• Hnlovac
    231
    Strasno kaj Jakirball radi

    Svaki vikend ili je totalna depra ili totalna euforija. A piše mu se na kraju da je trener najpunijim tribinama unazad ohohoho

    Nadam se da istih 11 istracava u nedjelju
  • Muka
    344
    Nadam se kako neće igrači poletiti previše radi prolaska, već brzo se koncentrirati na Rijeku te maksimalno ozbiljno shvatiti ovu utakmicu napunjeni injekcijom samopouzdanja. Proslaviti da, opustiti se ne.
  • Do kraja2023
    131
    Zadnja tekma prije izbora, prva tekma poslje prolaska dalje u europi.
    Malo je rec kakav ce ovo kaos bit u nedjelju, pozitivan kaos!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Rijecani rasprodali 2000 karata koliko im je bilo na raspolaganju ali traze jos od Dinama.

    U nedjelju cemo trebat jos jace poderat glasnice :cool:
  • M94
    512
    Znači festival nogometa u nedjelju. Ajde neka.
    Bit će ludo na terenu i na tribinama.
  • pencilneck
    652

    Gorica je zadnja tekma prije izbora.
  • Do kraja2023
    131

    Upravu si, moja greska, zaboravio na kup.
  • Orc123
    5.1k
    Napravio bi za Rijeku 2 promjene. Uveo bi Gabrijela umjesto Riste da odmori jer je i on nacet i umjesto Perkovica bi stavio Ogiwaru. Ovo bi ostavio isto do jedno 60min. Onda bi ubacio Bulata, Ademija i Spiku, a malo kasnije Vidovica i Brodica. Idealno bi bilo da ih stisnemo prvo pol i probamo zabiti...
  • SjevernaStrana
    776
    Onda bi ubacio BulataOrc123

    ozljeda?
  • Orc123
    5.1k
    rekao je Jakir da rade sve da ga osposobe do nedjelje tako da....ako ga osposobe moci ce 30min stisnuti. Ademi je idealan da uđe pred kraj i pofajta se!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Treba nam sirina. Nemre se ocekivat od mladih Baturine i Sucica da odigraju dvije odlicne utakmice u 4 dana. Umor cini svoje i ako se ide sa istom prvom postavom bit ce problema iza 60te minute ako ne bude dobro tempiranih zamjena.
  • Orc123
    5.1k
    60 min mogu sigurno a dalje moramo osvjeziti momcad definitivno.....u kupu Petka odmoriti.
  • wolfgang14
    1.1k
    ja sam vjerojatno lud ali stavio bi brodića odma, ili čak Kule - Brodić neka kombinacija. Petka bi po potrebi možda uveo zadnjih pola sata u slučaju ak treba spasit rezultat ali nekako imam feeling da bi ovu tekmu funkcionirali bez petka, ne znam. Nisam pametan, baš zajeban raspored

    U idealnom slučaju, mišić, ristovski i petković trebaju predah
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ma kakav predah u vrlo moguce najvaznijoj tekmi ove sezone, odmarat ce protiv Gorice u kupu.
  • wolfgang14
    1.1k
    Ustvari da, baljezgam. Iz nekog razloga mi u glavi da sljedeći četvrtak odma igramo europu. Zanemarite :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.