• Eduardo
    17.6k
    Malo zabave s Knjazom u ova tmurna vremena...

  • Ludovic IX
    5.5k
    Maksimir nije puko/napuko pa da iz ovog zla neko dobro se izvuče pa da se mora hitno srušiti
  • Kwedi
    3.8k
    Kad u Dinamu smanjuju plaće, u ovakvoj situaciji pola prve lige može proglasiti stečaj
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ja radim od kuće već 4 tjedna i vjerojatno više radimo od kuće nego bi u office-u i iskreno, ne bih baš bio zadovoljan da mi srežu plaću za trećinu ali oni (igrači) će i ovako primati od 20-250 tisuća kuna na mjesečno a tak i tak ih nemaju gdje trošiti a nije da rade tj ne odrađuju oni svoj trening doma kako bi na Maksimiru.
  • SAS1987
    13.5k
    Bili bi u velikim problemima da nismo prodali Olma.
  • Infinity
    15.3k
    Drago mi je da ovi koji rade za manje iznose to nece osjetiti, tj. svi kojima je placa do 7.500kn. Igraci jbg, sta da se radi. Sve smo vise svjesni situacije i nadam se da ce svi ovo dobro prihvatiti. Odluka vrijedi do rujna, to je pola godine, odreci ce se trecine place sto znaci da ce biti 'zakinuti' za dvije mjesecne place. Tu zrtvu ako ne mogu podnijeti onda ne znam kakvi su njihovi troskovi. Takodjer, svi koji su protiv ovoga, njih takodjer treba razumjeti, jbg, na papiru su dobili obecanje da ce lovu vidjeti. Moral je tocka koja u poslu cesto nije vazna, al mislim da ce se tesko naci itko tko ce se buniti. Cak i da nekome nesto ne pase drzat ce se vecine zbog stida i straha od osuda.

    Dvije place nisu smak svijeta ni za obicnog radnika. Sta ces kad ti viseclana obitelj u tri dana kompletna ostane bez posla?

    U svemu ce biti zanimljiv rasplet oko novog ugovora s KTC, ako mu Dinamo uopce ponudi novi ugovor u ovoj situaciji.
  • Eduardo
    17.6k
    Moral je tocka koja u poslu cesto nije vazna, al mislim da ce se tesko naci itko tko ce se buniti. Cak i da nekome nesto ne pase drzat ce se vecine zbog stida i straha od osuda.Infinity

    Mislim da si ovo dobro detektirao. Iako, mislim da su takvi ipak u manjini u ovom slučaju.
  • Bosna86
    11.6k
    U svemu ce biti zanimljiv rasplet oko novog ugovora s KTC, ako mu Dinamo uopce ponudi novi ugovor u ovoj situaciji.Infinity

    A tko mu vise i može ponuditi ugovor koji će biti nešto spektakularno veći od ovoga.... On će biti velika žrtva jer je trebao imati izmedju 500 i 800 po sezoni ( vise izvora vise različitih cifri) ali je čekao da mu netko ponudi vise... E sad jarane, jebi ga
  • Eduardo
    17.6k
    ali je čekao da mu netko ponudi vise...Bosna86

    Siguran si da je to jedini razlog?
  • Bosna86
    11.6k
    S obzirom da se jedino Turska spominjala, ne vidim drugi razlog osim para.
  • xavier
    11.1k
    Baš si nešto razmišljam. Postoji sve realnija mogućnost da se ovosezonska natjecanja neće uopće završiti. Da se to dogodilo prošle sezone, imali bi završenu sezonu u kojoj Dinamo nije ispao iz europskih natjecanja (uz naravno brojne druge klubove).

    Uopće ne sumnjam da bi si tovari (mislim na navijače, ne klub naravno) to vodili kao da su osvojili EL :cool:
  • Eduardo
    17.6k
    Koliko će uopće imati smisla išta nastavljati? Igrači sad već neko vrijeme ne treniraju momčadski, a pitanje je koliko će to još potrajati. I, šta onda kad dodje vrijeme za 'nastavak'? Direkt na terene i natjecateljske utakmice bez ikakvih dodatnih priprema?

    Bit će užasno teško uskladiti kraj ovosezonskih natjecanja i početak nove sezone, a da sve ostane koliko toliko u okvirima regularnih uvjeta.
  • xavier
    11.1k


    Slažem se. Nije ovo moje ni išlo u smjeru treba li sezonu nastaviti ili ne nego što bi bilo da je hipotetski prošla sezona zaustavljena u isto vrijeme :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.