• Neron53
    357

    Nije jedini Krznar dao ostavku.
    Soldo je ispao najveci gospodin i nakon trofeja u Splitu u javljanju uzivo otisao.
  • sport
    2.4k
    Ovo bi moglo biti i nepopularno i popularno mišljenje zavisno tko kako gleda na razvoj borbe za prvaka pa ću napisati moju želju rezultata u nedjelju a to je da ne bude neriješen ishod.
  • Mlađi referent
    11.3k


    Ma to je bilo prije 15 godina i nije bilo nikakve krize rezultatske, dapače. Bilo je sigurno još trenera koji su nudili ostavke, pričam o recentnom periodu.
  • Probirštift
    286
    https://youtu.be/N69BcEzpeZM?si=flaz6ODsjl2nNjb6


    Ako možemo igrati ovako u nedjelju bio bi zahvalan
    Ali šala na stranu ovaj tim izgledao kao neki potpuno drugačiji tim koji nije ni malo povezan s našim
  • kikinho999
    2
    Ovo guranje kroz noge Petkovica na 1.55 je tako ružno bilo, šteta što nije završilo sa golom
  • jedan u nizu
    6.7k

    kakva razlika u igri. Osim sto je Rijeka bila kriminalna a mi smo zabili neke super golove, vidi se kako su postavljeni igraci i kako se krecu sto je najbitnije.

    Dobijemo loptu na centru i trojica igraca trce naprijed i otvaraju se. Ne stoje kao sad i cekaju loptu, ne trckaraju lagano sa flasterom na ledima, oslobadaju se igraca i trce u prostor, krizaju se, ne trce pravocrtno i predvidljivo. Lopta ide brzo, dodir dva, tu i tamo neki dribling.
    Danas nam ofenzivni igraci prime loptu pa pimplaju po njoj, nemaju kome dodati i vrate nazad. i tako u krug.
    Ovdje lopta ide brzo, ne stignu se protivnici postaviti brzo, nasi igraci to iskoristavaju i to izgleda kao dobar nogomet.

    A ne ovaj antinogomet koji danas gledamo.

    Runless and gunless nogomet
  • robinson
    54
    Znam da možda ovo nije mjesto gdje bi trebao pitati za parking u Zagrebu, ali me zanima gdje bi mogao ostaviti auto, nebitno da li je besplatan ili se plaća. Zadnjih par puta sam planirao ostaviti na Sveticama u garaži, ali je puna svaki put. Ako može neko dati lokaciju gdje bi mogao, hvala...
  • Crusades1986
    10.1k
    Paromlin parkiralište iza Glavnog kolodvora... prije je bila 10kn dnevna karta, ne znam kolko je sad u eurima.

    Malo je dalje od stadiona al je dobra alternativa.
  • Papastrumf
    10.4k

    Parking od Kraša na Ravnicama.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja parkiram kod Kauflanda pa se prosetam
  • The Undertaker
    4.4k
    Ako hoćeš garažu, onda Rebro pa pješke 10-15 min, alternativno Kvatrić pa pješke ili tramvajem.
  • Taćini Serhio
    300
    Da li će i na Rijeci, kao i na utakmicama sa Hajdukom, biti zabranjeno točenje alkohola unutar stadiona? Pitam za prijatelja :halo:
  • plavac173
    2.6k
    Zna li netko kada ce doc kazna za Petkovica? Necu ni zamisljati da dodje ovih dana i da bude 1 utakmica (i bas ova sa Rijekom koja je najvaznija) + novcana kazna, a mora doci u ovom tjednu...
  • miro
    3.4k
    Pa ako i dođe, kaj nije da se možemo žalit i odgodit kaznu za kasnije?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.