• Danijel Marjanovic
    4
    ekipa, jel ima netko da ide na tekmu u nedjelju iz Munchena ili okolica za Zagreb?
  • scooniepenn
    2.1k

    Nije mi nikakva namjera braniti Jakira, ali ako ćemo tako gledati onda su Jakiru otišli Livi, Šutalo, Ivanušec, do polusezone i Teo, uz ozljede programiranog pojačanja Stojkovića i Petka koji je propustio više od polovice 1. polusezone. Zamjene u obrambenoj formaciji su mu bili Bole Šutalo koji nije igrao godinu dana i nakon ozljede je spor ko' blato i Nevista koji nije branio godinu dana. Ajmo onda otegotne okolnosti jednako postavljati.
  • Kristijan992
    217
    mislim da da, kada dođe kazna ima neki rok za žalbu. Idealno bi bilo ako mu već daju tekmu kazne da to bude protiv Slavena ili Rudeša a najgore da se to toliko oduži pa da nemre u Splitu igrat
  • javolimtebejako
    804
    ne znam, al nadam se da ces uspjet doc!
  • SjevernaStrana
    1.1k
    Nije se uspoređivalo njih dvojicu nego se pričalo o Krznaru pa malo nepotreban komentar iako sve stoji... Obrazac je isti, igrači odlaze, živimo nekoliko godina bez SD, kadar je sve gori, u zadnjih nekoliko godina najveće pojačanje ti je Theophile kojeg si ionako imao tu cijelo vrijeme, što se prije ljudi pomire s tim da nemamo love lakše će živjet s nekim stvarima...
  • Ivdzo11
    3.2k
    Derbi kola u nedjelju od 15 sati igrat će se na Maksimiru, gdje Dinamo dočekuje Rijeku. Za glavnog suca utakmice određen je Dario Bel iz Osijeka. Pomagat će mu Goran Pataki i Marjan Tomas, a u VAR sobi sjedit će Igor Pajač i Ivan Mihalj.
  • plavac173
    2.6k
    Svaka cast buraz pokusavam vec par dana poslat vijest prije tebe i ne ide :lol:

    Za glavnog suca utakmice određen je Dario Bel iz Osijeka.Ivdzo11

    I užas.
  • scooniepenn
    2.1k
    Sjećaš li se Dario Dolly Bell i Dvorski Pajac. Kakav sjajan kombo, 2 u 1 za poželjeti. :love:
  • Krizy
    38.2k
    6. kolo: Dinamo - Rijeka 2:1

    Strijelci: 1-0 Bulat (37., Petković), 2-0 Petković (84., 11m), 2-1 Pašalić (90.)

    Dinamo (4-2-3-1): Nevistić - Moharrami, Ristovski, Perić (46. Šutalo), Ljubičić - Mišić, Bulat (72. Mihajličenko) - Špikić (72. Menalo), Baturina, Marin (61. Emreli) - Petković (90. Drmić)

    Rijeka (4-2-3-1): Labrović - Veiga (22. Smolčić), Galešić, Mitrović, Goda (58. Djouahra, 80. Grgić) - Selahi, Hodža - Pašalić, Janković (46. Vukčević), Fruk - Ivanović (58. Obregon)

    222c578b-668c-465a-abc9-20ea5879f4d5.jpg?width=500


    15. kolo: Rijeka - Dinamo 2:2

    Strijelci: 0-1 Špikić (41.), 1-1 Selahi (53), 1-2 Perić (83.), 2-2 Mitrović (88., Čabraja).

    Rijeka (4-1-4-1): Labrović - Smolčić, Dilaver, Mitrović, Goda (55., Čabraja) - Selahi (87., Radeljić) - Pašalić (87., Yansane), Janković, Fruk (72., Banda), Pjaca - Ivanović (72., Obregon).

    Dinamo (4-2-3-1): Zagorac - Moharrami (66., Perić), Ristovski, Theophile, Perković - Ademi, Mišić (89., Suččić) - Kaneko (75., Marin), Baturina (75., Bulat), Špikić (66., Vidović) - Kulenović.

    fe84f987-75f3-4e0f-a000-2304f10d4d3a.jpg?width=500
  • Carrasco
    4.1k
    Ja se ne bojim Rijeke nimalo, samo Pjace malo. Imam osjećaj da je tek sad ušao u pravu formu. Zadnje dvije utakmice dueli 22/27, driblinzi 7/8. Bit će zanimljivo.
  • dzg8482
    0
    Pozdrav, da li netko ide iz Hercegovine ili zna nekoga da ide na Rijeku u nedjelju zbog prijevoza, inbox se javite i hvala. :strong:
  • Orc123
    5.7k
    Inace fascinantno je kako novinari seru po svim nasim krilima ovo ono ali da bi bili tiho kad je u pitanju sigurno vec sad ex reprezentativac Pasalic koji nije zabio od 10mj! Glavno da se sere po nasim krilima koji btw. Fakat nisu u formi ali me smeta ta pristranost i ne profesionalnost!
  • NitkoBitan
    13.3k
    da bi bili tiho kad je u pitanju sigurno vec sad ex reprezentativac Pasalic koji nije zabio od 10mj!Orc123

    "Nas" je i agent mu je Bara...
  • Zagi
    5.7k
    Viši standard za naša krila nego Rijekina. To mi je ok.
    Zabrinuo bih se kada to nebi bio slučaj.
  • Paggini
    9.5k


    Hahaa, mislim da je na tog Pašalića i mislio...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.