• Bosna86
    11.1k
    e43328jucth71lue.jpeg

    Buđenje, plavi puče!!!

    Prvenstvo i novu polusezonu otvaramo zaostalom utakmicom iz 6. kola protiv Rijeke. Kadar za proljeće je ostao identičan, Dinamo nije ni dovodio nove igrače ni prodavao... Očekivanja za proljeća su jako visoka... Prvo mjesto u HNL je pod normalno, a vrijeme je i da se kup vrati u naše vitrine ponovo... Što se tiče Rijeke, oni ulaze u polusezonu oslabljeni za Tibora Halilovića... Prije mjesec dana smo igrali s njima na Rujevici, utakmica je završila 2:2, a pamtimo je po prvijencu našega Danca.
    1. Kakav rezultat očekujete? (50 votes)
        Pobjeda Dinama
        82%
        Neriješeno
        10%
        Pobjeda Rijeke
        8%
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Idemo ih pobjedit, kad već nismo imali sreće zadnji put.

    2-0 za Plave :strong:
  • Beowulf112
    301
    Jedva cekam utakmicu..prvi mjesec mi je najgori..jos pogotovo sad kad nemozes nigdje ici..nadam se uvjerljivoj pobjedi..3:0 predvidam..strijelci 2x bruno petkovic i 1x ademi
  • deda
    26.3k
    Dakle, sutra startamo. Što reći nego važno je pobjedom otvoriti ovu polusezonu. U ovom trenutku imamo garantiranih 25 utakmica u 4 mjeseca što je nevjerojatan ritam. Stoga smatram da će jako bitan faktor uspjeha za nas biti odmjereno korištenje igrača. U tom kontekstu trenutni kadar od 27 igrača mi se ne čini prevelikim, inače bih rekao da je dovoljno 23-24 igrača.
  • Carrasco
    3.9k
    Livaković - Gvardiol - Laurtisen - KTC - Moharrami - Jakić - Ademi - Majer - Oršić - Hajrović - Petković
  • Infinity
    14.9k
    Ako smo u formi kao u zavrsnici polusezone mislim da pobjeda nece doci u pitanje. A mislim da jesmo, raspolozenje na pripremama mi djeluje da je na nivou.
  • Neki tip
    18.3k
    Cijelu jesen sam bio vrlo oprezan kada je u pitanju prognoza Dinamovih rezultata što se očitovalo i u lošem rezultatu u Predictoru, a sada sam uvjeren da će Dinamo sigurno dobiti.

    Za praznovjerne - loš znak :)
  • Neki tip
    18.3k
    Čini se da baš i nema nekog.. ma ne uzbuđenja, nego ni zanimanja za tekmu. :confused: niti po portalima niti ovdje. Doslovno zadnja tema na 1. stranici..

    Čak je i moj malac rekao da bi radije gledao Hrvatsku i Katar. Ok, legitimno, ali dobio je odbijenicu..
  • Dudu
    2.6k
    Netipičan termin, bila pauza i teško raspravljati tko je u formi, tko nije. 94% ljudi je uvjereno da nas Rijeka ne može dobiti, a neki će kao što kažeš pratiti rukomet :D
  • deda
    26.3k
    Neprirodno rano počinje nastavak, premali odmak od kraja sezone, zimsko okruženje. Jednostavno ljudima mozak nije setiran na nogomet. Dobro da ne smije biti publike, bojim se da bi bila troznamenkasta brojka na tribini.
  • Gelipter
    3.4k
    da dosta je faktora možda slabije medijske popraćenosti i interesa za tekmu, prvo termin, onda rukomet, sve kaj se događa mjesecima oko nas, a i ovo je ipak zaostala tekma. Fala Bogu na internetu pa se mogu paralelno pogledati obje tekme. A kak igra rukometna repka možda ih ni nećemo puno više gledati. Naravno ovo je teška pila naopako. U svakom slučaju kaj se rezultata tiče teško je prognozirati nakon pauze. Pripreme su čini se prošle ok, al s Rijekom se nikad ne zna. Imam neki osjećaj da ćemo ih ili razbiti recimo 3:0 ili će biti neki neatraktivni remi npr. 1:1.
  • Infinity
    14.9k
    Ma mi jos uvijek spavamo zimski san. Probudit cemo se vjerojatno tek pred derbi, a i to ako uzmemo sad sest bodova pa se veliki broj ljudi nalozi kako smo u formi s kraja sezone.

    Meni je nevjerojatno da nekog vise zanima rukomet pored Dinamo - Rijeka. Ajde da igramo s Interom, al ovo je jedna od bitnijih i tezih utakmica u sezoni. Neku vecer u kafani gdje se gleda Hrvatska u svakom mogucem sportu uopce nije doslo u pitanje da li ce se gledati rukomet ili Manchester - Liverpool, a od 40 ljudi njih troje zanima konkretno jedan od ta dva kluba. Nogomet je uvijek bio ispred rukometa, pogotovo ako postoji sansa da ces pogledati dobru nogometnu utakmicu, a onda tu jos dodaj i klub za koji navijas, u nasem slucaju Dinamo.
  • Stihl
    3k
    Ma rekel bi da je cjela ova situacija koja se događa razlog tome...potresi, epidemija, tekme bez gledatelja...ljudi su zaokupljeni drugim stvarima, nema tog uzbuđenja. Malo smo se uljuljali u ovu monotonost i nezainteresiranost, vjerujem da kad se jednom gledatelji vrate na tribine i kad malo prođe ova agonija da će biti puno veća zainteresiranost.
  • NORTE
    8.4k
    S tim u vezi, naravno da bi osuđujuća pravomoćna presuda dovela zanimanje za tekme na puno višu razinu.
  • Stihl
    3k
    Da, i to.
  • Gelipter
    3.4k
    Inače, tekmu danas prenosi i HNTV pa ko nema Arenu, a neda mu se zafrkavati sa streamovima može posegnuti za time ak ima. :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.