• Gelipter
    3.4k
    NEKA ČUJU SKUPŠTINA I UPRAVA, MARŠ IZ DINAMA, VAMA ON NE PRIPADA!!!!
    Sad je vrijeme da se apsolutno svi mobiliziraju kojima Dinamo znači nekaj, da krenu na utakmice, učlane se u Klub i glasaju protiv ovih besprizornika i zločinaca u upravi. Kako je glasilo na poruci Boysa na jednom također brojnom gostovanju u Puli: "Dinamo je sada ovisan o nama, a mi smo ovisni o Dinamu!" Ako mi nećemo biti uz Klub, neće nitko! KvaziDinamovci odjebite više od Svetinje!
  • Mali Zeus
    9.6k
    Nismo više top dogs.
  • IceMan
    1.5k


    Slažem se, al treba to još radikalnije, na tribinama, pred prostorijama kluba itd itd...

    Ja sam sad uvjeren da su ovi poslani s ciljem u Dinamo da nas unište.
  • NitkoBitan
    12k
    Uprava nam je u krcu al ne treba zanemarit da je ovaj potez Brekala jadan da jadniji ne moze bit. Neka objasni ovo ekipi koja je slavila njegov dolazak u kvartu. Samaranje!!
  • Marcinko
    324
    Zaostaješ 7 bodova i dovedeš Hoxhu, klinca i Ogiwaru je bolesno, lobotomija, nama je hajduk na TMu prišao na 8 milijuna, a donedavno smo tamo imali vrijednost 140 milijuna.
  • bluelions
    245
    Na kraju je bezveze pričati o transferima dok je ova ekipa u klubu.
    Neka nama prinove iz osrednjih ekipa HNLa.
    Ekipa buši na sve strane, toliko nekompetentnosti i bezobrazluka nije još viđen u drugom klubu
  • Olmic
    2.7k
    Nadam se da ce mu se i dijete rodit u splitu
  • Dzgšb
    258
    Josipe ti i tvoja obitelj ste nikakvi Dinamovci i nikakvi purgeri, idete kod najvećih mrzitelja Dinama , Zagreba ,orjune sad nek s gustom pjeva mrzim ... Fuj
  • Izet Hajrović
    858
    ma kakvi izbori, ova uprava treba naglavačke van odmah!
  • Jaro
    5.5k
    glasaju protiv ovih besprizornika i zločinaca u upraviGelipter

    Kako god glasamo, oni ostaju. Tj ovi glavni - mumija i ekipa, osigurali su se oni. Mi "cemo imati svoje ljide koji ce nadgledati procese". Bez glasacke prevlasti, mozemo mi gledati iznutra, izvana, utjecaja nema... Ovi nece otici bez sile, sila se nece desiti jer nisu vise ta vremena, dinamovaca kojima je toliko stalo je vrlo malo. Vecinu zanima transfermarkt pa rezultat pa su zato trenutno jako ljuti i ogorceni, al da sutra ovi dovedu "perverzno pojacanje iz Austrijske lige", dobiju Istru sve pada u zaborav....
  • Noel
    4k
    Graž nemoj se ljutit znam da čitaš al ja bi ga se odrekao kao prijatelja ili obitelj neznam kaj ti dođe..
  • sanjinlego
    1.9k


    Ogiwara, kojeg se zbog ozljede zgloba lagano uvodi u momčadski trening .. kakav amaterizam!
  • Fanboy
    2.2k
    Znam da nije popularno mišljenje, ali dok je Antolić bio još su se konci koliko-toliko držali u rukama, njegovim odlaskom je izgleda nastao kaos i ovi bi kompaniju Coca-Cole doveli na rub propasti.

    Ovo nije samo nesposobnost, već i sabotaža najvećih razmjera u vidu pravih izdajnika. Ovo se mora istjerati iz kluba, mora...
  • Gelipter
    3.4k
    jasno, ali za to je potrebna opća mobilizacija.
    Konačna pobjeda opet će biti dio sjevera”. “Snaga je u zajedništvu”.
    unatoč svemu, odbijam to prihvatiti!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.