• Hectorharatti
    412
    Portugal, Spanjolska.. ima jedna africka momcad koja je proslo SP obadvojicu izbacila.. pa smo ih mi jos pobijedili na zadnjoj utakmici turnira
  • IceMan
    4.1k
    Pa dobro, sve u svemu prošli smo, dovukli se u knockout a realno, sad je poznavajući nas moguće svašta.
  • Jos-Optimus
    11.3k
    A tko kaže da će Španjolci proći Austriju? Nogomet je to, sve je moguće
  • emilperska
    17k
    Ovo je daleko od prime Portugala..

    Ali nije ni ovo prime Hrvatska iz recimo 2022.

    Bit ce zanimljivo u svakom slucaju.
    U slucaju evenrtualnog prolaska Portugala, mislim da su nam šanse mininalne, ali to je knock out. Ne igra se na bodove itd.
  • Paggini
    88.1k
    Put do prvaka nam je ko Nowitzkom 2011. lol
  • Chempers
    1.3k
    Dakle ostvarili smo upravo ono očekivano, 2 pobjede i prolaz. Puno bolje je to izgledalo nego protiv Paname. Gledajući Kolumbija-Portugal možda je bolje što idemo na Portugal, Kolumbija je stvarno jebena ekipa.

    Portugalce možemo probati izdosađivati i uvaliti nešto na blef. Al morat ćemo popraviti te prekide, bez toga nećemo dalje.
  • Sibirski plavac
    9.3k
    Prvo poluvrijeme jučer solidno, drugo poluvrijeme opet prvih 10ak minuta dopustili Gani da nam stvara šanse i da strepimo. Onda je stigao onaj njihov gol i eto ti panike. Ali desilo se čudo, zabili smo iz prekida, i to jebeni Vlašić od svih igrača...

    Dinamovci sjajni bili, pogotovo Pero i Bati.

    Imamo šanse protiv CR7-a i ekipe, pogotovo jer njih vodi španjolski Dalić. Ok, možda preoštro, ali vidim po komentarima što navijača Belgije od prije, što Portugalskih sada, da nisu zadovoljni s njim. Valjda se neće Roniju otvoriti da baš protiv nas zabije gol dva....
  • hardek
    10.4k
    Pogledao sad snimku utakmice još jednom. Nama Budimir apsolutno ništa ne donosi. 0 dobivenih duela znači zadržat loptu ne može, ako mu pošalješ loptu u prostor prespor je. Jedino što ima je igra glavom i pozicioniranje u 16 metara. I Matanović i Musa su bolje opcije za počet utakmicu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.