• NitkoBitan
    11.7k
    Za sve zainteresirane entuzijaste i ljubitelje HNLa otvorio sam "nasu" ligu. Za sada nikakve nagrade nisu u planu medutim i za to se mozemo dogovorit. U ovoj temi mozemo komentirat, predlagat, kritizirat ili kaj god ide uz ovo (i meni je prvi put da igram ovo).

    Potrebni koraci:
    1. Instalirat aplikaciju Fantasy HNL
    2. Registrirat se ukoliko nemate acc (koristite nick sa foruma i nije potrebno koristit stvarno ime i prezime)
    3. Obavezno procitati pravila bodovanja, transfera itd.

    KOD: xbn5xd
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Kako se ulazi u ligu?
  • Keyser Soze
    8k
    Kad će izać za IOS?
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ranking - Join league - Enter league code
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ako vam je nesto nejasno slobodno pitajte, od trenutka kad sam instalirao, shvacanja koncepta do poslozene momcadi mi je trebalo neke 2 cuke haha
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Aplikacija je (bar meni) sve samo ne intuitivna. Jako je zajebano momčad slagati, ali vjerujem da će napredovati kroz vrijeme
  • NitkoBitan
    11.7k
    Aplikacija je (bar meni) sve samo ne intuitivna.Imamo Dinamo

    Istina, da. Srecom sam prvo prosao kroz pravila jer da nisam bila bi totalna zbunjola. Neke stvari mi ni sad nisu najjasnije al bitno da je zeljena momcad tu haha
  • Rex Ramae
    2.3k
    Treba odvojiti i sat vremena pa složiti ekipu, ne ide na brzinu baš :lol:
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Ja sam složio sve i slučajno stisnuo da izađe pa sam morao ispočetka :lol:
    Edit: pas mater vidim da mi je izbrisalo moju nakon update, sad bacit jos pola sata :rage:
  • Rex Ramae
    2.3k
    A ja krenuo od napada i na kraju kad sam složio skužio da mi obranu drže igrači Istre, Leovac i Krizmanić iz Gorice :lol: Moram izbalansirati ekipu pa ću odvojiti sat vremena do petka da vas razbijem. :lol: :lol:
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Ja sam uzeo obranu Hajduka, svi odreda jeftini a osim protiv nas vjerojatno neće primati puno hahahah
  • NitkoBitan
    11.7k
    Meni je klupa maksimalno budget friendly :lol:

    Navodno se treba imat 15 igraca u kadru inace bi se i tih na klupi rijesio.
  • austrijanac
    2.6k

    Da da, lagano Hujber i Krizmanic nositelji obrane u 90% ekipe :D
  • Mrvica
    3.1k
    Prvi put da igram fantasy, tako da će ima kluba biti ok :lol:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Preuzeto sa facebook stranice Fantasy HNL.

    VAŽNA OBAVIJEST PRED POČETAK

    Premijerna Fantasy HNL sezona uskoro počinje. Aplikacija je trenutno dostupna samo za Android korisnike, ali očekujemo da ćemo uspijeti finalizirati sve probleme za iOS početkom idućeg tjedna. Još jednom molimo sve korisnike iPhone/iPad uređaja na još malo strpljenja. Činimo sve što je moguće da aplikacija bude dostupna na App Store-u čim prije.

    S obzirom na određene promjene u aplikaciji (pozicije igrača, cijene, itd...), početkom idućeg tjedna će se napraviti reset svih momčadi, a samim time i update za Android platformu s novim poboljšanjima (tehničkim i grafičkim).

    Aplikacija će tijekom ovog vikenda biti nedostupna za sve korisnike, a naknadno ćemo Vam javiti kada opet bude dostupna putem email-a i push notifikacije (predlažemo da ih uključite ako već niste).

    Za pitanja i detalje stojimo na raspolaganju putem svih naših društvenih mreža ili putem email adrese

    Hvala na razumijevanju.
    Fantasy HNL
  • mali M
    3.2k
    početkom idućeg tjedna će se napraviti reset svih momčadi,NitkoBitan
    Kaj ovo znači? Da ni ne slažem onda momčad ili? Isto nisam do sad igrao al volio bi probati ovako s vama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.