• Ero
    934
    Zanima me sad Bjeličino mišljenje o Zdravkecu..
  • Bosna86
    11.6k
    Evo bas smo privatno o tome pričali... Sad kad pukne ljubav i krene prljavi veš izlaziti, neće vise biti najveći stručnjak i slične pizdarije
  • Građanski1911
    327
    Ovo je idealna prilika da se igrači na čelu s (generalom?) Bjelicom ujedine i javno kažu: Nećete razbojnici!
  • Ero
    934
    Daj Bože, al opet mislim da su šanse za to i dalje jednake nuli.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Nema šanse, mislim da je Deda neki dan objasnio... Niti jednom igracu to nije u interesu.
  • Zambatine škude
    2.1k
    A kaj mogu? Prilično je izvjesno da će u razdoblju ispred nas jako pasti kupovna moć klubova, a bez Eura su veliki transferi nemogući. Oni i kad 50 milji zarade, jedva drže glavu nad vodom, kaj će dogodine? Plaćati stopera 800 tisuća eura da čuva Munivranu i Gržana?

    Bjelica je njima već neko vrijeme na piku zbog drugih stvari, a u ovim okolnostima je postao čisti luksuz i višak. Korona je samo ubrzala nekaj kaj se vidjelo da dolazi.

    Nema tu nekoga tko iz ove situacije izlazi kao pobjednik. Ni Bjelica, ni igrači, pa čak ni glavata neman. A posebno ne mi.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Kak nije igračima u interesu..imaju izbor da imaju ovakvu plaću pod Mamićem ili ovakvu plaću ali bez rikvercs pod normalnim upravom
  • Kwedi
    3.8k
    Kak nije igračima u interesu..imaju izbor da imaju ovakvu plaću pod Mamićem ili ovakvu plaću ali bez rikvercs pod normalnim upravomLudovic IX

    Normalna uprava bu se zmislila sama od sebe?
  • xavier
    11.1k
    A kak će igrači srušiti Mamića?
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ali kulu od karata srušiš micanjem samo jedne karte..a ovo sve bi moglo biti ta karta
  • Kwedi
    3.8k
    U kojoj to epizodi Star treka igrači ruše uprave, u bilo kojem profi sportu?
  • Ludovic IX
    5.5k
    Igrači ako žele stati iza bjelice a imam osjećaj da žele, donirat će taj iznos ali ga neće oprostiti mamićima..mogu im dati raskid i svu lovu. 90% njih sutra nađe klub
  • Ludovic IX
    5.5k
    Za sve postoji prvi put. Možda i njima narastu muda
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ovo nije normalna situacija i ne vidim da se završi normalno bez obzira na pandemiju. Prije 15 godina je samo jedan igrač odbio rezanje i otišao je u Hajduk. Što će sada biti?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.