• Captain America
    13.4k
    Nadam se da dečki stoje s obje noge na zemlji. Utakmice u nedjelju i ona u Osijeku su puno važnije od ECL.
  • Olmic
    2.7k
    Nadam sa da ce nas napast :)
  • Captain America
    13.4k
    Nadam sa da ce nas napast :)Olmic

    Nisu nas napali na Ruji kad smo bili tamo izranjavani ozljedama, bez najboljeg igrača u HNLu, par dana nakon gostovanja u Viktoriji i onog groznog niza, a ne da će nas sad napast. Očekujem sramotan sopićevski čep u obrani, a naprijed ako nešto napravi Pjaca.
  • serbus
    3.5k


    Ja se ne bi složio danas više manje svi znamo generaciju 67 baš zbog te euro kante crtaju se na zidovima nisam vidio neki grafit gdje stoje igrači sa hnl naslovom. Osim tog iz 82 koji je došao nakon skoro 30g drugi nisu toliko upečatljivi.. Ja bi preživio 10g hnl i više ako treba za euro naslov to je kruna kluba naslov van svog dvorišta a ja bi to doživio a ne čuo priče kao za dečke iz 67....
  • Praskaton
    1.8k
    Drugacija utakmica.Stil igre Betisa nam vise odgovara od Riječkog.Nece bit lako.Ove sezone nismo spojili dvije dobre utakmice pa se nadam da je vrijeme za to.

    Krenuo bih s istom postavom ako su spremni al bi dao minute i Ogiju,Bulatu,Akiju i Brodicu
  • Petar86
    576
    slozit cu se s tobom, u najmanju ruku je jednako bitno
  • Olmic
    2.7k
    Samo da ne krene s Ademijem…
  • Captain America
    13.4k
    Bilo bi dobro napraviti opet anketu koja je bila ljetos s pitanjem "Bi li radije naslov u HNLu ili u ECL?".
  • Orc123
    5k
    u Europi definitivno. Prvenstvo je majka svega ali osvajanje nekog Europskog natjecanja se dogodi jednom ili ni jednom u prosjećnom životu jednog navijača i simpatizera kluba ranga Dinama tako da...prvenstvo cemo kad tad izgubiti ali nadam se da ne ove godine.
  • Paggini
    6k


    A hnl trofej necu tetovirat jbg
  • Captain America
    13.4k
    Ja bi razmislio o ovosezonskom nakon svih svinjarija koje smo doživjeli i koje nas još čekaju.
  • Zagi
    4.9k
    Jednostavno, istetovirajte sva četiri ovosezonska.
    Simetrija
  • Paggini
    6k


    A past ce oba, samo ne znam oce mi cijeli statut stati na leđa
  • MM17
    221
    Mora ići istih 11 kao i danas. Sad im je samopouzdanje na max i treba ući odmah uraganski i pokazati tko je gazda. Ne bih se začudio niti da stadion bude rasprodan.
  • Krizy
    35.5k
    Nakon utakmice s Rijekom korak bliže prvome mjestu. Ajmooooo :heart:
    GGxck1bXEAAEM_p?format=jpg&name=large
    c6021825-2db4-40b3-847a-f6ce862da52c.png?width=480&height=480
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.