• Ludovic IX
    5.5k
    Sam ne kužim koji je cilj. Da prosječan navijač zamrzi KTC-a? Da mu neka budala izbuši gume?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    de vidiš da je novinarčiču dosadno zbog ovih svjetskih dešavanja, svaki normalan i razuman čovjek ne shvaća ozbiljno ovakve novinare, službe za koje pišu/rade i slično.
  • Kwedi
    3.8k
    Krizmanić intervju
    itnt8vnu4n4ck7i1.jpg
  • deda
    28k
    S obzirom na razvoj situacije tj. upitan nastavak nogometne sezone u cijeloj Europi kao najlogičniji zaključak se nameće priznavanje postojećih stanja na ljestvicama kao konačno službenim. Za pretpostaviti je da nitko neće ispadati iz liga te će sve lige iduće godine biti proširene uz naravno opet konačno ispadanje većeg broja momčadi u sljedećoj sezoni. Npr. u HNL bi bilo po meni ok da igra postojećih 10 prvoligaša plus prva dva iz druge lige, a da na koncu sezone 2020./2021.ispadnu tri momčadi. Naravno sve pod uvjetom da će se ovo smiriti do ljeta. Prema postojećem stanju to bi značilo da iz druge lige u prvu ulaze Šibenik i Orijent.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    to čak i ne bi bila loša ideja, samo pitanje koliko bi to prihvatili Hajduk (četvrta pozicija) i Osijek (peta pozicija) , jer bi vjerovatno tvrdili da se mogu natjecat za drugu poziciju, odnosno Osijek za mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu Europe...
  • Infinity
    15.3k
    Dinamo je vec poceo igrat krizic-kruzic. Nek i ostali odigraju i rijese pozicije :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    0-0 , jel ima penala u ovim krizić kružić ili u narodu poznatiji x ox :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    čudno da lokomotiva nije pustila
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ja ne znam kako se adminu da igrat samom protiv sebe :lol:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Klub na svojim stranicama objavio čestitku Boysima
  • deda
    28k
    Mali Tueto dobio papire. Eto koja i dobra vijest.
  • Crusades1986
    9.8k
    Možda se i iz našeg kluba sjete pohvalit svoje navijače... ili je to puno za očekivati? :grimace:
  • Dino
    2.2k
    To je sad trenutacno, vec sutra buju navijaci opet “huligani i klosari”.
  • Gelipter
    3.5k
    Baš zato i ne trebaju hvaliti. Bar neće ispast licemjerni po ne znam koji put. Žao mi je samo kaj isti oni portali kaj uvijek kenjaju po navijačima i tak skupljaju lajkove sad skupljaju u obrnutom slučaju.
    Al evo i zahvale KB-a Dubrava dečkima s druge strane. :) v2wqjth0oasm5n04.jpg
  • immerwieder
    1.2k
    sad buju i ovom ravnatelju našli neko skijanje u Austriji kad nije napisal ime kluba po njihovom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.