• deda
    29k
    Bit će oni sretni ako na ovome ostane. Što misle da će keko s gumicom zbrisat coronu i sve bu išlo po starom. Malo morgen. Čeka nas jebena kriza. Neće bit para ni u UEFI, a ni u mnogim klubovima i t velikim.
  • xavier
    11.3k
    Nije dugo trebalo:

    https://www.index.hr/sport/clanak/bjelica-i-igraci-dinama-odbili-rezanje-placa-zbog-krize/2168851.aspx

    Da me ne bi krivo shvatili, ja se apsolutno slažem s vama. Nevjerojatno je koliko su neki (igrači) nesvjesni okolnosti u kojima se nalazimo.
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Nije u pitanju trecina njihove godisnje place, nego od sad pa do 30. rujna.
    Znaci o dvije mjesecne place se radi zapravo.
  • Bosna86
    11.6k
    Utopistički stav
    Prva stvar kada raskines ugovor moras mu isplatiti kompletni preostali iznos tako da onda ništa nisi postigao, a drugo je da ćeš prestati biti konkurentan
  • deda
    29k
    Suspenzija i tribina onima koji ne prihvate.
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Papiri figurativno jel. Hvala Bogu, na tribinama je rijetko guzva pa nek tamo odradjuju ostatak ugovora.
  • GZomanid
    580
    Ja bi se ipak pitao kaj piše između redova u tim člancima. Svakakve igre su tu u pitanju, igrači sigurno nisu pizde da ih boli ona stvar kaj se dešava oko njih..
  • Eduardo
    18k
    Javno objavit imenom i prezimenom svakog tko je odbio. Zatim, Bjelicu i sve koji su odbili na turneju po bolnicama da posjete zaražene, kao i one u teškoj situaciji spojene na respiratore.
  • deda
    29k
    Naći će oni neki dogovor to je sigurno, ali što Kwedi kaže ovo je ružno ispalo.
  • Bosna86
    11.6k
    Ja bi se ipak pitao kaj piše između redova u tim člancima. Svakakve igre su tu u pitanju, igrači sigurno nisu pizde da ih boli ona stvar kaj se dešava oko njih..

    Realnost je da su ispali debili, ali isto tako po zakonu imaju apsolutno pravo na to.... Pat pozicija u kojoj svi gube
    Mislim sa će popustiti nakon pritiska javnosti
    GZomanid
  • xavier
    11.3k
    Ja bi se ipak pitao kaj piše između redova u tim člancima. Svakakve igre su tu u pitanju, igrači sigurno nisu pizde da ih boli ona stvar kaj se dešava oko njih..GZomanid

    Bojim se da niti jedan važeći ugovor nema predviđenu situaciju gdje se nogomet ne igra duže vremena zbog više sile. Budući ugovori će imati.

    No ovo bi igrači trebali shvatiti i sami pristati na smanjenje.
  • Nbbbm
    187


    Kaj je tome loše? Možda bi se riješili bagre u klubu. Krenuti od nule i konačno opet imati nogometni klub
  • Bosna86
    11.6k
    Već sam ti pisao o tome da Dinamo nije ni moj ni tvoj.... Debela većina je protiv toga..... Za sve ostale romantičarske verzije nogometa imaš Futsal Dinamo i tjt... Ružno zvuci ali je tako jbg
  • Markelo
    2.5k
    Ocito ona tura po Krašu nije urodila plodom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.