. Igrači nisu Dinamo, dolaze i odlaze..
  • nkdz
    829
    I neću ih poslije prezirati zbog toga. Igrači nisu Dinamo, dolaze i odlaze..Neki tip sa Zapada

    ma necu niti ja, ipak..."Ostajemo samo Dinamo i mi"
    i to mi je najvaznije da si jednog dana svi skupa mozemo pogledat u lice jer znamo da smo bili na strani pravde
    Koliko god to mozda sada zvucalo pateticno :)
  • marcio amoroso
    32.6k
    i to mi je najvaznije da si jednog dana svi skupa mozemo pogledat u lice jer znamo da smo bili na strani pravdenkdz

    I kraj nas će stati oni koji su bili na strani sotone.
    “Uvijek smo govorili da je Mamić smeće”
    To će im biti priča.
  • nkdz
    829
    I kraj nas će stati oni koji su bili na strani sotone.marcio amoroso

    uz tebe moze stajati samo onaj kome to dopustis, dovoljno sam ljudi sterao u kurac jer nisam mogao slusati njihove stavove o Mamiću, i nemam namjeru jednog dana s njima stajati na tekmi.
    A ak mislis opcenito, ovaca ce uvijek biti puno pa tako i na stadionu
  • marcio amoroso
    32.6k

    Opcenito sam mislio :nerd:
  • nkdz
    829
    ↪nkdz
    Opcenito sam mislio
    marcio amoroso

    jbg, kod takvih nema pomoci, oni su samo vjetrokazi koji se okrenu kak ih vjetar nosi
  • The Undertaker
    4.1k
    Što bi za vas bila pobjeda? Konkretno.
  • Bosna86
    11.6k
    Odlazak svih ljudi povezanih s Mamicem iz trenutne uprave i izbori za predsjednika kluba po načelu 1 član 1 glas

    Mislim da je ovo neka suština oko koje će se većina složiti
  • marcio amoroso
    32.6k
    Odlazak svih ljudi povezanih s Mamicem iz trenutne uprave i izbori za predsjednika kluba po načelu 1 član 1 glasBosna86

    Slažem se.
    Kako ti @The Undertaker vidiš pobjedu ili poraz.?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.