• SAS1987
    13.5k
    uzeo je on nelegalno 50% od transfera, ne samo 2 milijuna. To sto je novac djelio je njegov problem. Nek mu Mamić vrati ako mu treba :grin:
  • Kwedi
    3.8k
    ↪Kwedi uzeo je on nelegalno 50% od transfera, ne samo 2 milijuna. To sto je novac djelio je njegov problem. Nek mu Mamić vrati ako mu treba :grin:SAS1987

    uzeo je 2 milijuna. ostalo je završilo kod četnika. i jedan i drugi dio je novac dinama.
  • Kwedi
    3.8k
    sada im taj isti Ademi ovako vraća, pokazujući da mu je novac apsolutno važniji od kluba i klupskih zaposlenika. Licemjerno, kapetane! I zato vam nakon ovoga kapetansku vrpcu Dinama treba odmah oduzeti, ne zaslužujete ju nositi!

    Pročitajte više na: https://m.vecernji.hr/sport/dinamovci-milijunasi-bez-morala-kapetan-zaraduje-75-mil-kn-i-ne-pristaje-na-smanjenje-place-1388966 - m.vecernji.hr
  • xavier
    11.1k
    uzeo je 2 milijuna. ostalo je završilo kod četnika. i jedan i drugi dio je novac dinama.Kwedi

    Pa to @SAS1987 kaže. Završilo je kod Zdravka, ali ne bi moglo biti izvučeno iz kluba na ovakav način da Modrić to nije prebacio preko svog računa. "Službeno" je novac isplaćen Luki, a onda ga je on naravno odmah proslijedio Zdravku jer mu je zbog toga i isplaćen.
  • Nbbbm
    187
    Kad sam ja pisao da Ademi ne smije biti kapetan onda ste me zvali debilom, iako nije on bil kriv za doping nego dinamova liječnička služba. Ak im smanje plaće Zdravko bude ostal bez rikverca :cry:
  • marcio amoroso
    32.4k
    AdemiNbbbm

    Taj isti Ademi je prvi skočio za pomoć onoj djeci u Sesvetama i čak ponudio da ono što bude falilo nadoknadi sam.
    Ne branim nikoga ali ne treba ni osuđivati dok se ne vidi točno cijela priča.
  • Infinity
    15.2k
    U svim tim pricama se Ademija ne pljuje kao covjeka koji nije pristao na smanjenje placa, jer se spisak pobunjenika i ne zna. Ademija se pljuje jer igrace nije nagovorio, tj. nije utjecao na to da pristanu na smanjenje. Razlika je!
  • Jura
    210
    Neka ( nelegalna ) skupština kluba poništi svoju odluku da klub nije oštećen presudom Mamićima za izvlačenje 117 milijuna kuna i čim bude pravomoćno neka ih ovrše. Bit će i za plaće i za dobrotvorne donacije. Klub već godinama rizično posluje i sada bu to došlo na naplatu.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ako nosi traku ne znači da pušta kišu jbt.
    Kako će on odrasle ljude koji imaju brdo menadžera oko sebe nagovoriti da pristanu na smanjivanje plaće.
    Tko kaže da ih je nagovarao?
    Možda uopće nije?
    Donosimo zaključke bez da išta znamo.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Neka ( nelegalna ) skupština kluba poništi svoju odluku da klub nije oštećen presudom Mamićima za izvlačenje 117 milijuna kuna i čim bude pravomoćno neka ih ovrše. Bit će i za plaće i za dobrotvorne donacije. Klub već godinama rizično posluje i sada bu to došlo na naplatu.Jura

    Ovo bi bilo idealno, nažalost znamo da od tog nema ništa.
  • Infinity
    15.2k
    O tom i govorim. Ademija se pljuje bezveze bez ikakvih argumenata. Sutra se moze pokazati da se on odrekao cijele place, sta cemo tad? Ni jednog igraca ne treba pljuvati pojedinacno, jer ne znamo tko je pristao, a tko nije.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ma novinari seru po nalogu..ako je bio sastanak, vjerojatno je bilo ili svi ili nitko.. a pregovori možda i traju još.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Sad je prilika da igrali iziđu van i kažu da doniraju taj novac ali da ne pristaju na smanjenje osim ako Zdravko vrati sav ukradeni novac(sanjam, znam)
  • xavier
    11.1k
    Sad je prilika da igrali iziđu van i kažu da doniraju taj novac ali da ne pristaju na smanjenje osim ako Zdravko vrati sav ukradeni novac(sanjam, znam)Ludovic IX

    Haahahahahaaa...ti vjeruješ da bilo tko od igrača misli da je Zdravko napravio nešto krivo? :rofl:
  • Ludovic IX
    5.5k
    Znaju oni da je ali ne grizu ruku koja ih hrani
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.