• flexXy
    1.9k
    Ma Tomasevic je politicki mrtvac, pogotovo sad kad je sdp nanjusio krv da moze opet preuzet Zagreb. Cijela kampanja i bit njegovog postojanja je dns umrla. Mislim da on dns najvise tuguje.
  • SAS1987
    13.3k
    kakve reference ima ovaj uhljeb da vodi grad koji ima proračun od nekoliko milijardi kunaBlauDivision

    Kakve imaju ostali kandidati? Kakve je imao Bandić?

    Pa jedan Željko Jovanović nije mogao ništa Mamicevoj kompanijiBlauDivision

    Poceli su pretrazivati kriminal u Dinamu i sportska inspekcija je donjela odluku da klub mora uskladiti statut po zakonu i raspisati izbore. Dinamo i gradska sportska inspekcija te ured za udruge su odluku ignorirali.

    Jednom Miletinu Kekinu i ostaloj crvenoj ekipi iz Možemo je baš Dinamo na vrhu prioriteta.BlauDivision

    Nemam pojma tko je Kekin ali Tomasevic je svaki put zagovarao demokratizaciju kluba. Jos jednom, mi pricamo samo o tome da se poštuje zakon.

    Vodit će se ista agenda kao što se vodi u svim europskim gradovima gdje su zeleno-lijevi liberali na vlasti.BlauDivision

    Iskreno, pokusavam sto manje pratiti politiku. Osim kada je Dinamo u pitanju, tako da ako želiš možeš više o tome.
  • BlauDivision
    463
    Osobe koje se sjećaju Bandivecih početaka kažu kako je današnjih Tomašević preslika Bandića iz tog doba.Jedino što Tomašević može uraditi u vezi Dinama ako slučajno dođe na vlast je obavezna kvota lgbt populacije, migranata u Dinamovoj upravi i skupštini kao što rade njegovi istomišljenici po zapadnoj europi :wink:
  • BlauDivision
    463
    Da bilo koji kandidat ima ovakve reference kakve ima ova SJW mediji bi ga pojeli.Covjek je svoju udrugu uhljeba nazvao Institutom.Pa sada ljudi misle kako on predsjeda neki institutom, kao izdanak jugo inkubatora FFZG.Samo želim reći kako nam je država u ovakvom stanju jer ju vode ljudi koji direkt iz studentskih klupa dobivaju ovlasti da upravljaju državnim strukturama i evo sada opet ljudi padaju na takav jeftini populizam nakon 20 godina istih ljudi u politici .
  • BlauDivision
    463
    Koji su rezultati njegovog djelovanja? Da li je se šta se promjenilo? U kapitalistickom svijetu u kojem živimo gdje vlada zakon jačeg se samo broje rezultati. Ako nemas hvala, doviđenja rođak.Doći će netko tko je sposoban nešto promjeniti, napraviti zacrtani cilj. Baš to, što je imao Bandić.Zato je i vladao ovim gradom na ovakav način jer nije imao nikakvog iskustva u realnom svijetu gdje nisi ovisan o proračunskoj sisi i dobroj volji predsjednika stranke.
  • SAS1987
    13.3k
    Tomašević može uraditi u vezi Dinama ako slučajno dođe na vlast je obavezna kvota lgbt populacije, migranata u Dinamovoj upravi i skupštini kao što rade njegovi istomišljenici po zapadnoj europi :wink:BlauDivision

    Koji gradonacelnik je to uveo? :lol:

    ljudi koji direkt iz studentskih klupa dobivaju ovlasti da upravljaju državnim strukturamaBlauDivision

    Znaci, idealni gradonacelnik je Joža Manolić? :grin:

    Koji su rezultati njegovog djelovanja? Da li je se šta se promjenilo?BlauDivision

    U gradskoj skupstini su jako dobro udarali po Bandiću i HDZ te sa time otkrili masu afera (npr gup). A sto su radili ostali kandidati? Koji su im rezultati?

    Zato je i vladao ovim gradom na ovakav način jer nije imao nikakvog iskustva u realnom svijetuBlauDivision

    On je radio jedno sto je koristilo njemu i njegovim prijateljima. Da klub vode neki njegovi pajdaši (znamo koji) sada bi imali prejeben stadion top kategorije poput onoga u Krasnodaru. A sa obzirom da klub ne vode ti ljudi je njega bolio kurac sto se stadion raspada i da otpadaju djelovi tribina.
  • BlauDivision
    463
    Izgleda da mi živimo u nekom paralelnom svijetu, pa si malo sarkastičan. Od traka u duginim bojama koje su primorani nositi igrači u Njemačkoj(ako odbijes zbog svojih vjerski uvjerenja i principa kao Brekalo onda ideš grijat klupu) pa preko toga što si primoran klečati u čast kulturno marksističke skupine BLM kao što je u engleskoj.To su jedine stvari na kojima inzistiraju Tomaševića ideološka braća worldwide kada je u pitanju nogomet.Znaci idealan gradonačelnik je profesionalni uhljeb koji sa 39 godina nema dana radnog staža po tvom viđenju stvari .A Tomaševića je kao neovisan, od njegovog dolaska na vlast neće imati korist njegovi financijeri i ostali NGO paraziti?Pa valjda je svrha financiranja nekog i nečeg da ti ta osoba vrati uslugu nazad kada dođe na vlast.
  • BlauDivision
    463
    https://narod.hr/hrvatska/kako-je-tomaseviceva-udruga-postala-partner-u-projektu-s-fpzg-om-gdje-ured-za-projekte-vodi-suprug-sandre-bencic-iz-mozemo a nije ni došao na vlast, a šta će tek biti kada dođe :lol: Jedina razlika između njega i Bandića bi bila što bi njegovi bili "drugovi" a ne "rođaci" i "pajde"
  • SAS1987
    13.3k
    Nekako ne vidim scenarij da bi gradonacelnik Zagreba imao moč natjerati Dinamo da nosi pederske trakove i klečati za BLM sranja. To nas moze natjerati jedino država ili UEFA neovisno od toga tko je gradonacelnik Zagreba.

