• Banana 2
    472
    Dugo se zadrzao i odigrao stvarno puno utakmica. Daleko mu kuca bila od Dinama, prije bi doveo Benkovica i Lovrena nego njega.E46

    Benković je i sporiji od Pongračića. U pravu si da DInamu trebaju brži stoperi, ali pretjeruješ sa retorikom.
  • E46
    164
    Benković nas ne bi nista koštao a Trabznospor ce mu raskinut ugovor vjerojatno ga možemo dobit kao Rijeka Pjacu,mislim da ne trebamo napravit gresku da ode Rijecu. Za dzabe je dobar i bolji od Pongracica barem meni, ima barem 10 Hrvatskih stopera ili stranaca u HNL i po Europi od tog Pongracica
  • Banana 2
    472
    Benković nas ne bi nista koštao a Trabznospor ce mu raskinut ugovor vjerojatno ga možemo dobit kao Rijeka Pjacu,mislim da ne trebamo napravit gresku da ode Rijecu. Za dzabe je dobar i bolji od Pongracica barem meni, ima barem 10 Hrvatskih stopera ili stranaca u HNL i po Europi od tog PongracicaE46

    Pongračić je 10 puta bolji igrač od Benkovića. Sigurno da ima boljih stopera koji bi nam bolje odgovarali, ali ne bih se žalio da Pongračić bude jedan od dva stopera koja dovodimo na ljeto. Ne mislim, doduše, da je Pongračić imalo realan, tako da me sve strah stopera koje ćemo na ljeto dobiti.
  • IstinaZaDinamo
    1.4k


    1. Benkovic je na posudbi u Trabzonu, ima ugovor sa Udineseom do kraja iduce sezone.

    2. Jesi gledao njih dvojicu i zadnjih recimo godinu dana pa kazes da je Ben bolji ili?

    3. Ajde nabroji 5 (iako si rekao da ima barem 10) boljih od Pongracica koji su realni za dolazak u Dinamo?
  • Žan
    133
    Ovaj E46 je decko izgubljen, nema veze jos je mlad, naucit ce.
  • Facke
    2.2k
    Decki. Opce nije vredne nikakve rasprave. Benkovic se nije uspel nametnuti v Trabzonsporu, vecinom je na klupe ili tribine nek da igra. Pitanje je v kakvem je i stanju koj se zdravlja tice. Realen transfer ali bez ikakve odstete.

    Pograncic je definitivne igra pune bolsu sezonu od Benkovica. Prvotimec je , saku tekmu igra 90 minot, mislim cak da je same jednu ili dvije tekme propustil zbog kartona. Strasne dobru sezonu igra v Lecceu. Pograncic je za nas totalne nerealen transfer. Igovor do 2026 , vrednost na trzistu 6 miljuna €. A to mi za njega nemremo platiti.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Lik sto si navalio na Pongracica,jel ti pobio pola obitelji ili sta?
  • juraa
    50
    meni je pongracic sad za repku izgledao top, sigurno iznosenje lopte i nije mi se cinio tolko spor kolko ti govoris, uostalom ti usporedujes igraca koji nije skupil niti jednu minutu u turskom prvenstvu skoro puna 4mj. i igraca koji je starter u svakoj tekmi u serie a...
  • Mihaljević
    8.4k
    Dečki raspravljate o stoperu koji je reprezentativac i koji ima odštetu preko 5-6M i tipu koji je zadnju solidnu utakmicu odigrao pod pokojnim Cicom u Salzburgu. Nađite balans.
  • Jos-Optimus
    475
    Većina nas je vjerovala da ćemo biti prvaci, kad već laprdaš, onda barem laprdaj samo u svoje ime
  • Droljo
    5.5k
    Ništa dok sanjin i miro ne daju svoj sud!
  • Orc123
    5.5k
    Uopce je nepotrebno raspravljati o Pongracicu jer tko ga je gledao ove sezone mogao je vidjeti kolko je napredovao. Konacno imao sezonu bez ozljeda i vratio se u staru forumu. Isto tako iako bi ga volio vidjeti u Dinamu mislim da je nerealno s obzirom na to koja bi mu bila cijena, sigurno ne manja od 6mil eura. Isto tako nije mi jasna situacija s Perkovicem. Vidim veliki potencijal u njemu iako naravno ima jos djecjih musica. Rođen je za sustav 352 pa da igra lijevog stopera iako moze i s 2 iza samo treba jos iskustva . Jedino mozda se vode pregovori o prodaji za njega s nekim pa je nesto slicno ko Rukavina na zimu iako mi to nema smisla. U ovom trenu mislim da ga nema smisla pustati ispod 7mil eura a mislim da u buducnosti ta cifra moze se kretat i oko 10mil eura. Nije top talent ali je polivalentan i ima potencijala za tako velik transfer. Samo ne na beka jer to jednostavno nema smisla .....
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Pongracic je perverzno pojacanje ,ima cv koji govori za sebe ,dinamovac i nemogu vjerovati da se ovdje javljaju likovi koji ocito blage veze nemaju . Spor??? Sta su peric,sutalo ,pogotovo teo ,max brzi? Kao prvo kao sto kolega @Orc123navodi suludo ga se spominjati u kontestu sa nama jer ima værst ugovor i nema teorije da dodjem jer nemamo mi te šolde . A da bi bio top bio bi. Nama treba sto prije rijesiti situaciju sa petkom jer napadac vrhunski je onda neophodan
    Njegovu golovi i asisti su nam donjeli v cinu uspjeha , mi bez Petka nismo ni blizu ista momcad. Nadam se da maric radi punim parom jer nama niti kulen niti brodic niti mierez nemogu nadomjestiti Petka ni priblizno. A napadaca tog kalibra nikad necemo moci Dovesti. Jebem ti klauzulu i ko je postavi
  • Jaro
    5.9k
    I ekipa prica o brzini jer je eto u Dinamovom (i opcenito) hrvatskom DNK utkano ubijanje protivnika tempom i brzinom :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.