• Juznjak
    3k

    Ma ja sam ti ko slon na stablu, nitko ne zna kako je dospio gore ali svi znaju da će brzo pasti.
  • mali M
    3.5k
    Ma ja sam ti ko slon na stablu, nitko ne zna kako je dospio gore ali svi znaju da će brzo pasti.Juznjak

    kako nam bacaš krafne u oči, prekaljeni si ti lisac, samo želiš da se opustimo dok ti štancaš bodove na Caktašu i Jankoviću! :lol:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Osijek-Hajduk (3. kolo, 6.8.) odgodeno...

    Kak cete vi ishendlat te odgode? Ja trenutno u momcadi imam 3 igraca Osijeka i 3 igraca Hajduka :grimace:
  • mali M
    3.5k
    tako tako, samo ti imaj, ja nebi dozvolio mjenjanje, ako toliko voliš Lege i Tovare, sada se igraj s njima :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    iskreno igram se ovo prvi puta i neznam uopće kako ću šta hendlati... vidjet ću
  • Mališan
    1.7k


    Popit -4 ili -8 na transferima i Bogu se molit da ce svih 11 zaigrat i ostvarit neki učinak
  • NitkoBitan
    12.3k
    Situacija je alarmantna, moram im opet slat mail :lol:

    Razmisljam da mozda budu uracunali one postave koje smo imali prije 3. kola kada se bude igrala ta nadoknada :chin:

    Free hit mi se cini kao dobra opcija (pogotovo kada ostanes bez 6 igraca u kolu), promjenis postavu samo za jedno kolo pa ti se sve vrati natrag kak je bilo.
  • Somport
    556
    Koliko često se "obnovi" free hit i wildcard? Svaka 2 ili 3 tjedna?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Oboje mozes samo jednom kolko znam.
  • Somport
    556
    Meni je od registracije udario i wildcard i free hit, sad sam tu di jesam :lol:
  • Mališan
    1.7k


    Ak se ne varam na fpl je freehit bio jednom u sezoni (triple captain također), a wildcard jednom po polusezoni



    Kad ce bit nadoknada tad ce vjerokatno bit duplo kolo, odnosno imat cemo 6 tekmi to kolo
  • Somport
    556
    Pošteno, hvala
  • Mališan
    1.7k


    To je sve s pretpostavkom da su copy-pasteali fpl skroz bez ikakvih izmjena. Jbg losa im je komunikacija pa mozemo sam pretpostavljat hah
  • NitkoBitan
    12.3k
    Poštovani,

    Ako to kolo imate igrače Osijeka i Hajduka, njihovi bodovi se neće zbrajati.
    Kada bude nadoknada, tada će igrači ta dva kluba imati duplo kolo što znači da svi koji imaju igrače Osijeka i Hajduka će imati dvije utakmice na raspolaganju - mogućnost više bodova.

    LP,
    Fantasy HNL
  • Juznjak
    3k
    Znamo li tko je iznudio penal za Slaven?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.