• kibic
    992
    Ma ne sam vrtić, i sobu za prematanje.
  • Šteco
    530
    I kod mene je zeleno, križanje dana može početi.
  • Facke
    2k
    Baric Jr. mi stvarne na zivce ide. Bas je neki cuden lik.
  • Oluja
    3.6k
    lik koji kurcem nije mrdnuo za demokratizaciju sad pokusava lovom u mutnom diskreditirati i izbaciti one koji su se izborili za demokraciju. Nije to cudan lik, to je smrad najnize vrste.
  • Mali dioničar
    14k
    Inače ta povijesna sjednica je trajala nekoliko dana, a na dan kad je izglasan sporazum za Maksimir prekinuta je u 21:12.

    Toliko o tome da je bila na dnevnom redu u 3 ujutro.

    brm3cqiin51az12v.jpeg
    6h4mvzrmsqjfwoyg.jpeg
  • xavier
    11.1k
    Ottu idući put pokloniti sat uz poruku "da zna kad je 3 ujutro, a kad 9 navečer" :cool:
  • Bosskovitz
    7.3k
    Priopćenje Dinamovog proljeća:

    Kampanju za prve demokratske izbore u povijesti našeg Kluba zamislili smo kao konstruktivnu prezentaciju programa i ljudi s naše liste. Nismo, niti se imamo namjeru baviti drugim kandidacijskim listama jer nam je pobjeda na samim izborima jednako važna kao i to da ova kampanja za prve, povijesne izbore u našem Klubu prođe u jednom pozitivnom, građanskom tonu.

    Razočarani smo što konkurentska lista do pobjede na izborima želi doći traženjem samo njima vidljivih proceduralnih pogrešaka, umjesto glasovima članova Kluba. Pokušaji da se od izbornog procesa napravi cirkus nisu nešto čime se treba ponositi, kao ni omalovažavanje izbora opetovanim ponavljanjem da su oni besmisleni zbog omjera između prve i druge izborne jedinice. Posebno je nekorektno kada to govori osoba koja u zadnjih petnaestak godina nije niti jednom riječju ili djelom podržala demokratizaciju Kluba.

    O neutemeljenoj prijavi zbog navodnih nepravilnosti očekujemo da službeni odgovor da i Izborno povjerenstvo koje nas je, uostalom, nakon predaje kandidature i obavijestilo da je kandidatura liste uspješno verificirana.

    Ovo je ujedno naš zadnji komentar na ovu i slične teme. Želimo zadnji tjedan odraditi afirmativno i pozitivno te vam do kraja prezentirati naše ljude i naš program. Izađite na izbore 2.3. i glasajte za listu Dinamovo proljeće predvođenu Velimirom Zajecom!


    https://www.facebook.com/dinamovoproljece/posts/pfbid02nJUB2S3vt76xgCsMpY2nLtnyu97xS9fvZDciq8oU2Ykah1k49C8kv2rzexPqszNbl
  • mali M
    3.3k
    Ma tako i treba... Al mene je iskreno "strah" baš ti prosječnih starih navijača. Gledam ja sa starim Betis i kaže on meni da nezna iskreno šta da kaže za ove izbore. Veli, ovaj Ottekov mali bar ima neki plan, dovest će Zajeca za SD-a... :yikes:
    Ja reko, sjedi malo rista da pojasnimo kaki stvari stoje
  • sport
    2.3k
    Otto Barić je lik koji ima zadatak zamutiti vodu.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ma kakav otto baric.. pa ima oko 15k mogućih glasova. Od toga barem 7k onih koji su uz sjever a tam sw zna di glasovi idu. I barem pola ovih sa zapada
  • Endeavour
    396
    Ma Otto će dobiti 10-20%. On je završena priča. Neka se prijavi za natječaj za idejni projekt Maksimira.
  • San Lorenzo
    11k
    Ušli smo u izborni tjedan.
    Kad ćemo znati sve detalje oko glasovanja, npr. hoćemo li trebati sliku osobne prije glasanja?
  • rioda
    2.1k
    Mene najviše od svega zanima ukupan broj članova s pravom glasa.
  • deda
    27.5k
    Ljudi molim Vas da provjerite svoje statuse na portalu ulaznice.hr ukoliko mislite glasati online. Nemojte čekati zadnji čas tj. subotu.
  • Klenx
    4.1k
    Ušli smo u izborni tjedan.
    Kad ćemo znati sve detalje oko glasovanja, npr. hoćemo li trebati sliku osobne prije glasanja?
    San Lorenzo

    Ne brini, bit će sve na vrijeme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.