• luftwaffe
    645
    Ispada jadno da su reprezentativci bez ikakvog forsiranja ustupili dio svojih novaca, a igrači koji igraju u ovoj zemlji, u naśem gradu neće.
  • Boogieman
    309
    Treba čut njihovu verziju priče, možda im pakira uprava kluba.
    Zanimao bi me izračun i njegovo obrazloženje (kako se došlo do tih iznosa, kaj bi se s njim točno pokrilo i sl.)
  • xavier
    11.3k
    Nije mi jasno zašto se to predstavlja kao da bi netko tko ima ugovor na 600.000, sad dobio 200.000 i još 200.000 kad se sve normalizira.

    To se odnosi na plaću za vrijeme ovih izvanrednih uvjeta. Više od pola sezone je prošlo. Znači netko tko ima ugovor na 600.000, na kraju bi opet dobio preko 500.000. Mislim da stvarno nije ne znam kakva žrtva i da bi svi već našli načina preživjeti s tim.
  • Ero
    942
    Neće Lejli i sličnim sponzama bit za shopinge, putovanja i slično
  • runtothehills
    382
    Ako su se pojedini igrači iz reprezentacije SAMI organizirali da sakupe koji novac, ne vidim zašto se igrači kojima je dom Zagreb nisu mogli slično organizirati, prezentirajuci klubu ideju bez ikakve medijske pompe.
    Dvadeset igrača je u uzem kadru i da svatko izdvoji 4-5000 eura, to je vec pola milijuna kuna.. a kruha na stolu će imati i bez tih 4-5000 sto su izdvojili.

    Radix Omnium Malorum Avaritia.
  • Cosey
    456
    Nema potrebe pisati o tome. Tko ima poriv pomoći on će pomoći, tko nema neće.
  • Nbbbm
    187
    Tek mi sad palo na pamet, bude Glavi manja provizija ak smanje plaće :rofl:
  • Infinity
    15.3k
    Ja bih na mjestu uprave postupio drugacije. Ljude i igrace/stipendiste koji i nemaju neku veliku placu ne bih ni uzimao u obzir. Ostale igrace bih nazvao pojedinacno i pitao ih na koliki rez pristaju. Uz sve to bih rekao da ce Dinamo npr. 25-50% odrecenih sredstava donirati za borbu protiv korone ili kasnije potresa. Tko ne zeli da se odrekne ni kune, neka mu je. Bit ce tu pojedinaca koji bi se odrekli 3-4-5 mjesecnih placa, pa i vise. Na kraju se moglo doci do iste ustede. Pojedince koji bi ispali papci ne bih kaznjavao, al osjetili bi susretljivost kad njima bude trebalo pri nekom transferu, produzenju ugovora i slicno. Naravno da ce ih se sve tesko docekati na noz, al nebitno. Barem jedan ce proci kroz tesku ozljedu, bit ce u losoj formi, popusit ce ugovor, transfer, pa nek kasnije prica da se oprostio od nogometa u istom klubu kao i Prosinecki.

    Igraci su radnici, imaju svoja prava, al ako neces biti covjek kad je meni tesko onda cemo se naci kasnije kad je njima tesko. A Dinamo je bez obzira na sve jako cesto pokazivao susretljivost prema igracima. Zadnji primjer prodaje Olma, a i primjer svih primjera je dopingirani Ademi. KTC igra vec osvojeni HNL iako ne zeli potpisati ugovor. Dinamo je vise nego fer prema igracima
  • Bosna86
    11.6k
    Igrači su ispali debili, ali jedna druga stvar prolazi ispod radara

    Koja je razlika za Dinamo izmedju proljeća 2019 kada je ispao od Benfice i sada 2020? Koji su to veliki prihodi oduzeti klubu da on nije u stanju 15 dana od prekida natjecanja izgurati barem mjesec dana? Ako usporedimo 2019 kada na zimu nikog nismo prodali, a lova od Europe je 3 puta manja bila, Dinamo je u istom ovom trenutku bio financijski lošiji pa je mogao preživiti do ljeta bez potresa. Za koliko je to novca Olmo prodan i pod kakvim uvjetima ako Dinamo nije likvidan trenutno... Opet se postavlja pitanje Di su pare?
  • Infinity
    15.3k
    Mislim da su u Dinamu svjesni da mogu sad sve izgurati, al naredne sezone ce biti rezova pri svemu i svacemu, ako do sezone uopce dodje. Ovo kresanje mi vise izgleda kao neka preventiva. I nije to neko kresanje, dvije mjesecne place su u pitanju. A nije da igraju za 800 maraka, igraju za toliko tisuca.
  • Bosna86
    11.6k
    Odbijam vjerovati da je netko izašao u javnost s odlukom smanjenja plaća, bez da je kontaktirao igrače sta oni misle o tome. Bez obzira sta mi mislimo o upravi, oni su sve samo ne glupi.... Ta gamad je premazana svim mastima i vise mi je logičnije da para fali pa će sad preko Nicote praviti pritisak dok ovi ne popuste
  • Kwedi
    3.8k
    Ako su se pojedini igrači iz reprezentacije SAMI organizirali da sakupe koji novackomar

    Kad se spominje reprezentacija i pojedinci, mogao bi jedan od njih vratiti Dinamovih 2 milijuna eura koje je nezakonito spremio u svoj džep i "ne sjeća se" :cool:
  • Ludovic IX
    5.9k
    Ovo je Mamić junior rekao i to je valjda istina kad jedan Mamić kaže..Mamići inače uvijek samo istinu pričaju. Druga strana se još nije ni oglasila..
  • Baneki
    731
    A gdje je GNK rekao da će tu uštedu od plaća donirati za potres ili tako nešto?

    Kao da se to podrazumijeva kad ih se uspoređuje sa reprezentativcima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.