• Eduardo
    18k
    znam da nije, nego ja sam sebe pitam ovako naglas čisto da vidim kako razmišljate o tome. Možemo možda pokrenuti novi topic s nekakvom anketom na koji način bi se trebao okončati ovosezonski HNL ili općenito nogometna natjecanja.
  • Kwedi
    3.8k
    to se tak ne radi. https://gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/zahvala

    ovakve objave di javno prozivaš prvu momčad sigurno ne donosi rješavanju problema.
  • deda
    29k
    Radi se itekako, ako su odbili.
  • Kwedi
    3.8k
    odbiješ, ideš dalje pregovarati.

    sa zmazanim vešom ne ideš van.

    da se razumijemo, igračima bi skinuo osamdeset posto ako treba,al pravno gledano jedna i druga strana ima argumente.

    kaj, sutra bu ademi s igračima rekao - klub nas je ucijenio i budu se nabacivali drekom?
  • deda
    29k
    Mogu biti sretni s ponudom, više je nego velikodušna. Vidjet ćeš kakve će biti kod drugih.
  • xavier
    11.3k


    Pa Osijekova je povoljnija za igrače ako sam dobro polovio.

    Dinamo je 33% + 33% +33% (isplata + u nekim boljim vremenima + oprost)

    Osijek je ako se ne varam 50% + 25% + 25%
  • Bosna86
    11.6k
    To su kruške i jabuke.... Najbolje plaćeni igrač Osijeka je tu negdje u rangu sa 15. Dinama
  • xavier
    11.3k


    A jbg, plaća je plaća...Dinamo ima i puno veće prihode.
  • Bosna86
    11.6k
    Lakše je nabaviti Jedno nečega nego 5 nečega.... Realnost je da je Dinamo živio sve ove godine daleko iznad svojih mogućnosti, nisu se pravile nikakve zalihe za crne dane i da ako ovo potraje da ćemo jako stradati
  • deda
    29k
    Hearts je skinuo plaće 50% bez bi ne bi
  • deda
    29k
    Rugby klubovi u Engleskoj 25%.
  • SAS1987
    13.8k
    Igrači nekih klubova (npr Borussia Mon.) su sami pristali na smanjenje plaća.
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Pravi klub bi im dao tjedan dana da razmisle i nakon toga podijelio papire.

    Ljudi su prije par dana ostali bez svega, vanredno je stanje, hrpetina ljudi je ostala i ostat ce bez posla, a manekeni sa po par stotina tisuca eura ugovorima se ne zele odrec dvije pisljive mjesecne place koje ionako nece zaradit buduci da nema nogometa barem 3 mjeseca.

    Papiri svima i hvala dovidenja. Da je klub kako treba, a nije.
  • Nino Bule
    11.9k
    Da ovo je nedopustivo da je pola njihove place u pitanju a kamoli trecina, i bas me zanima tko je među igracima najvise drukao da se odbije ovo jer sigurno nisu svi isto razmisljali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.