• Eduardo
    17.5k
    probaj se javiti na pa se raspitaj.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Jel i vi imate problem sa ulogiravanjem? Spominali su neki update za vikend pa mozda zbog toga...
  • Rex Ramae
    2.4k
    Da, izbacuje grešku tako da vjerojatno rade na updateu, ne znam hoće li računati ovo kolo ili će se krenuti tek od 2. !?
  • NitkoBitan
    12.1k
    Mislim da oce i 1. kolo. Pisalo je da je deadline za promjenu ekipe do 18:30 iako je bilo i prije blokirano biranje igraca. Nema smisla da onda ne bi uracunali i to.
  • Rex Ramae
    2.4k
    Jebi ga kad je danas zablokiralo prije nego su izišli sastavi i nisam stigao izbaciti Perića iz prve ekipe, volio bih da se ne računa plus Ristovski u obrani. :lol:
  • NitkoBitan
    12.1k
    Haha i ja mislio Perica izbacit ali jbg. Sastavi su izasli prije pola 7 a ja nisam mogao u 6 i nesto sitno vise promijenit postavu niti napravit transfer.

    Realno greska aplikacije, ili napisi da se sve moze mijenjat 90 minuta do utakmice 1. utakmice kola ili napisi da se sve moze mijenjat do izlaska sluzbenih sastava za utakmicu 1. utakmicu kola.
  • Juznjak
    3k
    Ne mogu vjerovat da je toliki problem napravit funkcionalnu aplikaciju u 2023. godini.
  • Rex Ramae
    2.4k
    Meni se čini da su prekasno krenuli u realizaciju iste pa je sad sve "zbrda zdola" samo da se čim prije finišira a sezona već počela. Nećemo biti tako sitničavi, dat ćemo im prostora ovu sezonu a i imati ćemo dodatnu zanimaciju tijekom sezone.
  • Juznjak
    3k

    Ma da, to je i meni palo na pamet, ali valjda se onda krene na vrijeme i napravi kvalitetan posao. Bolje da su krenuli ovo ljeto radit za sljedeću sezonu (ili bar za drugi dio sezone da to bude proba za sljedeću) pa da bude sve kako treba nego da sad bude ovakvih problema.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Znaci prije par dana (mozda cak i jucer/prekjucer) u aplikaciji pise da Dilaver propusta utakmicu zbog treceg zutog/crvenog i maknem ga iz postave i stavim Galesica. Sad gledam sluzbene postave i Dilaver igra, znaci koji k... tlak na 200.
  • Rex Ramae
    2.4k
    Srećom ja to nisam vidio pa mi je ostao u prvoj ekipi :lol: Al' nisam jučer uspio izbaciti Perića i ubaciti Godu, a Goda od prve danas igra 'bemu.
  • austrijanac
    2.6k
    Sjebo nas Jakirovic vecinu sa ovim sastavom :D
  • Mr Anderson
    5.4k
    Meni to sranje ne radi...ulogirao sam se i sve kako tteba, ali ne otvara mibtransfere, samo se vrti pa izbaci s porukom try again later.
  • NitkoBitan
    12.1k
    "Nažalost zbog problema sa serverom, aplikacija trenutno nije dostupna. Radimo na uklanjanju problema i nadamo se da će problem biti uklonjen čim prije.
    Hvala na razumijevanju."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.