• Orc123
    5.1k
    Inacw vidim po slikama i s treninga i nakon utakmica da se s Japancima najvolje slaze Mauro Perkovic, on i Ogi danas zagrljeni. Lijepo je da iako su si svi konkurencija da nema te negativne nabrojanosti nego da svi zive za pobjede! Ma k..ac nemrem spavatii..ima li repriza da pogledam jos jednom tekmu hehe
  • plavac173
    2.6k
    Ristovski cim je konkurenciju dobio se probudio. Efekt.
  • Mihaljević
    8.2k
    Imamo dobru konkurenciju i nije da imamo samo 13 igrača kako prenose mediji.

    Neva i Zagi.
    Perković i Ogiwara.
    Max i Živković/Boško.
    Risto i Ronael.
    Mišić i Sučić.
    Bulat i Ademi.
    Rog i Halilović.
    Baturina i Vidović.
    Hoxha i Stojković
    Kaneko i Špika.

    Jedino mislim da Petko i Theo trebaju stisnut zube do kraja, da bez njih ekipa nije ista i zamisljiva , ako pobijedimo Rijeku samo nebo nam je granica.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Već me frče.
  • Dudu24
    146
    Imali smo više prekretnica ove sezone i svaka je bila flop. Nadam se da je Betis napokon to to i da smo sada psihički i u glavama moćni.
    Rijeka mora past!
  • marcio amoroso
    32.5k
    Protiv Rijeke sa najboljom mogućom momčadi na teren, a protiv Gorice treba doista zarotirati i dati ovim dečkima mogućnost da odmore, a i onima iz drugog plana da se dokažu.
  • wolfgang14
    1.1k
    Protiv Rijeke sa najboljom mogućom momčadi na teren, a protiv Gorice treba doista zarotirati i dati ovim dečkima mogućnost da odmore, a i onima iz drugog plana da se dokažu.marcio amoroso

    da, mislim da bi prvi na popisu protiv gorice trebali biti Brodić i Vidović
  • Nino Bule
    11.5k
    Brodic, vidovic, spikic, rpg, zivkovic, halilovic, mislim da ovakvu goricu mogu dobit
  • Olmic
    2.7k
    Protiv Rijeke s istih 11

    Na Goricu
    Zagi ako moze
    Rpg Sutalo Perkovic Ogiwara
    Sucic Halilovic Vidovic
    Brodic Kulen Spika
  • Paggini
    7.1k


    Brate sve pet ali ovo je grozno haha. Pa šta ćemo Nevu odmarat, od čega? Pa nije da trči 15km svaku tekmu haha. Šta ćemo Šutala bacat unutra, a ni prije nije bio baš cijepljen od kikseva, a kamoli sad kad je potpuno van trenažnog procesa bio?
  • Droljo
    5.1k
    Zagi ako mozeOlmic
    Zašto to pobogu?! Taman je Nevistić dobio kakvu takvu sigurnost i ti bi ga klupirao. Ni u ludilu..
  • SjevernaStrana
    776
    radije bi odmorio Maura nego Nevistića
  • ibro1986
    42
    koliko je ulaznica prodano
  • plavac173
    2.6k
    Kakav fetiš ti imas na ulaznice :lol:
    I prati to u temi za to, tamo ce napisat
  • Orc123
    5.1k
    Promijenio bi za Rijeku samo umjesto Riste Gabrijela i umjesto Perkovica Ogiwaru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.