• Infinity
    15.1k
    To sto u Zagrebu ima hrpa dosljaka nije opravdanje lose posjete. I u drugim glavnim gradovima zivi hrpa ljudi koji nisu tu rodjeni.

    Evo primjer s ove strane Save. U Kantonu Sarajevo zivi nesto vise od 400.000 ljudi koji takodjer dobrim dijelom nisu rodjene Sarajlije.

    Sarajevo za razliku od Zagreba ima dva top tima i oba imaju posjetu u rangu s Dinamovom.

    Dinamo je u posljednjih deset sezona jednom imao posjetu nizu od 3.000, Zeljeznicar jednom, Sarajevo jednom.

    Dinamo je u posljednjih deset sezona cetiri puta imao posjetu vecu od 4.000, Zeljeznicar pet puta, Sarajevo pet puta.

    Dinamo u posljednjih deset sezona niti jednom nije imao posjetu iznad 5.000, Zeljeznicar dvaput, Sarajevo dvaput.

    Neka su te brojke i malo napuhane i opet to nije rang nize od Dinama, a to je kanton koji ima duplo manje stanovnika od Zagreba i kanton koji ima dva velika kluba. Dugovi, bojkot, pet titula i dva play offa EL. Liga medju najgorim u Europi, izvedba isto. Sudjenje kriminalno, afere iza coskova. Stanje daleko od bajnog, preduvjeti losiji od nasih, a posjeta nista losija.
  • reziser
    6.2k
    mislim da ova rasprava ne spada u ovu temu?
  • Mali dioničar
    13.9k
    Vjerujem da među današnjim velikog Dinama fanovima ima simpatizera bivšeg Nacionala, vjerovatno i starijih fanova Uspinjače i dr..Navijač Dinama

    Najmanje 80%.
  • NORTE
    8.9k
    Hdz-ovog kandidata mogu zamislit kao gradonačelnika. Bez obzira na sve afere Hdz-a i lako mogućih novih afera Hdz-a ako osvoje Zagreb, no vjerujem da bi priča s njima sigurno bila puno bolja nego sada. Možda izborom kandidata izgleda da opet idu na ruku Bandiću, ali upravo suprotno, imam dojam da žele restart u Zagrebu. Ne sviđa mi se njegov stav prema Tomaševiću nazivajući ga aktivistom (odakle vam je to poznato?!). U svakom slučaju slijede bolji dani za naš Zagreb.
  • Boogieman
    307
    Tomašević je isto tako rekao da Dinamu ne bi dao ni kune iz gradskog proračuna dok se (statut) ne uskladi sa Zakonom o sportu i Zakonom o udrugama. Vjerojatno je mislio i dok se općenito poslovanje ne uskladi s propisima. U skladu s tim, mislim da bi prvo išao rasturiti ovu ekipu u klubu, a tek se onda bavio studijama o stadionu. Pitanje koliko bi mu godina trebalo za to... Nepopularno mišljenje, ali bojim se da mi stadion u idućih 10 godina možemo dobiti samo ako Bandić ili HDZ tu nađu neki interes.
  • NORTE
    8.9k

    Dakle ti bi radije novi stadion nego poštenu novu upravu? Mislim da bi većina tako. Ja bih išao redom. Bandić i Hdz nisu napravili ništa po pitanju stadiona sve ove godine.
  • Boogieman
    307
    Nisam to nigdje rekao, samo sam se nadovezao na raspravu o stadionu. Naravno da bih radije normalnu upravu, ako se već ne može oboje rješavat.
  • SAS1987
    13.2k
    Hdz-ovog kandidata mogu zamislit kao gradonačelnika. Bez obzira na sve afere Hdz-a i lako mogućih novih afera Hdz-a ako osvoje Zagreb, no vjerujem da bi priča s njima sigurno bila puno bolja nego sada.NORTE

    herceg_bosna201303101222370.jpg
    mamicoglas.jpg?v1

    Tomašević je isto tako rekao da Dinamu ne bi dao ni kune iz gradskog proračuna dok se (statut) ne uskladi sa Zakonom o sportu i Zakonom o udrugamaBoogieman
    U pravu si, 0kn za Dinamo dok se ne demokratizira a nakon toga bi se plačo jedino mladinski pogon.

    . U skladu s tim, mislim da bi prvo išao rasturiti ovu ekipu u klubu, a tek se onda bavio studijama o stadionu. Pitanje koliko bi mu godina trebalo za toBoogieman

    Demokratizacija kluba se riješi za par tjedana ako ima političke volje (a Tomašević je ima) a sam projekt stadiona će se po meni početi relativno brzo rješavati.

    Nepopularno mišljenje, ali bojim se da mi stadion u idućih 10 godina možemo dobiti samo ako Bandić ili HDZ tu nađu neki interes.Boogieman
    20 godina je bilo premalo, treba im dati još 2 mandata pa će srediti stadion :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.5k
    koje konkretno instrumente ima gradonačelnik da on uopće sređuje situaciju u dinamu?
    može uskratiti lovu od grada, međutim to je vodstvu koji transfer više po sezoni i na istom su.
    mislim, možda postoji još koja mogućnost, ne znam - zato i pitam?
  • xavier
    11.1k


    Gradonačelnik ima najjači mogući instrument s obzirom da je Dinamo udruga građana i kao takav spada pod gradski ured za opću upravu koji mu odobrava svu dokumentaciju vezanu uz samo funkcioniranje udruge. Drugim riječima, upravo grad ima mogućnost pritisnuti klub da uskladi poslovanje sa zakonom.
  • NORTE
    8.9k

    Zagreb i razvoj grada su jedna tema, Dinamo druga, koliko kod bilo povezano.
  • SAS1987
    13.2k
    Zagreb i razvoj grada su jedna tema, Dinamo druga, koliko kod bilo povezano.NORTE

    Netko tko će imati interes srediti grad će raditi i na razvoju grada i rješavanju gradske problematike koja Dinamo sigurno je. Ali ako su ljudi zadovoljni razvojem grada pod Bandićem i HDZ onda nek glasaju za njih :smile:
  • Jurki
    8.1k
    Price da se nesto ne moze napraviti nisu tocne. Politika moze apsolutno sve samo ako ima volje i to u dosta kratkom roku. U 4 godine moze biti rijeseno pitanje uprave i napravljen novi stadion. Sve je samo stvar birokracije.
  • Boogieman
    307
    20 godina je bilo premalo, treba im dati još 2 mandata pa će srediti stadion :rofl:SAS1987
    Nisam to rekao, ali isto tako ne smatram mesijama ljude koji jednostavno nemaju infrastrukturu za voditi Zagreb. Lakši dio je dobiti izbore, a sasvim druga priča učvrstiti vlast.
  • markoli
    1.6k
    Bandićeva smrt je najviše naštetila Tomaševiću. On je ionako bio “kontra” kandidat i cijeli program mu se temeljio na kritici Bandića. On od Bandićevih glasača neće dobiti niti jedan glas, a najviše bi mogao profitirati HDZ i nešto manje SDP. Siguran sam da se sada Plenki udara po glavi što nije postavio ozbiljnog kandidata.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.