• xavier
    11.1k


    Vjeruj mi da ne znaju jer oni na to gledaju iz sasvim druge perspektive. Čast izuzecima, ali većina ljudi koji žive od nogometa i znam ih, ne mogu shvatiti da nešto nije nužno dobro i ispravno samo zato što njima osobno paše.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Kada se vidi ton odredenih novinara i smjer u kojem ovu situaciju guraju tzv sportski novinari to je znak da se povuce rucna dok se ne izbistri sve i cuje druga strana
  • GZomanid
    572
    I meni svi ti članci djeluju jako instruirano. Nitko ni ne propitkuje zašto je odbijeno smanjenje već svi odmah pljuju razmažene dinamove zvijezde..
  • marcio amoroso
    32.4k
    Upravo to. Sačekajmo drugu stranu pa onda možemo suditi.
  • Papastrumf
    9.8k
    Supci koji kazu da Zdravkec nije ukrao nekoliko stotina milja iz kluba sad kazu da su igraci iskljucivi krivci za ovo!?

    Je, sve sam lud povjerovat im, a da ne cujem drugu stranu price.
  • Bosna86
    11.6k
    Kad je već došlo do ove pozicije, volio bi da igrači ustraju do kraja, pa nek Ide ovako dok može

    Pisao sam o tome Juce da GNK za 15 g dominacije i prodaje igrače nije uštedio lipe.... Gdje je sad taj najbolji manager jugoistočne Europe? Kako se taj stručnjak svjetskog glasa toliko zaletio ne razmišljajući da će doći crni dani? Puknuti ćemo kao kokica ako ovo potraje do ljeta
  • GZomanid
    572
    Nije se on ništa zaletio i nije istina da nema ušteđevine.. Može ON izdržati puno dalje od ljeta :point:
  • Bosna86
    11.6k
    Sarkastičan sam
  • Cosey
    435
    Puknuti ćemo kao kokica ako ovo potraje do ljetaBosna86

    Puno će klubova puknuti ako ovo potraje. Ne znam ni koliko najveći klubovi mogu izdurati ovo.
  • GZomanid
    572
    Ah, ispario mi je smisao za humor zadnjih dana..
  • Guinness
    2k
    Puknuti ćemo kao kokica ako ovo potraje do ljetaBosna86

    Da bar. Nek bude bankrot
  • NORTE
    9.3k
    Dinamo će svakako najviše izgubit ovom krizom, više od svih drugih u ligi. Pad vrijednosti igrača, rashodi ogromni a prihodi 0 kn. Također i Rijeka bi mogla upast u probleme jer non stop kao da pleše po nekom rubu s financijama.
  • Kwedi
    3.8k
    kak će dinamo izgubit najviše?

    trećina lige prije krize nije imala za biber.

    druga trećina je ovisila hoće li prodat igrače za milje-dve da pokriju godinu.

    treća trećina su hajduk i rijeka koji možda mogu na nuli završit godinu ako srežu troškove i otpuste pola momčadi.

    dinamo niš od tog ne mora činiti
  • Bosna86
    11.6k
    kak će dinamo izgubit najviše?Kwedi

    Zato sto Dinamo ima najviše... Ako ti je godišnji proračun par milijuna eura ( Gorica, Istra, Inter, Varaždin, Slaven) i ako ti je godišnji budget 50 mil, tko će vise izgubiti? Kakve su to prihode ovi gore navedeni imali od utakmica? Dinamo mjesečno 2,5 mil e isplaćuje za plaće, to je njihov godišnji budget
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Budimo realni Dinamo je zaradio novce koje je trebao i koje bi inače zaradio vec do zime. Ovi novci koje je izgubio su minimalni i nisu neki problem. Ali opet ovo veže sad niz drugih stvari koje bi mogle dosta pogoršat situaciju i vjerojatno se zbog toga sjece placa. Mozda je Dinamo mogao bez toga ili umjesto rezanja te novce donirati za pomoć i u dobrotvorne svrhe, ali to nije u interesu kluba valjda...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.