    Ne zivim u Zagrebu i za Zagreb me veže jedino Dinamo pa zbog toga izbore gledam iskljucljivo u kontekstu Dinama. I od svih trenutacnih kandidata je jedino Tomasevic uvjek zagovarao demokratizaciju kluba. DTSM je najavio tribinu / intervju sa svim kandidatima na temu Dinama i stadiona pa cemo nakon toga vidjeti kakvu vizijo tko ima.
  • BlauDivision
    463
    Sve ja to razumijem jer svi mi želimo promjene na pozitivno ali osoba ovakvog pedigrea i ovakve nezahvalne biografije ne može ništa uraditi.Ne postoji vlasnik niti jedne kompanije na svijetu koja bi zaposlila osobu ovakve biografije da mu vodi poslovno carstvo. Moj amozitet prema ovakvim osobama proizlazi iz toga jer pratim kako vode skoro sve velike europske gradove ljudi koji dolaze iz ovakvih političkih krugova.Od nekad bogatih i sigurni gradova prave Shit Hol gdje se životni standard iz godine u godinu pada, porezi rastu kako bi mogli financirati svoje "Reufugees Welcome" ,"Climate Change" politike koje manje-više uvijek završe neslavno a te sve igrice moraju plaćati građani na kraju krajeva.
  • Nino Bule
    11.3k
    Isti pedigre i nezahvalnu biografiju imaju sva 3 kandidata koji imaju sansu dobit, ja znam za koga cu glasat u nadi da se nesto u dinamu dogodi.
  • Neki tip
    19k
    uz dužno poštovanje prema tebi i ljubav svih nas prema Dinamu, gradonačelnik skoromilijunskog glavnog grada je puno više od nekog tko će eto podržati ili neće izbore u nekom nogometnom klubu. Pa bio to i Dinamo. Pa bili to i The Izbori.

    Dinamo mi je neracionalno važan u životu i sigurno da je I to jedna od tema o kojoj želim čuti od kandidata, kao i o stadionu, ali to sigurno nije jedina pa čak ni presudna tema kad je u pitanju Grad Zagreb.

    I, osim za nekoga tko puni 18 i prvi put glasa (a i tad bi trebao moći vidjeti malo dalje od Dinama i stadiona), teško da ćemo masovno hrliti dati glas Tomaševiću (ili iksipsilonu) samo zato što je deklarativno "za demokratizaciju Dinama". Ne znači ni da neću/nećemo, već da mi ničije mišljenje o Dinamu nije ona prijelomna točka zbog koje ću nekome dati svoj glas.
  • Građanski1911
    326
    Do danas je bila borba između Bandića i bilo koga drugoga u kojoj bi vjerojatno pobijedio Bandić. U takvoj situaciji ja bih dao glas drugoj strani pa makar tamo stajala žlica za juhu.

    Doktor je sada otišao kao doživotni gradonačelnik, bez izgubljenih izbora, a nije ga niti osudilo.

    Sada imamo problem jer svi moraju raditi nove strategije, a i prijašnje su im bile užasne, temeljene na kritiziranju Bandića.

    Pozitivno je kaj će se sada kandidati - htjeli ne htjeli - morati okrenuti budućnosti. Nema sad više ovaj je krao, ovaj je uništio Zagreb... ok, to svi znamo. No, njega više nema. Ajmo vidjeti kaj dalje.

    Nažalost, u ovom trenutku kao jedine dvije ozbiljne opcije nameću se Tomašević i SDP-ovac koji je, čuo sam, danas rekao da će "razmotriti opciju izbora u Dinamu". Kakvu opciju ti imaš "razmatrati" ako zakon nalaže da bi Dinamo trebao funkcionirati poput europskih udruga građana?

    Iz te perspektive, u drugom krugu ću glasati za Tomaševića, jer od SDP/HDZ klike nema kruha za Zagreb i Dinamo, no do tada ću se moliti da se pojavi nekakav ozbiljan nezavisni kandidat ili da Troskot preko noći razvije karizmu i postane nekakav relevantni faktor u ovoj utrci...
  • deda
    27.6k
    Moja je procjena da će Bandićeva smrt najviše koristiti SDPu i njihovom kandidatu
  • Nolifer
    6.5k
    Da, jer je on bio i njihov prvo igrač, pa sad budemo vidjeli kako stvari stoje...

    Ne bih volio ni crvene ni plave, nego baš netko ko je iz grada i tko razumije narod odnosno, tko neće bit nečija marioneta i neće bit sluga nekome...

    Jedno pitanje, jel se može Pupica kandidirati? (znate na koga mislim)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.