• Noel
    21.8k
    Sučić Baturina Vlašić su najmodernije kaj trenutno imamo i kaj liči na današnji nogomet pun trke i inteziteta. Baš mi je drago da su njih trojica danas rasturili i moraju startat i sljedeću. Odma je i Modrić bolji sa takvom energijom oko sebe..
  • hb1
    683
    Nismo ni u Rusiji bili od neke ljepote i kombinatorike pa smo postigli šta jesmo, ali nekako i ta igra bez ljepote je djelovala smisleno, imala glavu i rep dok sada to ne izgleda ni blizu kontrolirano.
    Nadam se svemu najboljem ali viđeno kroz grupu daje dojam da treba biti oprezan sa snovima.
  • Jurki
    26.2k
    S ovakvom igrom i nogometom proci dalje samo govori kakvo je svjetsko prvenstvo smece od turnira.
    Odigras doslovno poluvrijeme i pol dobrog nogometa, ostalo si tragicno nemocan i jalov i prođeš dalje.
    Cestitke igracima, izborniku se nema kaj cestitati, jer bi ovakav rezultat s ovoliko srece napravil i Alen Peternac.
  • Pacho
    18.6k
    Izbornik Zlatko Dalić na konferenciji za medije nakon utakmice bio je kritičan prema suđenju, posebno kod izjednačujućeg pogotka Gane, za koji smatra da je bio neregularan. "Primili smo gol iz zaleđa. Čovjek koji je radio blok bio je u zaleđu, po meni je to trebalo biti poništeno. Da se ovo dogodilo Engleskoj, danas bi bilo zaleđe", komentirao je Dalić.
  • Thor
    2.8k
    Srecom imao sam krivo...prosli smo dalje :party: :blush: no da smo nekaj odigrali, nismo. Jbg pisat ce se rezultat na kraju ali ovo ja tebi,ti meni... :roll:
    Al ok ide se dalje pa bumo videli,rekli su slijepci :lol:
  • Dani Olmić
    2.2k
    Ovaj Portugal je bas uzasan… imamo mi tu sta za rec
  • Pacho
    18.6k
    0-0 uz 0.6 xG pa na penale
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.