• Jurki
    9.1k
    autogol iz kornera u 98 minutidinamozivivjecno

    Uz ocajnu igru. Takav rasplet bi potpisal momentalno uz ovjeru kod biljeznika.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Mislim da smo što se tiče očajne igre mirni.
  • bluepower86
    847
    Kad krece prodaja ulaznica
  • Sava Krpa
    208
    Kad čitam komentare na temu do sad nažalost slažem se sa svime ali se ne mogu otet dojmu da bi mi sa drugim trenerom bili uvjerljivo prvi i to bez problema. Kad smo u egalu sa ispodprosjecnim bleferom i igračima koje je unazadio "bojim" se pomisliti kako bi derali guzove svima da je na klupi od početka sezone netko iole normalniji.
    Rijeka pada, drugačije mi srce neda razmišljati. A zdravi razum ćemo svakako zanemariti kad je Dinamo u pitanju.
  • NitkoBitan
    13k
    Ima jedna pjesma, srcu draga, koja se dugo nije pjevala i koju se nadam da cemo svi gromoglasno zapjevat vec nakon utakmice sa Betisom u odlicnom raspolozenju :cool:
  • Kepec
    5.1k
    neka drhti cijela Europa?
  • Pero Vragec
    72
    Ako mislimo na istu, nije li se pjevala protiv Gorice? :wink:
  • NitkoBitan
    13k
    4:08. Inace preporuka za pogledat cijeli video, odnosno skolicu navijanja.

  • plavac173
    2.6k
    Rijeka nas zadnji put u ligi na Maksimiru dobila prije skoro 4 godine kad nam je Franko Andrijasevic gol zabio :grin:
  • Sunja86
    1k
    Da, u kupu su nas zadnji put pobjedili na Maksimiru kada je Krznar dao ostavku nakon tekme, baš smo se ispromašivali tu tekmu.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Krznar je jedini koji je sam dao ostavku, a baš pod njim se igrao najbolji nogomet od svih tih trenera koji nisu uspjeli

    Bolje rečeno, u trenutku krize se igrao najbolji nogomet kod njega
  • Efes Pilsen
    7k
    Krznar nije nasao balans izmedu obrane i napada pa ga je trpao svako s malo boljom obranom. Onaj Sheriff je poslije nas skinio finih skalpova, ali svejedno se tu moralo pametnije, a ne grlom u jagode. To je opet skola koju je klub platio, kao i mnogim igracima..
  • SjevernaStrana
    993
    Krznaru su otisli Gvardiol, Majer, Jakic, Gavranovic, Stojanovic, Leovac, Kastrati, Atiemwen itd.. igra je bila i vise nego dobra, ljudi su ga razapinjali nakon Rijeke doma 3:3 gdje su ovi zabili u istoj utakmici 3 gola kakva nece vise nikad, Osijeka doma 1:1 protiv najveceg bunkera ikada vidjenog (nedosudjen cist penal za Dinamo), poraz od Lokomotive nakon krivo povucenih linija u VAR-u cini mi se itd itd, izborio proljece u europi i sa utakmicama manje bio prvi ili barem imao isto bodova kao i prvi... na njega se vrsila tolika hajka da je klub u jednom trenutku onemogucio komentiranje objava...
  • Captain America
    14.6k
    Krki si je pucao u nogu s vođenjem reprezentativaca na Island nakon Akijevog promašaja penala i vraćanja Valura u igru na Maksimiru. Dečkima je trebao ozbiljan odmor s obzirom na tempo sezone 20/21, a on ih je od starta nastavio raubati. I još su mu prodali srce vezne linije u zadnjem tjednu kolovoza. Ta sezona jako podsjeća na ovu, a nadam se da će ishod na kraju biti isti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.