• Droljo
    5.5k
    Mi ih spustimo na svoj nivo pa ih dobijemo na iskustvo :rofl:
    Svaka sličnost sa raspravom s budalom je slučajna...
  • Mali dioničar
    14.7k
    Pongracic je perverzno pojacanje ,ima cv koji govori za sebe ,dinamovac i nemogu vjerovati da se ovdje javljaju likovi koji ocito blage veze nemaju .Kujtim Shalla

    Naravno da Pongračić nije loš igrač, ali da je tako kolosalan imao bi zacemetirano mjesto u reprezentaciji.

    Nemojmo se podcjenjivati, Pongračić nije bio na popisu 25 igrača, a Dinamov Šutalo je igrao za broncu i igrao u Ligi nacija direkt iz HNL-a.

    Dobar jest, ali da je perverzan onda bi on bio u Cityju, ne Gvardiol.
  • Neki tip
    19.6k
    Hoćemo li se sad opet 3 mjeseca čuditi da "ima onih koji ne žele Pongračića" kao što se većina čudila da je bilo nas (mada vrlo malo) koji nismo željeli Brekala?

    Nisu mi u istoj kategoriji, Brekala izričito nisam želio i obrazložio sam zašto, nadajući se da će me demantirati ako ipak dođe, dok za Pongračića osobno i nemam neki stav jer ga nisam baš pratio.

    No nije ni važno što bih ja, poanta je u tome da mi nije jasno kako niti 3 mjeseca nakon pouke s Brekalom o kojem se tisuću stranica želja i pozdrava ispisalo, opet valjda svi moramo biti "Borg" i misliti isto o Pongračiću. :chin:

    Jbt odakle vam toliko nogometno samopouzdanje.. kako ste pobogu tako sigurni u svoje procjene?
  • hardek
    1.5k
    Nevjerovatno da se već jedno 6 stranica priča o Pongračiću i to u krug isto. Jedan kaže pre spor je, drugu kaže nije. Uopće neću ni ulazit u to da je totalno nerealno da uopće dođe
  • Zagi
    5.6k
    Uopće neću ni ulazit u to da je totalno nerealno da uopće dođehardek

    A upravo to je najbitnije za temu :rofl:
  • hardek
    1.5k
    Mislim da je ipak bitnije saznati tko je brži u sprintu na 100 metara, Pongračić ili Benković? :lol:
  • Zagi
    5.6k
    Za saznati tu info bi trebalo neko mjerenje.
    Ajmo mi rađe pisati što mislimo tko je brži...
  • Facke
    2.2k
    Al cemu se Pograncic opce spominje? Mi nemame sanse njega dobiti. Mislite da nam bu ga Lecce dal za sitnis od 3 milja? Ispod 6 nepe sigurne nikam. A to mi ziher neme platili.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    za Dinamo je perverzan ,a za repku hmmm nista gori od erlica vide i onog tovara
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    haha tako je gvardiol zvano brzina dao spanjolcu fore 50 metara i otisao po vodu na proslom europskom. Nije ga uspio stici ,al Malo je falilo:rofl:
  • emilperska
    3.4k
    Evo jedna poluinsajderska..
    Vidio jucer covjeka kojeg poznam pa s njim Pjacinog managera u Maksimiru. Probao neki odg izvuc, nisu nista konkretno htjeli rec, ali u tih par min razg se dalo naslutit da ce Dinamo imat prednost, ako se Dinamo tako odluci. Ali nece se cekat vjecno..
    Mozda sam krivo skuzio jer su u siframa mi govorili, ali rekao bi da je to neki zakljucak..
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Ne pišem puno po ovoj temi, ali me zanima jel netko tu spominjao Radeljića kao ozbiljnu opciju za nas.

    On je nekakav pandan Periću prije svih ovih lomova i zahvata, čak i mrvicu bolji igrač po mom sudu. Odlična igra nogom, pregled igre, duel, i nadam se da bi s njim kronično zatvorili problem obrambenog prekida.
  • San Lorenzo
    12.1k

    Pa prije par dana se povela rasprava o Pongračiću i da ne bio bio dobar jer je spor.
    Pongračić je za Radeljića Asafa Powell.
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    sve ovisi što tražimo. Radeljić je dobar igrač i nije skupa opcija. Dovoljno iskusan.

    A to da bi prije Pongračića nego njega, jasno da bi. Sramota je da se provlači pitanje jel takav igrač pojačanje za nas..
  • Teofil Kateran
    908
    Ne bi ga dala Rijeka za neku ok cijenu sigurno, vjerujem da za cijenu koju bi Rijeka tražila nađemo boljeg i kompletnijeg stopera negdje van HNL-a.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.