• NitkoBitan
    12.3k
    Jel vi mozete transfere radit? Ja iskoristio wildcard a ne mogu zamjenit igrace. Ako netko zna "vlasnike" ove aplikacije, pitam za prijatelja...
  • mali M
    3.5k
    nemožemo, upravo se na to i žalim... mogu napravit sve transfere ali mi neda da potvrdim. mogu kliktat na kvačicu koliko mi srce želi, neće mi potvrditi transfere
  • Mališan
    1.7k
    Također ne dozvoljava mi transfere. Upisali su većinu bodova pa valjda kad još ostatak dodaju će omogućiti napokon i funkciju transfera
  • NitkoBitan
    12.3k
    Odgovorili su mi u mailu da ce do cetvrtka biti ukljuceno transferiranje igraca. Trenutno im je to ugaseno zbog optimizacije servera.
  • mali M
    3.5k
    top, hvala na obavijesti
  • Mališan
    1.7k
    Dakle nema ni promjena cijena igrača do tad
  • NitkoBitan
    12.3k
    Svekoliki puče, docekali smo novi update... i transfere!

    Jos ovo kolo nema promjena cijena igraca tak da navalite...
  • mali M
    3.5k
    evo sve napokon radi.. imam samo prijedlog, nemožeš biti u ligi ZonaDinamo ako nemaš tri igrača Dinama u momčadi od kojih bar dva u prvoj! :rofl:
    vidim tu, na vrhu ljestvice sve neki puni osijeka, rijeke i hajduka! :lol:
    Sad će kroz Fantasy isplivati sve duše koje potajice navijaju za druge! :rofl:
  • Rex Ramae
    2.5k
    Meni opet javlja grešku :roll:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Problem je birat Dinamove igrace kad ne znas koliko ce zapravo Biscan rotirat..
  • mali M
    3.5k
    ma šalim se, ali bumo videli! prvi put se igram tako nešto i ful me zabavilo.. menađerku sam zadnji puta upalio pa ja mislim prije 15 godina..
  • NitkoBitan
    12.3k
    Imam pitanje...

    Jel nam bodove skupljaju i igraci s klupe? Koliko sam vidio u postavama ostalih registriranih igraca skupljaju... Cemu onda sluzi bench boost?
  • Mališan
    1.7k
    Igrači s klupe ti ulete u ekipu ako prvotimac ne zaigra (ako zaigraju svi iz prvih 11 klupa se boduje, ali ti ne ulazi u zbroj bodova za to kolo). Bench boost je joker koji kad iskoristis boduju se i klupa i prvih 11.
  • Juznjak
    3k

    Nepisano kladioničarsko pravilo se može primijeniti i na Fantasyju. Staviš igrače koje ne voliš i onda ako ti donesu bodove bar su nešto učinili da te mrvicu oraspolože. Ovo je već drugi put da se na Zoni osjećam prozvanim :rofl: , prvi put je bio zbog predictora. Tamo isto često volim odigrat rezultat koji ne ide u prilog Dinamu, zato i jesam bio među zadnjima prošle sezone. Daj Bože da budem zadnji i ove, a isto tako i na Fantasyju nek se dogodi ako nastavim gurat tovare i ove ostale. Još mi uz sve to ni ime na Zoni ne ide u prilog…
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ja bi Juznjaka ozbiljno shvatio, gleda nas sve odozgora :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.